Obiad Na Święto Dziękczynienia - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jeśli chcesz się pozbyć skórki z pomidora: natnij górę pomidorka w krzyżyk, potem zanurz we wrzątku na ok. 1-2 min, a następnie zanurz na chwilkę w zimnej wodzie. Skórkę wystarczy pociągnąć od miejsca nacięcia. Z tą metodą żadna skórka na pomidorze nie ma szans.:)
Trwa ładowanie gry...

Obiad Na Święto Dziękczynienia – udekoruj stół na święto dziękczynienia. To święto zasługuje na syto zastawiony stół. Możesz zmienić zasłony w pokoju, wybrać obrus, talerze, świecznik i co najważniejsze wybrać indyka oraz wszystkie inne dodatki do mięska jakie tylko chcesz. Pokaż swój gust i talent do dekorowania. Miłej zabawy!

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.1/10 (liczba ocen: 18)
Grano już: 8 804 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gry Zarabianie Gry Zupy Gry Bożonarodzeniowe Gry Torty Gry Kurczak Gry Dekorowanki Słodkie Gry Gra Deser Gry Zrób Sałatkę Gry z Czekoladą Gry Kanapki Gry Lody Gry Warzywa Gry Owoce Barbie Gry Gry Przepisy Gry Śniadanie Zabawy dla Dziewczynek Gry Hamburgery Gry Makaron Gry Ciastka Gry Kuchnia Gotowanie z Sarą Gry Fast Food Gry Pieczenie Gry Bar Gry Obiad Gry Zręcznościowe Gra Ciasto Gry Zrób To Sam