Obiad Na Święto Dziękczynienia - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Obiad Na Święto Dziękczynienia – udekoruj stół na święto dziękczynienia. To święto zasługuje na syto zastawiony stół. Możesz zmienić zasłony w pokoju, wybrać obrus, talerze, świecznik i co najważniejsze wybrać indyka oraz wszystkie inne dodatki do mięska jakie tylko chcesz. Pokaż swój gust i talent do dekorowania. Miłej zabawy!

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.1/10 (liczba ocen: 18)
Grano już: 9 135 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gra Deser Gry Śniadanie Gry Torty Gry z Czekoladą Gry Obiad Gry Dekorowanki Gry Zupy Gry Bożonarodzeniowe Gry Bar Gry Hamburgery Gry Kurczak Gry Owoce Gry Zrób Sałatkę Gotowanie z Sarą Zabawy dla Dziewczynek Gry Lody Gry Fast Food Barbie Gry Gry Przepisy Gry Pieczenie Słodkie Gry Gry Kuchnia Gry Warzywa Gry Ciastka Gry Zręcznościowe Gra Ciasto Gry Zarabianie Gry Kanapki Gry Zrób To Sam Gry Makaron