Nuggetsy z Kurczaka | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Nuggetsy z Kurczaka – Brianna zaprasza do swojej kuchni, w której nauczy Cię przygotowywać pyszne nuggetsy z kurczaka z frytkami, a to wszystko domowym sposobem. Gra składa się z kilku etapów – zadań. Pierwsze z nich to pokrojenie kurczaka, klikamy na początek linii i przeciągamy myszką wzdłuż przecięcia.

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.5/10 (liczba ocen: 15)
Grano już: 5 309 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Pizza Gry Kanapki Gry Bożonarodzeniowe Gry Makaron Barbie Gry Gotowanie z Sarą Gry Fast Food Gry Ciastka Słodkie Gry Gry Zarabianie Gry Przepisy Gry Kuchnia Zabawy dla Dziewczynek Gry Zrób Sałatkę Gry Hamburgery Gra Ciasto Gry Warzywa Gry Kurczak Gry Bar Gry Śniadanie Gry Lody Gry Pieczenie Gry Zręcznościowe Gry Dekorowanki Gry Obiad Gra Deser Gry Torty Gry Zrób To Sam Gry z Czekoladą Gry Owoce