Nuggetsy z Kurczaka - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Nuggetsy z Kurczaka – Brianna zaprasza do swojej kuchni, w której nauczy Cię przygotowywać pyszne nuggetsy z kurczaka z frytkami, a to wszystko domowym sposobem. Gra składa się z kilku etapów – zadań. Pierwsze z nich to pokrojenie kurczaka, klikamy na początek linii i przeciągamy myszką wzdłuż przecięcia.

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.6/10 (liczba ocen: 16)
Grano już: 6 195 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Lody Gry Obiad Barbie Gry Gry Zrób To Sam Gry Torty Gry Hamburgery Gry Zręcznościowe Gry Przepisy Gry Kurczak Gry Ciastka Gra Deser Gry z Czekoladą Gry Bożonarodzeniowe Gry Zrób Sałatkę Słodkie Gry Gry Zarabianie Gry Dekorowanki Gotowanie z Sarą Gry Śniadanie Gry Kuchnia Gry Kanapki Gra Ciasto Gry Warzywa Gry Makaron Gry Bar Gry Zupy Gry Pieczenie Gry Owoce Zabawy dla Dziewczynek Gry Fast Food