Nuggetsy z Kurczaka | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Nuggetsy z Kurczaka – Brianna zaprasza do swojej kuchni, w której nauczy Cię przygotowywać pyszne nuggetsy z kurczaka z frytkami, a to wszystko domowym sposobem. Gra składa się z kilku etapów – zadań. Pierwsze z nich to pokrojenie kurczaka, klikamy na początek linii i przeciągamy myszką wzdłuż przecięcia.

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.5/10 (liczba ocen: 15)
Grano już: 4 914 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Lody Gry Fast Food Gry Bar Gry Przepisy Gry Hamburgery Gry Zrób Sałatkę Gry Warzywa Barbie Gry Gry Kurczak Gotowanie z Sarą Gry z Czekoladą Gra Deser Gry Owoce Słodkie Gry Gry Kanapki Gry Bożonarodzeniowe Gry Śniadanie Gry Zupy Gry Zarabianie Gry Makaron Gry Kuchnia Gry Pieczenie Gry Obiad Gra Ciasto Gry Pizza Gry Zręcznościowe Gry Torty Gry Dekorowanki Gry Zrób To Sam Zabawy dla Dziewczynek