Nuggetsy z Kurczaka | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Nuggetsy z Kurczaka – Brianna zaprasza do swojej kuchni, w której nauczy Cię przygotowywać pyszne nuggetsy z kurczaka z frytkami, a to wszystko domowym sposobem. Gra składa się z kilku etapów – zadań. Pierwsze z nich to pokrojenie kurczaka, klikamy na początek linii i przeciągamy myszką wzdłuż przecięcia.

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.5/10 (liczba ocen: 15)
Grano już: 5 075 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Torty Gry Zrób To Sam Gotowanie z Sarą Gry Kanapki Gry Warzywa Gry Hamburgery Gra Deser Gry Zręcznościowe Słodkie Gry Gry Zarabianie Gry Przepisy Gry Kuchnia Gry Kurczak Gry Lody Gry Bożonarodzeniowe Gry Śniadanie Gry Pizza Gry Makaron Zabawy dla Dziewczynek Gry Obiad Gry Zrób Sałatkę Gry Fast Food Gry Owoce Gry Zupy Gry Dekorowanki Gry Pieczenie Gry z Czekoladą Barbie Gry Gra Ciasto Gry Bar