Nuggetsy z Kurczaka - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Nuggetsy z Kurczaka – Brianna zaprasza do swojej kuchni, w której nauczy Cię przygotowywać pyszne nuggetsy z kurczaka z frytkami, a to wszystko domowym sposobem. Gra składa się z kilku etapów – zadań. Pierwsze z nich to pokrojenie kurczaka, klikamy na początek linii i przeciągamy myszką wzdłuż przecięcia.

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.6/10 (liczba ocen: 16)
Grano już: 6 952 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Słodkie Gry Gry Zrób To Sam Barbie Gry Gry Ciastka Gry Pieczenie Gry Kuchnia Gry Obiad Gry Lody Gry Dekorowanki Gry Kurczak Gry Makaron Gry Bożonarodzeniowe Gry Torty Gry Owoce Gry Przepisy Gry Zrób Sałatkę Gry Zupy Gry Fast Food Gotowanie z Sarą Gry Warzywa Gra Ciasto Gry Śniadanie Zabawy dla Dziewczynek Gry Zarabianie Gra Deser Gry Kanapki Gry Hamburgery Gry Zręcznościowe Gry z Czekoladą Gry Bar