Nuggetsy Małego Kuchcika - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jeśli chcesz się pozbyć skórki z pomidora: natnij górę pomidorka w krzyżyk, potem zanurz we wrzątku na ok. 1-2 min, a następnie zanurz na chwilkę w zimnej wodzie. Skórkę wystarczy pociągnąć od miejsca nacięcia. Z tą metodą żadna skórka na pomidorze nie ma szans.:)
Trwa ładowanie gry...

Nuggetsy Małego Kuchcika (Crunchy Chicken Nuggets) – Idealnie chrupiące nuggetsy z kurczaka to tylko z pozoru prosta sprawa. Ale jeśli ma się wsparcie dobrego kucharza i jest się posłusznym i pilnym uczniem to nie ma prawa wyjść coś źle. Jeśli więc macie ochotę na dobry obiad w mięskiem to koniecznie odwiedźcie naszego kuchcika i dajcie mu się poprowadzić przez meandry sztuki kulinarnej.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 1 033 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Makaron Gry Kanapki Gry Obiad Gry Zarabianie Gry Przepisy Gry Kurczak Gry Pieczenie Gry Bar Barbie Gry Gry Zrób To Sam Gry Fast Food Gry Zrób Sałatkę Gry Ciastka Gry Kuchnia Gry Torty Gra Ciasto Gry Zupy Gry Warzywa Gra Deser Gry Owoce Gry Hamburgery Zabawy dla Dziewczynek Słodkie Gry Gry Dekorowanki Gry Lody Gry Zręcznościowe Gry z Czekoladą Gotowanie z Sarą Gry Bożonarodzeniowe Gry Śniadanie