Nuggetsy Małego Kuchcika | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test
Czy wiesz że...
Pierwsza pizza powstała w 1889 roku w Neapolu, a jej głównymi składnikami były: pomidory, ser mozarella i bazylia, które jednoznacznie kojarzą się z barwami narodowymi Włoch. Pizzę przygotował tamtejszy kucharz na cześć królowej Małgorzaty (Margherita di Savoia) odwiedzającej Neapol - stąd najpopularniejsza na świecie pizza Margherita.
Trwa ładowanie gry...

Nuggetsy Małego Kuchcika (Crunchy Chicken Nuggets) – Idealnie chrupiące nuggetsy z kurczaka to tylko z pozoru prosta sprawa. Ale jeśli ma się wsparcie dobrego kucharza i jest się posłusznym i pilnym uczniem to nie ma prawa wyjść coś źle. Jeśli więc macie ochotę na dobry obiad w mięskiem to koniecznie odwiedźcie naszego kuchcika i dajcie mu się poprowadzić przez meandry sztuki kulinarnej.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 404 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Zupy Gry Owoce Gry Śniadanie Gry Przepisy Gry Kurczak Gry z Czekoladą Gry Zrób Sałatkę Gry Bożonarodzeniowe Zabawy dla Dziewczynek Gry Dekorowanki Gra Ciasto Gry Lody Gry Obiad Gry Pieczenie Gry Kuchnia Słodkie Gry Gry Fast Food Gry Warzywa Gotowanie z Sarą Gra Deser Gry Zarabianie Gry Zręcznościowe Gry Ciastka Barbie Gry Gry Makaron Gry Bar Gry Kanapki Gry Hamburgery Gry Torty Gry Zrób To Sam