Nuggetsy Małego Kuchcika - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Nuggetsy Małego Kuchcika (Crunchy Chicken Nuggets) – Idealnie chrupiące nuggetsy z kurczaka to tylko z pozoru prosta sprawa. Ale jeśli ma się wsparcie dobrego kucharza i jest się posłusznym i pilnym uczniem to nie ma prawa wyjść coś źle. Jeśli więc macie ochotę na dobry obiad w mięskiem to koniecznie odwiedźcie naszego kuchcika i dajcie mu się poprowadzić przez meandry sztuki kulinarnej.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 1 496 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gotowanie z Sarą Gry Owoce Gry Lody Gry Kanapki Gry Kuchnia Gry Pieczenie Gry Zrób Sałatkę Gry Śniadanie Gry Ciastka Gry Przepisy Gry Zrób To Sam Gry Zarabianie Zabawy dla Dziewczynek Gry Kurczak Gra Ciasto Gry Zręcznościowe Słodkie Gry Gry Makaron Gry Torty Barbie Gry Gry Bar Gry Hamburgery Gra Deser Gry Dekorowanki Gry Obiad Gry Zupy Gry Warzywa Gry z Czekoladą Gry Bożonarodzeniowe Gry Fast Food