Nuggetsy Małego Kuchcika - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Nuggetsy Małego Kuchcika (Crunchy Chicken Nuggets) – Idealnie chrupiące nuggetsy z kurczaka to tylko z pozoru prosta sprawa. Ale jeśli ma się wsparcie dobrego kucharza i jest się posłusznym i pilnym uczniem to nie ma prawa wyjść coś źle. Jeśli więc macie ochotę na dobry obiad w mięskiem to koniecznie odwiedźcie naszego kuchcika i dajcie mu się poprowadzić przez meandry sztuki kulinarnej.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 1 095 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Zarabianie Gry Pieczenie Gry Ciastka Gry Obiad Gry Fast Food Gry Owoce Gry z Czekoladą Barbie Gry Gry Przepisy Gry Zręcznościowe Gry Hamburgery Gra Ciasto Gry Torty Gry Makaron Gry Kurczak Gry Kuchnia Zabawy dla Dziewczynek Gry Lody Gry Bożonarodzeniowe Słodkie Gry Gra Deser Gry Zrób Sałatkę Gry Warzywa Gotowanie z Sarą Gry Zupy Gry Bar Gry Zrób To Sam Gry Dekorowanki Gry Kanapki Gry Śniadanie