Noworoczne Ciasto Hello Kitty - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak to jest z tym jedzonkiem na Słowacji? Na śniadanie, które po słowacku to Rańajky, możemy zjeść jajecznicę (Prażenica) ze świeżym chlebem (Chlieb Cerstvy) to tego wypić herbatkę czyli Ćaj. Na obiad (Obed) proponujemy frytki (Hranolki) i warzywa (Zelenina) z sosem (Omaćka), natomiast na deser lody (Zmrzlina). Na kolację (Većera) proponujemy zdrowy sok (Dżus) i ewentualnie kanapkę (Oblożeny Chlebićek). Pozostaje tylko życzyć Smacznego! (Dobrú Chuť!)
Trwa ładowanie gry...

Noworoczne Ciasto Hello Kitty – Hello Kitty zaprasza Cię do wspólnego dekorowania ciasta na nowy rok. Klikaj na ikonki znajdujące się po lewej oraz po prawej stronie ekranu gry. Po każdym kliknięciu zmieni się jakiś element tortu. Przyjemnej zabawy!

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 5.5/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 2 985 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Zarabianie Gry Zrób Sałatkę Gry Ciastka Gry Hamburgery Gry Owoce Barbie Gry Gry Makaron Gry Zrób To Sam Gry Kanapki Zabawy dla Dziewczynek Gry Lody Gry Kuchnia Gry Fast Food Gry Pieczenie Słodkie Gry Gry Śniadanie Gry Kurczak Gry Zupy Gry Obiad Gry z Czekoladą Gry Zręcznościowe Gra Ciasto Gry Warzywa Gry Przepisy Gra Deser Gotowanie z Sarą Gry Dekorowanki Gry Bożonarodzeniowe Gry Bar Gry Torty