Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Pierwsza pizza powstała w 1889 roku w Neapolu, a jej głównymi składnikami były: pomidory, ser mozarella i bazylia, które jednoznacznie kojarzą się z barwami narodowymi Włoch. Pizzę przygotował tamtejszy kucharz na cześć królowej Małgorzaty (Margherita di Savoia) odwiedzającej Neapol - stąd najpopularniejsza na świecie pizza Margherita.
Trwa ładowanie gry...

Noworoczne Ciasto Hello Kitty – Hello Kitty zaprasza Cię do wspólnego dekorowania ciasta na nowy rok. Klikaj na ikonki znajdujące się po lewej oraz po prawej stronie ekranu gry. Po każdym kliknięciu zmieni się jakiś element tortu. Przyjemnej zabawy!

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 5.5/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 2 261 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Pieczenie Gry Fast Food Gry Śniadanie Gry Hamburgery Gry Zrób Sałatkę Gry Owoce Gry Kanapki Gra Deser Gry Dekorowanki Gry Zrób To Sam Gry Ciastka Gry Bożonarodzeniowe Barbie Gry Słodkie Gry Gry Pizza Gra Ciasto Gry z Czekoladą Gry Kurczak Gry Lody Gry Obiad Gry Kuchnia Gry Przepisy Gry Torty Gry Makaron Zabawy dla Dziewczynek Gry Zręcznościowe Gry Zarabianie Gry Bar Gotowanie z Sarą Gry Warzywa