Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Noworoczne Ciasto Hello Kitty – Hello Kitty zaprasza Cię do wspólnego dekorowania ciasta na nowy rok. Klikaj na ikonki znajdujące się po lewej oraz po prawej stronie ekranu gry. Po każdym kliknięciu zmieni się jakiś element tortu. Przyjemnej zabawy!

Sterowanie – klikamy myszką.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 1 983 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gotowanie z Sarą Gry Pieczenie Gry z Czekoladą Gry Ciastka Gry Lody Gry Zarabianie Gry Kanapki Gry Makaron Gry Hamburgery Gry Zrób Sałatkę Gra Deser Gry Fast Food Gry Dekorowanki Gry Torty Gry Bar Gry Owoce Gry Obiad Gry Kurczak Gry Kuchnia Gra Ciasto Gry Warzywa Gry Zrób To Sam Gry Zręcznościowe Zabawy dla Dziewczynek Gry Pizza Gry Śniadanie Słodkie Gry Gry Bożonarodzeniowe Barbie Gry Gry Przepisy