Noworoczne Ciasto Hello Kitty | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Noworoczne Ciasto Hello Kitty – Hello Kitty zaprasza Cię do wspólnego dekorowania ciasta na nowy rok. Klikaj na ikonki znajdujące się po lewej oraz po prawej stronie ekranu gry. Po każdym kliknięciu zmieni się jakiś element tortu. Przyjemnej zabawy!

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 5.5/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 2 199 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Kanapki Gry Owoce Barbie Gry Słodkie Gry Gry Makaron Gry Zręcznościowe Gry Pizza Gry Bar Gry Hamburgery Gry Pieczenie Gry Lody Gry Zarabianie Gra Ciasto Gry Zrób Sałatkę Zabawy dla Dziewczynek Gry Obiad Gotowanie z Sarą Gry Zrób To Sam Gry Torty Gry Śniadanie Gry Przepisy Gry Ciastka Gry Dekorowanki Gry Warzywa Gry Bożonarodzeniowe Gra Deser Gry Kuchnia Gry z Czekoladą Gry Kurczak Gry Fast Food