Noworoczne Ciasto Hello Kitty - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Restauracje McDonald’s słyną z hamburgerów, cheeseburgerów i innych burgerów:) czyli kanapek, których podstawowy składnik stanowi mięsny kotlet. Tymczasem w Indiach z powodów religijnych powstaje bezmięsny McDonald's, w którego ofercie nie znajdziemy typowych mięsnych hamburgerów, a odpowiadające im wegetariańskie (zapewne smaczne i zdrowe) substytuty.
Trwa ładowanie gry...

Noworoczne Ciasto Hello Kitty – Hello Kitty zaprasza Cię do wspólnego dekorowania ciasta na nowy rok. Klikaj na ikonki znajdujące się po lewej oraz po prawej stronie ekranu gry. Po każdym kliknięciu zmieni się jakiś element tortu. Przyjemnej zabawy!

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 5.5/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 2 866 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Lody Gry Fast Food Barbie Gry Gry Dekorowanki Gry Hamburgery Gry Makaron Gotowanie z Sarą Gry Torty Słodkie Gry Gry Zupy Gry Zarabianie Gry Ciastka Gry Śniadanie Gry Kanapki Gry Przepisy Gry z Czekoladą Gra Deser Gry Bar Gry Zrób To Sam Gry Warzywa Gry Kurczak Gry Owoce Gry Zręcznościowe Gra Ciasto Gry Kuchnia Gry Zrób Sałatkę Zabawy dla Dziewczynek Gry Bożonarodzeniowe Gry Obiad Gry Pieczenie