Noworoczne Ciasto Hello Kitty | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test
Czy wiesz że...
Pierwsza pizza powstała w 1889 roku w Neapolu, a jej głównymi składnikami były: pomidory, ser mozarella i bazylia, które jednoznacznie kojarzą się z barwami narodowymi Włoch. Pizzę przygotował tamtejszy kucharz na cześć królowej Małgorzaty (Margherita di Savoia) odwiedzającej Neapol - stąd najpopularniejsza na świecie pizza Margherita.
Trwa ładowanie gry...

Noworoczne Ciasto Hello Kitty – Hello Kitty zaprasza Cię do wspólnego dekorowania ciasta na nowy rok. Klikaj na ikonki znajdujące się po lewej oraz po prawej stronie ekranu gry. Po każdym kliknięciu zmieni się jakiś element tortu. Przyjemnej zabawy!

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 5.5/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 2 466 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Owoce Gry Fast Food Gry Śniadanie Gry Zarabianie Gry Lody Gry Bar Gry Zupy Gry Zręcznościowe Gry Zrób Sałatkę Barbie Gry Gry Torty Gry Bożonarodzeniowe Gry Warzywa Gry Hamburgery Gry z Czekoladą Gry Zrób To Sam Gra Deser Gry Kanapki Gry Kurczak Gra Ciasto Gry Makaron Gry Ciastka Gry Obiad Gotowanie z Sarą Gry Dekorowanki Zabawy dla Dziewczynek Gry Kuchnia Gry Pieczenie Gry Przepisy Słodkie Gry