Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Nowojorska Pizza – nowojorska pizza to danie, które już obrosło legendą. Zobacz jak szybko można je przygotować korzystając z porad najlepszego szefa kuchni. Dla ułatwienia składniki, które musicie wykorzystać w danej chwili zostały podświetlone na czerwono. Udanej zabawy!

Sterowanie – przy użyciu myszki.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 1 180 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pizza

Tagos:)

Gra Ciasto Gry Bar Gry Kanapki Gry Śniadanie Gry Pieczenie Słodkie Gry Gry Hamburgery Gry Zręcznościowe Gry Obiad Gry Zrób To Sam Gry Bożonarodzeniowe Zabawy dla Dziewczynek Gry z Czekoladą Gry Zarabianie Gry Fast Food Gotowanie z Sarą Gry Ciastka Gry Kuchnia Gry Owoce Gry Warzywa Gry Pizza Gry Lody Gry Zrób Sałatkę Gry Kurczak Gry Przepisy Barbie Gry Gry Torty Gry Dekorowanki Gra Deser Gry Makaron