Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Nowojorska Pizza – nowojorska pizza to danie, które już obrosło legendą. Zobacz jak szybko można je przygotować korzystając z porad najlepszego szefa kuchni. Dla ułatwienia składniki, które musicie wykorzystać w danej chwili zostały podświetlone na czerwono. Udanej zabawy!

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 1 266 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pizza

Tagos:)

Gry Warzywa Gry Dekorowanki Gry Przepisy Barbie Gry Gry Kuchnia Gry Obiad Gry Pizza Gry z Czekoladą Gotowanie z Sarą Gry Bar Zabawy dla Dziewczynek Gry Zrób Sałatkę Gry Bożonarodzeniowe Gry Hamburgery Słodkie Gry Gry Śniadanie Gry Zręcznościowe Gra Deser Gry Zupy Gry Fast Food Gry Pieczenie Gry Zarabianie Gry Owoce Gry Lody Gry Makaron Gry Torty Gry Zrób To Sam Gry Kurczak Gry Kanapki Gra Ciasto