Nowojorska Pizza - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Nowojorska Pizza – nowojorska pizza to danie, które już obrosło legendą. Zobacz jak szybko można je przygotować korzystając z porad najlepszego szefa kuchni. Dla ułatwienia składniki, które musicie wykorzystać w danej chwili zostały podświetlone na czerwono. Udanej zabawy!

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 2 128 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pizza

Tagos:)

Gra Deser Barbie Gry Gry Bożonarodzeniowe Gry Zarabianie Gry Owoce Gry Śniadanie Gry Zrób Sałatkę Gry Przepisy Gry Lody Gry Dekorowanki Gry z Czekoladą Gry Warzywa Gry Ciastka Gry Bar Słodkie Gry Gry Pieczenie Gry Kanapki Gry Zręcznościowe Gra Ciasto Gotowanie z Sarą Gry Obiad Gry Zrób To Sam Gry Kuchnia Gry Zupy Gry Fast Food Gry Kurczak Gry Hamburgery Zabawy dla Dziewczynek Gry Makaron Gry Torty