Nowojorska Pizza - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Nowojorska Pizza – nowojorska pizza to danie, które już obrosło legendą. Zobacz jak szybko można je przygotować korzystając z porad najlepszego szefa kuchni. Dla ułatwienia składniki, które musicie wykorzystać w danej chwili zostały podświetlone na czerwono. Udanej zabawy!

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 1 986 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pizza

Tagos:)

Gry Lody Gry Przepisy Gry Dekorowanki Gry Warzywa Gry Kanapki Barbie Gry Gry Kuchnia Zabawy dla Dziewczynek Gry Owoce Gry Fast Food Gry Torty Gry Kurczak Gry Obiad Gry Zarabianie Gotowanie z Sarą Gry Śniadanie Gry Bożonarodzeniowe Gry Zrób To Sam Gra Ciasto Gry z Czekoladą Gry Zupy Gry Makaron Gry Zrób Sałatkę Gra Deser Gry Hamburgery Gry Pieczenie Gry Bar Gry Zręcznościowe Gry Ciastka Słodkie Gry