Nowojorska Pizza | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jeśli chcesz się pozbyć skórki z pomidora: natnij górę pomidorka w krzyżyk, potem zanurz we wrzątku na ok. 1-2 min, a następnie zanurz na chwilkę w zimnej wodzie. Skórkę wystarczy pociągnąć od miejsca nacięcia. Z tą metodą żadna skórka na pomidorze nie ma szans.:)
Trwa ładowanie gry...

Nowojorska Pizza – nowojorska pizza to danie, które już obrosło legendą. Zobacz jak szybko można je przygotować korzystając z porad najlepszego szefa kuchni. Dla ułatwienia składniki, które musicie wykorzystać w danej chwili zostały podświetlone na czerwono. Udanej zabawy!

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 1 352 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pizza

Tagos:)

Gra Deser Gry Kurczak Gry Kanapki Zabawy dla Dziewczynek Gry Zupy Gra Ciasto Gry Zarabianie Gry Lody Gry Bożonarodzeniowe Gry Przepisy Słodkie Gry Gry Hamburgery Gry Pieczenie Gry Pizza Gry Obiad Gry Owoce Gry Fast Food Gry Kuchnia Gry Torty Barbie Gry Gry Bar Gry Zrób Sałatkę Gry Zrób To Sam Gry Makaron Gry Warzywa Gry Dekorowanki Gry Zręcznościowe Gry Śniadanie Gry z Czekoladą Gotowanie z Sarą