Nowojorska Pizza | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Pierwsza pizza powstała w 1889 roku w Neapolu, a jej głównymi składnikami były: pomidory, ser mozarella i bazylia, które jednoznacznie kojarzą się z barwami narodowymi Włoch. Pizzę przygotował tamtejszy kucharz na cześć królowej Małgorzaty (Margherita di Savoia) odwiedzającej Neapol - stąd najpopularniejsza na świecie pizza Margherita.
Trwa ładowanie gry...

Nowojorska Pizza – nowojorska pizza to danie, które już obrosło legendą. Zobacz jak szybko można je przygotować korzystając z porad najlepszego szefa kuchni. Dla ułatwienia składniki, które musicie wykorzystać w danej chwili zostały podświetlone na czerwono. Udanej zabawy!

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 1 422 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pizza

Tagos:)

Gry Przepisy Gry Kurczak Gry Pizza Gry Fast Food Gry Kanapki Gry Zrób Sałatkę Gry Lody Gry Zupy Zabawy dla Dziewczynek Gry Hamburgery Gry Obiad Gry Zręcznościowe Gry Bar Gry z Czekoladą Gra Ciasto Gry Dekorowanki Słodkie Gry Gry Zrób To Sam Gry Owoce Gry Śniadanie Gry Kuchnia Gry Bożonarodzeniowe Gry Torty Gotowanie z Sarą Gry Pieczenie Gry Zarabianie Gra Deser Gry Warzywa Gry Makaron Barbie Gry