Nowojorska Pizza - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Restauracje McDonald’s słyną z hamburgerów, cheeseburgerów i innych burgerów:) czyli kanapek, których podstawowy składnik stanowi mięsny kotlet. Tymczasem w Indiach z powodów religijnych powstaje bezmięsny McDonald's, w którego ofercie nie znajdziemy typowych mięsnych hamburgerów, a odpowiadające im wegetariańskie (zapewne smaczne i zdrowe) substytuty.
Trwa ładowanie gry...

Nowojorska Pizza – nowojorska pizza to danie, które już obrosło legendą. Zobacz jak szybko można je przygotować korzystając z porad najlepszego szefa kuchni. Dla ułatwienia składniki, które musicie wykorzystać w danej chwili zostały podświetlone na czerwono. Udanej zabawy!

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 2 280 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pizza

Tagos:)

Gry Dekorowanki Gry Makaron Gry Zarabianie Gry Zrób To Sam Gry Bar Gry Torty Gry Owoce Gry Fast Food Gra Ciasto Gry Śniadanie Słodkie Gry Gry Zręcznościowe Gry Obiad Gry Zupy Gotowanie z Sarą Gry Kanapki Gry Warzywa Gry Zrób Sałatkę Gry Kuchnia Gry Kurczak Gry Bożonarodzeniowe Gry z Czekoladą Barbie Gry Gry Pieczenie Gra Deser Gry Ciastka Gry Lody Zabawy dla Dziewczynek Gry Przepisy Gry Hamburgery