Nowojorska Pizza - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Nowojorska Pizza – nowojorska pizza to danie, które już obrosło legendą. Zobacz jak szybko można je przygotować korzystając z porad najlepszego szefa kuchni. Dla ułatwienia składniki, które musicie wykorzystać w danej chwili zostały podświetlone na czerwono. Udanej zabawy!

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 1 928 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pizza

Tagos:)

Gry Makaron Gry Śniadanie Gra Deser Gry Pieczenie Gry Torty Barbie Gry Gry Ciastka Gry Zrób To Sam Gry Kanapki Gry Bożonarodzeniowe Gry z Czekoladą Gotowanie z Sarą Gry Zupy Gry Hamburgery Gry Dekorowanki Gry Zrób Sałatkę Gry Zręcznościowe Gry Przepisy Gra Ciasto Gry Zarabianie Gry Kurczak Gry Obiad Słodkie Gry Gry Kuchnia Zabawy dla Dziewczynek Gry Bar Gry Warzywa Gry Fast Food Gry Lody Gry Owoce