Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak to jest z tym jedzonkiem na Słowacji? Na śniadanie, które po słowacku to Rańajky, możemy zjeść jajecznicę (Prażenica) ze świeżym chlebem (Chlieb Cerstvy) to tego wypić herbatkę czyli Ćaj. Na obiad (Obed) proponujemy frytki (Hranolki) i warzywa (Zelenina) z sosem (Omaćka), natomiast na deser lody (Zmrzlina). Na kolację (Većera) proponujemy zdrowy sok (Dżus) i ewentualnie kanapkę (Oblożeny Chlebićek). Pozostaje tylko życzyć Smacznego! (Dobrú Chuť!)
Trwa ładowanie gry...

Nina’s Pizza Restaurant – pomóż Ninie obsłużyć wszystkich gości pizzerii. Gdy nad głową któregoś z ich pojawi się zamówienie szybko przejdźcie do bufetu, by je zabrać (za pomocą spacji) i przenieść do odpowiedniego klienta.

Sterowanie – przy użyciu klawiatury.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 1 035 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Kanapki Gry Fast Food Gry Warzywa Gry Ciastka Barbie Gry Gry Owoce Gry Hamburgery Gry z Czekoladą Gry Pizza Gry Zrób Sałatkę Gra Ciasto Gra Deser Gry Dekorowanki Gry Kurczak Gotowanie z Sarą Gry Lody Gry Zrób To Sam Gry Kuchnia Gry Bożonarodzeniowe Gry Zręcznościowe Zabawy dla Dziewczynek Gry Pieczenie Gry Bar Gry Obiad Gry Makaron Gry Torty Gry Śniadanie Gry Przepisy Gry Zarabianie Słodkie Gry