Nina’s Pizza Restaurant - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak to jest z tym jedzonkiem na Słowacji? Na śniadanie, które po słowacku to Rańajky, możemy zjeść jajecznicę (Prażenica) ze świeżym chlebem (Chlieb Cerstvy) to tego wypić herbatkę czyli Ćaj. Na obiad (Obed) proponujemy frytki (Hranolki) i warzywa (Zelenina) z sosem (Omaćka), natomiast na deser lody (Zmrzlina). Na kolację (Većera) proponujemy zdrowy sok (Dżus) i ewentualnie kanapkę (Oblożeny Chlebićek). Pozostaje tylko życzyć Smacznego! (Dobrú Chuť!)
Trwa ładowanie gry...

Nina’s Pizza Restaurant – pomóż Ninie obsłużyć wszystkich gości pizzerii. Gdy nad głową któregoś z ich pojawi się zamówienie szybko przejdźcie do bufetu, by je zabrać (za pomocą spacji) i przenieść do odpowiedniego klienta.

Sterowanie – przy użyciu klawiatury.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 1 794 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Dekorowanki Gry Zupy Gry Pieczenie Gry Owoce Gry Bar Barbie Gry Gry Lody Gry Kuchnia Gry Torty Gry Kurczak Gotowanie z Sarą Gry Kanapki Gry Fast Food Zabawy dla Dziewczynek Gry Ciastka Gry Zręcznościowe Gry Zrób To Sam Gry Zrób Sałatkę Gry Makaron Gry Warzywa Gra Ciasto Gry Przepisy Gry Hamburgery Gry Bożonarodzeniowe Gry z Czekoladą Gry Zarabianie Słodkie Gry Gry Obiad Gry Śniadanie Gra Deser