Nina’s Pizza Restaurant - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Nina’s Pizza Restaurant – pomóż Ninie obsłużyć wszystkich gości pizzerii. Gdy nad głową któregoś z ich pojawi się zamówienie szybko przejdźcie do bufetu, by je zabrać (za pomocą spacji) i przenieść do odpowiedniego klienta.

Sterowanie – przy użyciu klawiatury.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 1 527 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Śniadanie Gry Obiad Gry Makaron Gry Dekorowanki Gry Torty Gry Kanapki Gry Zarabianie Gry Warzywa Zabawy dla Dziewczynek Gry Zrób Sałatkę Gry Kurczak Gry Owoce Gry Pieczenie Gry Bar Gry z Czekoladą Gry Lody Gra Ciasto Gra Deser Słodkie Gry Gotowanie z Sarą Gry Zręcznościowe Barbie Gry Gry Fast Food Gry Bożonarodzeniowe Gry Zupy Gry Kuchnia Gry Zrób To Sam Gry Ciastka Gry Przepisy Gry Hamburgery