Nina's Pizza Restaurant | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Nina’s Pizza Restaurant – pomóż Ninie obsłużyć wszystkich gości pizzerii. Gdy nad głową któregoś z ich pojawi się zamówienie szybko przejdźcie do bufetu, by je zabrać (za pomocą spacji) i przenieść do odpowiedniego klienta.

Sterowanie – przy użyciu klawiatury.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 859 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Bożonarodzeniowe Gry Śniadanie Gry Hamburgery Gry Warzywa Gry Makaron Gry Bar Gry Zrób To Sam Gra Ciasto Gry Lody Gry Zupy Gry Zręcznościowe Gry Zarabianie Gry Zrób Sałatkę Barbie Gry Gry Kanapki Zabawy dla Dziewczynek Słodkie Gry Gry Kuchnia Gry Obiad Gry Dekorowanki Gry z Czekoladą Gry Owoce Gry Przepisy Gry Pieczenie Gry Fast Food Gra Deser Gry Kurczak Gry Torty Gry Pizza Gotowanie z Sarą