Nina's Pizza Restaurant | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Nina’s Pizza Restaurant – pomóż Ninie obsłużyć wszystkich gości pizzerii. Gdy nad głową któregoś z ich pojawi się zamówienie szybko przejdźcie do bufetu, by je zabrać (za pomocą spacji) i przenieść do odpowiedniego klienta.

Sterowanie – przy użyciu klawiatury.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 940 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Warzywa Gra Deser Gry Bar Gry Dekorowanki Zabawy dla Dziewczynek Gry Zrób Sałatkę Gry Zarabianie Gry Owoce Gry Torty Gra Ciasto Gry Pieczenie Gotowanie z Sarą Barbie Gry Gry Fast Food Gry Zrób To Sam Gry Kurczak Gry z Czekoladą Gry Przepisy Gry Zręcznościowe Gry Hamburgery Gry Kuchnia Gry Kanapki Gry Lody Gry Obiad Gry Ciastka Gry Bożonarodzeniowe Gry Śniadanie Słodkie Gry Gry Pizza Gry Makaron