Niesamowity Tort Weselny - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Niesamowity Tort Weselny – przed Wami okazja do udekorowania swojego własnego niesamowitego tortu weselnego. A dlaczego jest on niesamowity? Składa się aż z pięciu biszkoptów, które umiejscowione są na trzech poziomach, może mieć dowolny kolor, a dodatki są super. Zróbcie taki, jaki sami chcielibyście zaserwować swoim gościom na weselnym przyjęciu. Klikajcie na obrazki pojawiające się w prawym górnym rogu ekranu gry, a potem przewińcie stronę żółtą strzałką, aby wybierać kolejne elementy.

Sterowanie – klikaj myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.0/10 (liczba ocen: 6)
Grano już: 4 715 razy

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Barbie Gry Gry Zrób Sałatkę Gry Owoce Gry Warzywa Gry Bar Gry Ciastka Gry Makaron Gry Zarabianie Gry Kuchnia Gry Obiad Gry Fast Food Gry Zrób To Sam Gry Dekorowanki Gry Zupy Gry Lody Gry Bożonarodzeniowe Gra Ciasto Gotowanie z Sarą Gry Zręcznościowe Gry Pieczenie Gry Kurczak Gry z Czekoladą Gry Przepisy Gry Torty Gry Kanapki Gry Śniadanie Zabawy dla Dziewczynek Gry Hamburgery Słodkie Gry Gra Deser