Niesamowite Ciasto Czekoladowe - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Pierwsza pizza powstała w 1889 roku w Neapolu, a jej głównymi składnikami były: pomidory, ser mozarella i bazylia, które jednoznacznie kojarzą się z barwami narodowymi Włoch. Pizzę przygotował tamtejszy kucharz na cześć królowej Małgorzaty (Margherita di Savoia) odwiedzającej Neapol - stąd najpopularniejsza na świecie pizza Margherita.
Trwa ładowanie gry...

Niesamowite Ciasto Czekoladowe – to ciasto czekoladowe wygląda zupełnie jak tort, dlatego jeśli zbliżają się Twoje urodziny lub kogoś kogo znasz, możesz podpatrzeć i popróbować jaka dekoracja będzie najfajniejsza. Zmieniaj wszystkie dodatki, baw się kolorami i wzorami. Pamiętaj o świeczkach, a na koniec możesz wydrukować to co stworzyłeś klikając na symbol drukarki.

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.5/10 (liczba ocen: 13)
Grano już: 7 950 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Zabawy dla Dziewczynek Gry Kuchnia Gry Zrób To Sam Gry Pieczenie Gotowanie z Sarą Gry Bożonarodzeniowe Gry Kanapki Gry Dekorowanki Gry Śniadanie Gry Owoce Gry Przepisy Gry Hamburgery Gra Ciasto Barbie Gry Gry Zarabianie Słodkie Gry Gry Obiad Gry Zręcznościowe Gry Lody Gry Zupy Gry Warzywa Gry Zrób Sałatkę Gry Makaron Gry Fast Food Gra Deser Gry Ciastka Gry Bar Gry z Czekoladą Gry Kurczak Gry Torty