Niesamowite Ciasto Czekoladowe - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Restauracje McDonald’s słyną z hamburgerów, cheeseburgerów i innych burgerów:) czyli kanapek, których podstawowy składnik stanowi mięsny kotlet. Tymczasem w Indiach z powodów religijnych powstaje bezmięsny McDonald's, w którego ofercie nie znajdziemy typowych mięsnych hamburgerów, a odpowiadające im wegetariańskie (zapewne smaczne i zdrowe) substytuty.
Trwa ładowanie gry...

Niesamowite Ciasto Czekoladowe – to ciasto czekoladowe wygląda zupełnie jak tort, dlatego jeśli zbliżają się Twoje urodziny lub kogoś kogo znasz, możesz podpatrzeć i popróbować jaka dekoracja będzie najfajniejsza. Zmieniaj wszystkie dodatki, baw się kolorami i wzorami. Pamiętaj o świeczkach, a na koniec możesz wydrukować to co stworzyłeś klikając na symbol drukarki.

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.5/10 (liczba ocen: 13)
Grano już: 7 792 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gotowanie z Sarą Gra Ciasto Zabawy dla Dziewczynek Gry Lody Gry Zrób To Sam Gry Śniadanie Gry Torty Gry Obiad Gry Dekorowanki Gry Fast Food Gry Zręcznościowe Gry Pieczenie Gry Bar Barbie Gry Gry Owoce Gry Bożonarodzeniowe Gra Deser Gry Warzywa Gry Ciastka Gry Makaron Gry Przepisy Gry Kuchnia Gry Zrób Sałatkę Gry Hamburgery Gry Kanapki Gry Zupy Słodkie Gry Gry Zarabianie Gry Kurczak Gry z Czekoladą