Niesamowite Ciasto Czekoladowe - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak to jest z tym jedzonkiem na Słowacji? Na śniadanie, które po słowacku to Rańajky, możemy zjeść jajecznicę (Prażenica) ze świeżym chlebem (Chlieb Cerstvy) to tego wypić herbatkę czyli Ćaj. Na obiad (Obed) proponujemy frytki (Hranolki) i warzywa (Zelenina) z sosem (Omaćka), natomiast na deser lody (Zmrzlina). Na kolację (Većera) proponujemy zdrowy sok (Dżus) i ewentualnie kanapkę (Oblożeny Chlebićek). Pozostaje tylko życzyć Smacznego! (Dobrú Chuť!)
Trwa ładowanie gry...

Niesamowite Ciasto Czekoladowe – to ciasto czekoladowe wygląda zupełnie jak tort, dlatego jeśli zbliżają się Twoje urodziny lub kogoś kogo znasz, możesz podpatrzeć i popróbować jaka dekoracja będzie najfajniejsza. Zmieniaj wszystkie dodatki, baw się kolorami i wzorami. Pamiętaj o świeczkach, a na koniec możesz wydrukować to co stworzyłeś klikając na symbol drukarki.

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.5/10 (liczba ocen: 13)
Grano już: 7 857 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gry Dekorowanki Gry Pieczenie Gry Zręcznościowe Gry Lody Gry Owoce Słodkie Gry Gra Deser Zabawy dla Dziewczynek Gry Fast Food Gry z Czekoladą Gry Ciastka Gry Kanapki Gry Makaron Gotowanie z Sarą Gry Bożonarodzeniowe Gry Zrób To Sam Gry Obiad Barbie Gry Gry Przepisy Gry Zrób Sałatkę Gry Kuchnia Gry Kurczak Gry Zarabianie Gry Torty Gry Warzywa Gra Ciasto Gry Hamburgery Gry Zupy Gry Bar Gry Śniadanie