Niemieckie Ciasto Czekoladowe - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Czarne Oliwki to są te same oliwki co Zielone z tym że oliwki czarne zbierane są później. Oliwki zielone, czarne czy fioletowoczarne są oczywiście jadalne i najczęściej wykorzystuje się je do przygotowania przeróżnych potraw. Jednak najważniejszym zastosowaniem oliwek jest (jak wskazuje ich nazwa) otrzymywanie oliwy - Oliwa z oliwek.
Trwa ładowanie gry...

Niemieckie Ciasto Czekoladowe – to ciasto znane jest na całym świecie, dzisiaj również i Ty możesz poznać na niego przepis. Klikamy na pierwsze zadanie „cook” i odszukujemy potrzebne rzeczy w kuchni. Przejdź całą grę krok po kroku i zobacz jak wykonać to ciasto i zachwycić gości.

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.3/10 (liczba ocen: 12)
Grano już: 8 486 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Gra Deser Gry Dekorowanki Gry Torty Barbie Gry Gry Kanapki Gry Śniadanie Gry Makaron Zabawy dla Dziewczynek Gry Zręcznościowe Gry Warzywa Gry Bar Gry Ciastka Gry Bożonarodzeniowe Gry Owoce Gra Ciasto Słodkie Gry Gry Kuchnia Gotowanie z Sarą Gry Zupy Gry Przepisy Gry z Czekoladą Gry Zrób To Sam Gry Fast Food Gry Hamburgery Gry Kurczak Gry Zarabianie Gry Obiad Gry Pieczenie Gry Zrób Sałatkę Gry Lody