Niemieckie Ciasto Czekoladowe | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Czarne Oliwki to są te same oliwki co Zielone z tym że oliwki czarne zbierane są później. Oliwki zielone, czarne czy fioletowoczarne są oczywiście jadalne i najczęściej wykorzystuje się je do przygotowania przeróżnych potraw. Jednak najważniejszym zastosowaniem oliwek jest (jak wskazuje ich nazwa) otrzymywanie oliwy - Oliwa z oliwek.
Trwa ładowanie gry...

Niemieckie Ciasto Czekoladowe – to ciasto znane jest na całym świecie, dzisiaj również i Ty możesz poznać na niego przepis. Klikamy na pierwsze zadanie „cook” i odszukujemy potrzebne rzeczy w kuchni. Przejdź całą grę krok po kroku i zobacz jak wykonać to ciasto i zachwycić gości.

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.3/10 (liczba ocen: 11)
Grano już: 6 854 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Gotowanie z Sarą Barbie Gry Gry Zrób To Sam Gra Deser Gry Zręcznościowe Gra Ciasto Gry Bar Gry Pieczenie Gry Kuchnia Gry Obiad Gry z Czekoladą Zabawy dla Dziewczynek Gry Hamburgery Gry Warzywa Gry Fast Food Gry Lody Gry Bożonarodzeniowe Gry Torty Gry Kurczak Słodkie Gry Gry Pizza Gry Makaron Gry Śniadanie Gry Ciastka Gry Owoce Gry Zarabianie Gry Zrób Sałatkę Gry Kanapki Gry Przepisy Gry Dekorowanki