Niemieckie Ciasto Czekoladowe | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak to jest z tym jedzonkiem na Słowacji? Na śniadanie, które po słowacku to Rańajky, możemy zjeść jajecznicę (Prażenica) ze świeżym chlebem (Chlieb Cerstvy) to tego wypić herbatkę czyli Ćaj. Na obiad (Obed) proponujemy frytki (Hranolki) i warzywa (Zelenina) z sosem (Omaćka), natomiast na deser lody (Zmrzlina). Na kolację (Većera) proponujemy zdrowy sok (Dżus) i ewentualnie kanapkę (Oblożeny Chlebićek). Pozostaje tylko życzyć Smacznego! (Dobrú Chuť!)
Trwa ładowanie gry...

Niemieckie Ciasto Czekoladowe – to ciasto znane jest na całym świecie, dzisiaj również i Ty możesz poznać na niego przepis. Klikamy na pierwsze zadanie „cook” i odszukujemy potrzebne rzeczy w kuchni. Przejdź całą grę krok po kroku i zobacz jak wykonać to ciasto i zachwycić gości.

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.2/10 (liczba ocen: 10)
Grano już: 6 687 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Gry Ciastka Gry Makaron Gry z Czekoladą Gry Zręcznościowe Gry Dekorowanki Gry Torty Gry Hamburgery Gry Zrób Sałatkę Gry Kuchnia Gry Bar Gry Zarabianie Gry Lody Gry Owoce Barbie Gry Zabawy dla Dziewczynek Gry Pieczenie Gotowanie z Sarą Gry Pizza Gry Kanapki Gry Przepisy Gry Śniadanie Gry Zrób To Sam Gry Warzywa Gry Bożonarodzeniowe Słodkie Gry Gra Deser Gra Ciasto Gry Kurczak Gry Obiad Gry Fast Food