Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Niemieckie Ciasto Czekoladowe – to ciasto znane jest na całym świecie, dzisiaj również i Ty możesz poznać na niego przepis. Klikamy na pierwsze zadanie „cook” i odszukujemy potrzebne rzeczy w kuchni. Przejdź całą grę krok po kroku i zobacz jak wykonać to ciasto i zachwycić gości.

Sterowanie – przy pomocy myszki.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.1/10 (liczba ocen: 9)
Grano już: 5962 razy
Zobacz także:
Gry Pieczenie Ciast, , ,

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Gry Dekorowanki Gry Fast Food Gry Zręcznościowe Gra Deser Gotowanie z Sarą Gra Ciasto Gry Kuchnia Gry Zrób To Sam Gry Kanapki Barbie Gry Gry Warzywa Słodkie Gry Gry Zrób Sałatkę Gry Ciastka Gry Makaron Gry Owoce Gry Pizza Gry Przepisy Gry Kurczak Gry Lody Gry z Czekoladą Gry Hamburgery Gry Śniadanie Gry Bożonarodzeniowe Gry Obiad Gry Torty Gry Zarabianie Gry Bar Zabawy dla Dziewczynek Gry Pieczenie