Niemieckie Ciasto Czekoladowe - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Niemieckie Ciasto Czekoladowe – to ciasto znane jest na całym świecie, dzisiaj również i Ty możesz poznać na niego przepis. Klikamy na pierwsze zadanie „cook” i odszukujemy potrzebne rzeczy w kuchni. Przejdź całą grę krok po kroku i zobacz jak wykonać to ciasto i zachwycić gości.

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.4/10 (liczba ocen: 13)
Grano już: 8 853 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Gry Torty Gra Ciasto Gry Kuchnia Barbie Gry Gry Zrób To Sam Gry Obiad Gra Deser Gry Kanapki Gry Przepisy Gry Śniadanie Gry Bar Gry z Czekoladą Gry Zupy Zabawy dla Dziewczynek Gry Ciastka Gry Kurczak Gry Warzywa Gry Pieczenie Gry Zręcznościowe Gry Fast Food Gry Lody Gry Owoce Gry Zrób Sałatkę Gry Zarabianie Gry Hamburgery Słodkie Gry Gry Dekorowanki Gry Bożonarodzeniowe Gotowanie z Sarą Gry Makaron