Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Pierwsza pizza powstała w 1889 roku w Neapolu, a jej głównymi składnikami były: pomidory, ser mozarella i bazylia, które jednoznacznie kojarzą się z barwami narodowymi Włoch. Pizzę przygotował tamtejszy kucharz na cześć królowej Małgorzaty (Margherita di Savoia) odwiedzającej Neapol - stąd najpopularniejsza na świecie pizza Margherita.
Trwa ładowanie gry...

Niemieckie Ciasto Czekoladowe – to ciasto znane jest na całym świecie, dzisiaj również i Ty możesz poznać na niego przepis. Klikamy na pierwsze zadanie „cook” i odszukujemy potrzebne rzeczy w kuchni. Przejdź całą grę krok po kroku i zobacz jak wykonać to ciasto i zachwycić gości.

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.3/10 (liczba ocen: 11)
Grano już: 7 146 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Gry Zrób Sałatkę Gry Makaron Gry Przepisy Gry Fast Food Gry Dekorowanki Gry Śniadanie Gotowanie z Sarą Gry Zrób To Sam Gry Pieczenie Gry Zręcznościowe Słodkie Gry Gra Deser Gry z Czekoladą Gry Torty Gry Bar Gry Pizza Gry Zarabianie Gra Ciasto Gry Kanapki Gry Warzywa Gry Hamburgery Gry Kurczak Gry Obiad Gry Owoce Gry Ciastka Gry Lody Barbie Gry Zabawy dla Dziewczynek Gry Bożonarodzeniowe Gry Kuchnia