Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Czarne Oliwki to są te same oliwki co Zielone z tym że oliwki czarne zbierane są później. Oliwki zielone, czarne czy fioletowoczarne są oczywiście jadalne i najczęściej wykorzystuje się je do przygotowania przeróżnych potraw. Jednak najważniejszym zastosowaniem oliwek jest (jak wskazuje ich nazwa) otrzymywanie oliwy - Oliwa z oliwek.
Trwa ładowanie gry...

Niemieckie Ciasto Czekoladowe – to ciasto znane jest na całym świecie, dzisiaj również i Ty możesz poznać na niego przepis. Klikamy na pierwsze zadanie „cook” i odszukujemy potrzebne rzeczy w kuchni. Przejdź całą grę krok po kroku i zobacz jak wykonać to ciasto i zachwycić gości.

Sterowanie – przy pomocy myszki.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.1/10 (liczba ocen: 9)
Grano już: 5605 razy
Zobacz także:
Gry Pieczenie Ciast, , ,

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Gra Deser Gry Kanapki Gry Bożonarodzeniowe Gry Pizza Gry Przepisy Gry Ciastka Gry Hamburgery Gry Kurczak Gry Zrób To Sam Zabawy dla Dziewczynek Gry Lody Gry Owoce Gry Kuchnia Słodkie Gry Gry Dekorowanki Gry Zarabianie Gry Warzywa Gra Ciasto Gry Fast Food Gry Torty Gry Bar Gry Zrób Sałatkę Gry z Czekoladą Gry Obiad Gry Makaron Gotowanie z Sarą Gry Śniadanie Gry Zręcznościowe Barbie Gry Gry Pieczenie