Niemieckie Ciasto Czekoladowe | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Niemieckie Ciasto Czekoladowe – to ciasto znane jest na całym świecie, dzisiaj również i Ty możesz poznać na niego przepis. Klikamy na pierwsze zadanie „cook” i odszukujemy potrzebne rzeczy w kuchni. Przejdź całą grę krok po kroku i zobacz jak wykonać to ciasto i zachwycić gości.

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.2/10 (liczba ocen: 10)
Grano już: 6 520 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Gry Owoce Słodkie Gry Gry Fast Food Gry Zrób Sałatkę Gry Zrób To Sam Gry Pieczenie Gry Kuchnia Gra Ciasto Gry Śniadanie Gry Bar Gotowanie z Sarą Zabawy dla Dziewczynek Gry Makaron Gry Bożonarodzeniowe Gry Dekorowanki Gra Deser Barbie Gry Gry Zarabianie Gry Zupy Gry Lody Gry Obiad Gry z Czekoladą Gry Hamburgery Gry Przepisy Gry Torty Gry Kanapki Gry Kurczak Gry Zręcznościowe Gry Warzywa Gry Pizza