New York Penguin Diner | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

New York Penguin Diner – w Nowym Jorku dużym powodzeniem cieszy się pewna pingwinia restauracja, którą będziecie mieć okazję poznać w tej grze. Gdy pojawi się klient kliknijcie na niego, a następnie na miejsce, w którym ma usiąść. Zanieście mu danie, które wybierze i poczekajcie aż skończy, bo dopiero gdy odejdzie od stołu będziecie mogli zabrać złote monety.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 1 260 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Słodkie Gry Gry Przepisy Gry Dekorowanki Gry Owoce Gry Zrób Sałatkę Gry Bożonarodzeniowe Gra Deser Gry Śniadanie Gry Kurczak Gry Pieczenie Gry Bar Gry Hamburgery Gry Kanapki Gry Lody Gry Obiad Gry Kuchnia Gry Warzywa Gotowanie z Sarą Gra Ciasto Gry Zupy Barbie Gry Gry Zarabianie Gry Zrób To Sam Gry Makaron Gry Zręcznościowe Zabawy dla Dziewczynek Gry z Czekoladą Gry Fast Food Gry Torty Gry Pizza