Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test
Czy wiesz że...
Jak to jest z tym jedzonkiem na Słowacji? Na śniadanie, które po słowacku to Rańajky, możemy zjeść jajecznicę (Prażenica) ze świeżym chlebem (Chlieb Cerstvy) to tego wypić herbatkę czyli Ćaj. Na obiad (Obed) proponujemy frytki (Hranolki) i warzywa (Zelenina) z sosem (Omaćka), natomiast na deser lody (Zmrzlina). Na kolację (Većera) proponujemy zdrowy sok (Dżus) i ewentualnie kanapkę (Oblożeny Chlebićek). Pozostaje tylko życzyć Smacznego! (Dobrú Chuť!)
Trwa ładowanie gry...

New York Penguin Diner – w Nowym Jorku dużym powodzeniem cieszy się pewna pingwinia restauracja, którą będziecie mieć okazję poznać w tej grze. Gdy pojawi się klient kliknijcie na niego, a następnie na miejsce, w którym ma usiąść. Zanieście mu danie, które wybierze i poczekajcie aż skończy, bo dopiero gdy odejdzie od stołu będziecie mogli zabrać złote monety.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 1 551 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gra Ciasto Gry Makaron Gry Lody Gry Kuchnia Gry Warzywa Gry Obiad Gry Zręcznościowe Gry Zupy Gry Śniadanie Gry z Czekoladą Gry Zrób Sałatkę Gry Fast Food Gry Owoce Barbie Gry Gry Bar Gry Torty Gry Przepisy Gry Hamburgery Gry Bożonarodzeniowe Gry Ciastka Słodkie Gry Gry Zarabianie Gry Pieczenie Gra Deser Zabawy dla Dziewczynek Gotowanie z Sarą Gry Dekorowanki Gry Kanapki Gry Zrób To Sam Gry Kurczak