New York Penguin Diner - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak to jest z tym jedzonkiem na Słowacji? Na śniadanie, które po słowacku to Rańajky, możemy zjeść jajecznicę (Prażenica) ze świeżym chlebem (Chlieb Cerstvy) to tego wypić herbatkę czyli Ćaj. Na obiad (Obed) proponujemy frytki (Hranolki) i warzywa (Zelenina) z sosem (Omaćka), natomiast na deser lody (Zmrzlina). Na kolację (Većera) proponujemy zdrowy sok (Dżus) i ewentualnie kanapkę (Oblożeny Chlebićek). Pozostaje tylko życzyć Smacznego! (Dobrú Chuť!)
Trwa ładowanie gry...

New York Penguin Diner – w Nowym Jorku dużym powodzeniem cieszy się pewna pingwinia restauracja, którą będziecie mieć okazję poznać w tej grze. Gdy pojawi się klient kliknijcie na niego, a następnie na miejsce, w którym ma usiąść. Zanieście mu danie, które wybierze i poczekajcie aż skończy, bo dopiero gdy odejdzie od stołu będziecie mogli zabrać złote monety.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 2 052 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Śniadanie Gotowanie z Sarą Gry Zrób To Sam Gry Zrób Sałatkę Gry Dekorowanki Gry Owoce Gry Bożonarodzeniowe Gry Warzywa Gry Przepisy Gry Fast Food Gry Torty Gry Ciastka Gry Obiad Barbie Gry Gry Zręcznościowe Gry Kuchnia Gry Bar Gry Zupy Gry Makaron Gra Ciasto Gry z Czekoladą Gry Kanapki Gry Hamburgery Gry Kurczak Słodkie Gry Gry Zarabianie Zabawy dla Dziewczynek Gry Pieczenie Gra Deser Gry Lody