New York Penguin Diner - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

New York Penguin Diner – w Nowym Jorku dużym powodzeniem cieszy się pewna pingwinia restauracja, którą będziecie mieć okazję poznać w tej grze. Gdy pojawi się klient kliknijcie na niego, a następnie na miejsce, w którym ma usiąść. Zanieście mu danie, które wybierze i poczekajcie aż skończy, bo dopiero gdy odejdzie od stołu będziecie mogli zabrać złote monety.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 2 150 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Warzywa Gry Kanapki Gry Makaron Gry Kurczak Barbie Gry Gry Torty Gry Obiad Gry Bożonarodzeniowe Gry Zarabianie Gry Przepisy Gry Ciastka Gry Pieczenie Gry Dekorowanki Gry Owoce Słodkie Gry Gry Śniadanie Gra Deser Gry Zupy Gry Kuchnia Gotowanie z Sarą Zabawy dla Dziewczynek Gry Lody Gry Zrób To Sam Gry Zręcznościowe Gry Fast Food Gra Ciasto Gry z Czekoladą Gry Zrób Sałatkę Gry Hamburgery Gry Bar