Napój Owocowy - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Napój Owocowy – Gdy na dworze coraz cieplej, a do naszych domów trafia coraz więcej owoców, warto zrobić sobie pyszny napój owocowy, który nieco nas ochłodzi. Wykonuj polecenia, które wskazuje Ci strzałka możliwie szybko, ponieważ za wszystko dostajesz punkty i Twoja punktacja pojawi się na końcu gry.

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.8/10 (liczba ocen: 4)
Grano już: 3 228 razy

Inne gry w kategorii: Gry Napoje

Tagos:)

Gry Zarabianie Gry Kurczak Gry Obiad Gry Warzywa Gry Bar Gry Zręcznościowe Gry Zrób Sałatkę Zabawy dla Dziewczynek Gry Torty Gry Zrób To Sam Gry Śniadanie Gry Dekorowanki Gry Lody Barbie Gry Gry z Czekoladą Gry Kuchnia Gra Deser Gry Przepisy Gry Zupy Gry Owoce Gry Fast Food Gry Kanapki Gotowanie z Sarą Gry Bożonarodzeniowe Gry Ciastka Słodkie Gry Gry Hamburgery Gry Makaron Gry Pieczenie Gra Ciasto