Napój Owocowy - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Napój Owocowy – Gdy na dworze coraz cieplej, a do naszych domów trafia coraz więcej owoców, warto zrobić sobie pyszny napój owocowy, który nieco nas ochłodzi. Wykonuj polecenia, które wskazuje Ci strzałka możliwie szybko, ponieważ za wszystko dostajesz punkty i Twoja punktacja pojawi się na końcu gry.

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 2 972 razy

Inne gry w kategorii: Gry Napoje

Tagos:)

Gry Śniadanie Gry Zręcznościowe Gry Bar Gry Dekorowanki Gry z Czekoladą Gra Deser Gry Pieczenie Gry Hamburgery Barbie Gry Gry Warzywa Gry Ciastka Gry Bożonarodzeniowe Słodkie Gry Gry Lody Gry Owoce Gra Ciasto Gry Zarabianie Gry Torty Gry Fast Food Gry Obiad Gry Zupy Gry Kurczak Gry Zrób To Sam Zabawy dla Dziewczynek Gry Makaron Gry Kuchnia Gry Kanapki Gotowanie z Sarą Gry Przepisy Gry Zrób Sałatkę