Napój Owocowy | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Napój Owocowy – Gdy na dworze coraz cieplej, a do naszych domów trafia coraz więcej owoców, warto zrobić sobie pyszny napój owocowy, który nieco nas ochłodzi. Wykonuj polecenia, które wskazuje Ci strzałka możliwie szybko, ponieważ za wszystko dostajesz punkty i Twoja punktacja pojawi się na końcu gry.

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 2 003 razy

Inne gry w kategorii: Gry Napoje

Tagos:)

Gra Ciasto Gry Kuchnia Gry Przepisy Gry Śniadanie Gry Zarabianie Gry Lody Gry Zrób Sałatkę Barbie Gry Gry Warzywa Gotowanie z Sarą Gry Obiad Gry Zrób To Sam Gra Deser Gry Bar Gry Makaron Gry Kanapki Gry Bożonarodzeniowe Gry Pizza Gry Pieczenie Gry z Czekoladą Zabawy dla Dziewczynek Gry Hamburgery Gry Kurczak Gry Fast Food Gry Zręcznościowe Słodkie Gry Gry Dekorowanki Gry Zupy Gry Torty Gry Owoce