Napój Owocowy - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Napój Owocowy – Gdy na dworze coraz cieplej, a do naszych domów trafia coraz więcej owoców, warto zrobić sobie pyszny napój owocowy, który nieco nas ochłodzi. Wykonuj polecenia, które wskazuje Ci strzałka możliwie szybko, ponieważ za wszystko dostajesz punkty i Twoja punktacja pojawi się na końcu gry.

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 3 098 razy

Inne gry w kategorii: Gry Napoje

Tagos:)

Gry Ciastka Gotowanie z Sarą Gry Kurczak Gry Owoce Gry Makaron Gry Warzywa Gry Kanapki Zabawy dla Dziewczynek Gry Zupy Gry Bar Gra Ciasto Gry Hamburgery Gry Śniadanie Gry z Czekoladą Gry Dekorowanki Gra Deser Gry Pieczenie Gry Obiad Barbie Gry Gry Zarabianie Słodkie Gry Gry Fast Food Gry Torty Gry Zrób Sałatkę Gry Lody Gry Bożonarodzeniowe Gry Zrób To Sam Gry Kuchnia Gry Przepisy Gry Zręcznościowe