Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Napój Owocowy – Gdy na dworze coraz cieplej, a do naszych domów trafia coraz więcej owoców, warto zrobić sobie pyszny napój owocowy, który nieco nas ochłodzi. Wykonuj polecenia, które wskazuje Ci strzałka możliwie szybko, ponieważ za wszystko dostajesz punkty i Twoja punktacja pojawi się na końcu gry.

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 1 824 razy

Inne gry w kategorii: Gry Napoje

Tagos:)

Gry Makaron Gry Lody Gry Kurczak Gry Bar Gry Torty Gry Hamburgery Barbie Gry Gry Dekorowanki Gry Warzywa Gry Śniadanie Gry Zręcznościowe Słodkie Gry Gry Kuchnia Gotowanie z Sarą Zabawy dla Dziewczynek Gry Zrób Sałatkę Gry Pieczenie Gry Owoce Gry Kanapki Gry z Czekoladą Gry Pizza Gra Deser Gry Zrób To Sam Gry Fast Food Gry Obiad Gry Przepisy Gry Zupy Gra Ciasto Gry Bożonarodzeniowe Gry Zarabianie