Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jeśli chcesz się pozbyć skórki z pomidora: natnij górę pomidorka w krzyżyk, potem zanurz we wrzątku na ok. 1-2 min, a następnie zanurz na chwilkę w zimnej wodzie. Skórkę wystarczy pociągnąć od miejsca nacięcia. Z tą metodą żadna skórka na pomidorze nie ma szans.:)
Trwa ładowanie gry...

Napój Owocowy – Gdy na dworze coraz cieplej, a do naszych domów trafia coraz więcej owoców, warto zrobić sobie pyszny napój owocowy, który nieco nas ochłodzi. Wykonuj polecenia, które wskazuje Ci strzałka możliwie szybko, ponieważ za wszystko dostajesz punkty i Twoja punktacja pojawi się na końcu gry.

Sterowanie – myszką.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 1541 razy
Zobacz także:
Gry Napoje, ,

Inne gry w kategorii: Gry Napoje

Tagos:)

Gra Deser Gotowanie z Sarą Gry Bożonarodzeniowe Gry Pieczenie Gry Śniadanie Barbie Gry Zabawy dla Dziewczynek Gry Lody Gry Obiad Gry Fast Food Słodkie Gry Gry z Czekoladą Gry Dekorowanki Gry Zręcznościowe Gry Zrób Sałatkę Gry Kuchnia Gry Pizza Gry Zarabianie Gry Makaron Gry Owoce Gry Ciastka Gry Przepisy Gry Torty Gry Kurczak Gry Warzywa Gry Bar Gry Zrób To Sam Gry Hamburgery Gry Kanapki Gra Ciasto