Naleśnikowe Dekorowanie - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Pierwsza pizza powstała w 1889 roku w Neapolu, a jej głównymi składnikami były: pomidory, ser mozarella i bazylia, które jednoznacznie kojarzą się z barwami narodowymi Włoch. Pizzę przygotował tamtejszy kucharz na cześć królowej Małgorzaty (Margherita di Savoia) odwiedzającej Neapol - stąd najpopularniejsza na świecie pizza Margherita.
Trwa ładowanie gry...

Naleśnikowe Dekorowanie (Banana Pancake Cooking Decoratio) – Podobno pierwsze, co pobudza nasz apetyt to wygląd dania. Skoro tak jest, to sprawdźmy na naleśnikach z banami, czy tak jest. A w dekorowaniu jedzenia najfajniejsze jest to, że te dekoracje można zjeść. I tak samo jest tutaj. Wszystkie polewy i posypki to dodatkowe pyszności. Pokaż na co masz chrapkę.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 1 802 razy

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Gry Owoce Gotowanie z Sarą Gry Ciastka Gry Kuchnia Gra Ciasto Gra Deser Gry Zupy Gry z Czekoladą Gry Pieczenie Gry Makaron Barbie Gry Gry Kanapki Słodkie Gry Gry Bożonarodzeniowe Gry Hamburgery Gry Przepisy Gry Bar Gry Warzywa Gry Kurczak Gry Zrób Sałatkę Gry Torty Zabawy dla Dziewczynek Gry Zrób To Sam Gry Dekorowanki Gry Obiad Gry Zręcznościowe Gry Fast Food Gry Śniadanie Gry Zarabianie Gry Lody