Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Naleśnikowe Dekorowanie (Banana Pancake Cooking Decoratio) – Podobno pierwsze, co pobudza nasz apetyt to wygląd dania. Skoro tak jest, to sprawdźmy na naleśnikach z banami, czy tak jest. A w dekorowaniu jedzenia najfajniejsze jest to, że te dekoracje można zjeść. I tak samo jest tutaj. Wszystkie polewy i posypki to dodatkowe pyszności. Pokaż na co masz chrapkę.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 76 razy

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Gry Dekorowanki Gry Zręcznościowe Gotowanie z Sarą Gry Makaron Gry Lody Gra Ciasto Gry Owoce Gry Kurczak Gry Pizza Gry Torty Gry z Czekoladą Gry Hamburgery Gry Przepisy Zabawy dla Dziewczynek Słodkie Gry Gry Bar Gry Ciastka Gry Zrób Sałatkę Gry Obiad Gry Fast Food Gra Deser Barbie Gry Gry Śniadanie Gry Zarabianie Gry Pieczenie Gry Kanapki Gry Warzywa Gry Kuchnia Gry Zrób To Sam Gry Bożonarodzeniowe