Naleśnikowe Dekorowanie - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Restauracje McDonald’s słyną z hamburgerów, cheeseburgerów i innych burgerów:) czyli kanapek, których podstawowy składnik stanowi mięsny kotlet. Tymczasem w Indiach z powodów religijnych powstaje bezmięsny McDonald's, w którego ofercie nie znajdziemy typowych mięsnych hamburgerów, a odpowiadające im wegetariańskie (zapewne smaczne i zdrowe) substytuty.
Trwa ładowanie gry...

Naleśnikowe Dekorowanie (Banana Pancake Cooking Decoratio) – Podobno pierwsze, co pobudza nasz apetyt to wygląd dania. Skoro tak jest, to sprawdźmy na naleśnikach z banami, czy tak jest. A w dekorowaniu jedzenia najfajniejsze jest to, że te dekoracje można zjeść. I tak samo jest tutaj. Wszystkie polewy i posypki to dodatkowe pyszności. Pokaż na co masz chrapkę.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 1 482 razy

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Gry Zarabianie Gry Kurczak Gry Torty Gry Makaron Gry Dekorowanki Gry Śniadanie Gry Zręcznościowe Słodkie Gry Gry Ciastka Gry z Czekoladą Gry Bożonarodzeniowe Gry Bar Gry Lody Gry Owoce Gry Hamburgery Gry Obiad Gry Fast Food Gry Kanapki Gra Ciasto Barbie Gry Gry Zrób Sałatkę Gra Deser Gotowanie z Sarą Gry Pieczenie Gry Warzywa Gry Zrób To Sam Gry Kuchnia Gry Zupy Gry Przepisy Zabawy dla Dziewczynek