Naleśniki Na Słodko - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Naleśniki Na Słodko – przygotuj naleśniki na słodko, dokładnie takie jak lubisz. Wybierz stos naleśników, następnie dodaj sos, polewę, posypkę, a na sam wierzch Twojej pysznej piramidy wybierz swoje ulubione owoce. Do tego dobierz coś do picia i śniadanko lub kolacja gotowe.

Sterowanie – klikaj myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.9/10 (liczba ocen: 14)
Grano już: 10 036 razy

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Gry Zrób Sałatkę Gry Obiad Gry Bar Barbie Gry Gry Kuchnia Gra Deser Gry Dekorowanki Gry Przepisy Gry z Czekoladą Gry Zupy Słodkie Gry Gotowanie z Sarą Gra Ciasto Gry Fast Food Gry Zrób To Sam Gry Warzywa Gry Makaron Gry Zarabianie Gry Pieczenie Gry Owoce Gry Śniadanie Gry Hamburgery Gry Zręcznościowe Zabawy dla Dziewczynek Gry Torty Gry Lody Gry Bożonarodzeniowe Gry Kanapki Gry Ciastka Gry Kurczak