Naleśniki Na Słodko - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Naleśniki Na Słodko – przygotuj naleśniki na słodko, dokładnie takie jak lubisz. Wybierz stos naleśników, następnie dodaj sos, polewę, posypkę, a na sam wierzch Twojej pysznej piramidy wybierz swoje ulubione owoce. Do tego dobierz coś do picia i śniadanko lub kolacja gotowe.

Sterowanie – klikaj myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.9/10 (liczba ocen: 14)
Grano już: 10 239 razy

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Gry z Czekoladą Gry Przepisy Gry Hamburgery Słodkie Gry Zabawy dla Dziewczynek Gry Bożonarodzeniowe Gry Kurczak Gry Zrób To Sam Gry Fast Food Gry Dekorowanki Gry Ciastka Gry Kuchnia Gry Bar Gry Zręcznościowe Gry Obiad Gry Pieczenie Gra Deser Gry Zrób Sałatkę Gry Owoce Gry Kanapki Gry Makaron Gotowanie z Sarą Gra Ciasto Gry Zupy Barbie Gry Gry Torty Gry Śniadanie Gry Zarabianie Gry Lody Gry Warzywa