Naleśniki Kota Toma | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Naleśniki Kota Toma – podczas oglądania telewizji Tom natrafił na program o gotowaniu i postanowił upiec naleśniki według podanego w nim przepisu. Towarzyszyć będą mu jego dzieci. Pomóż rodzince zebrać z półek odpowiednie składniki, a następnie dodawaj je do miski w odpowiedniej kolejności do miski. Spiesz się z mieszaniem i pieczeniem, bo na przygotowanie naleśników masz ograniczony czas.
Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 1 291 razy

Inne gry w kategorii: Gry Zwierzęta i Gotowanie

Tagos:)

Gra Deser Gry Obiad Gry z Czekoladą Gry Kanapki Gry Zarabianie Gotowanie z Sarą Gra Ciasto Słodkie Gry Gry Fast Food Gry Bożonarodzeniowe Gry Śniadanie Gry Pizza Gry Zrób Sałatkę Gry Dekorowanki Gry Warzywa Gry Zręcznościowe Gry Pieczenie Gry Lody Gry Kuchnia Gry Przepisy Gry Bar Zabawy dla Dziewczynek Gry Torty Gry Hamburgery Gry Makaron Gry Zrób To Sam Gry Kurczak Gry Zupy Barbie Gry Gry Owoce