Naleśniki Kota Toma - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Róża Cukrowa to ogólna nazwa Róży Stulistnej (Rosa Centifolia) i Róży Pomarszczonej (Rosa Rugosa), których to płatki idealnie nadają się na konfiturę (dżem różany) wykorzystywaną np. do pączków, ciast i deserów. Zarówno płatki jak i owoce róży cukrowej są cennym i bogatym źródłem witaminy C.
Trwa ładowanie gry...

Naleśniki Kota Toma – podczas oglądania telewizji Tom natrafił na program o gotowaniu i postanowił upiec naleśniki według podanego w nim przepisu. Towarzyszyć będą mu jego dzieci. Pomóż rodzince zebrać z półek odpowiednie składniki, a następnie dodawaj je do miski w odpowiedniej kolejności do miski. Spiesz się z mieszaniem i pieczeniem, bo na przygotowanie naleśników masz ograniczony czas.
Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 2 466 razy

Inne gry w kategorii: Gry Zwierzęta i Gotowanie

Tagos:)

Gry Zrób To Sam Gry Zręcznościowe Gry Torty Zabawy dla Dziewczynek Gry Bar Gotowanie z Sarą Gry Owoce Gry Lody Gry Fast Food Gry Dekorowanki Gry Śniadanie Barbie Gry Gry z Czekoladą Gry Warzywa Gry Bożonarodzeniowe Słodkie Gry Gry Makaron Gry Ciastka Gry Zrób Sałatkę Gry Zarabianie Gry Przepisy Gry Kuchnia Gry Pieczenie Gry Kurczak Gry Zupy Gry Hamburgery Gry Kanapki Gra Ciasto Gry Obiad Gra Deser