Naleśniki Kota Toma - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak to jest z tym jedzonkiem na Słowacji? Na śniadanie, które po słowacku to Rańajky, możemy zjeść jajecznicę (Prażenica) ze świeżym chlebem (Chlieb Cerstvy) to tego wypić herbatkę czyli Ćaj. Na obiad (Obed) proponujemy frytki (Hranolki) i warzywa (Zelenina) z sosem (Omaćka), natomiast na deser lody (Zmrzlina). Na kolację (Većera) proponujemy zdrowy sok (Dżus) i ewentualnie kanapkę (Oblożeny Chlebićek). Pozostaje tylko życzyć Smacznego! (Dobrú Chuť!)
Trwa ładowanie gry...

Naleśniki Kota Toma – podczas oglądania telewizji Tom natrafił na program o gotowaniu i postanowił upiec naleśniki według podanego w nim przepisu. Towarzyszyć będą mu jego dzieci. Pomóż rodzince zebrać z półek odpowiednie składniki, a następnie dodawaj je do miski w odpowiedniej kolejności do miski. Spiesz się z mieszaniem i pieczeniem, bo na przygotowanie naleśników masz ograniczony czas.
Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 2 600 razy

Inne gry w kategorii: Gry Zwierzęta i Gotowanie

Tagos:)

Gry Kurczak Gry Śniadanie Gry Kanapki Gry Zupy Gry Zarabianie Gra Ciasto Gry Pieczenie Gry z Czekoladą Gry Zrób To Sam Gotowanie z Sarą Gry Torty Gry Obiad Gra Deser Gry Warzywa Gry Przepisy Gry Hamburgery Gry Bar Gry Fast Food Słodkie Gry Zabawy dla Dziewczynek Gry Owoce Barbie Gry Gry Dekorowanki Gry Kuchnia Gry Bożonarodzeniowe Gry Lody Gry Ciastka Gry Zrób Sałatkę Gry Zręcznościowe Gry Makaron