Naleśniki Kota Toma | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Naleśniki Kota Toma – podczas oglądania telewizji Tom natrafił na program o gotowaniu i postanowił upiec naleśniki według podanego w nim przepisu. Towarzyszyć będą mu jego dzieci. Pomóż rodzince zebrać z półek odpowiednie składniki, a następnie dodawaj je do miski w odpowiedniej kolejności do miski. Spiesz się z mieszaniem i pieczeniem, bo na przygotowanie naleśników masz ograniczony czas.
Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 1 497 razy

Inne gry w kategorii: Gry Zwierzęta i Gotowanie

Tagos:)

Gry z Czekoladą Gry Makaron Gry Kurczak Gry Dekorowanki Gry Przepisy Gry Owoce Zabawy dla Dziewczynek Gry Zrób Sałatkę Gry Bożonarodzeniowe Gry Pieczenie Słodkie Gry Gry Zręcznościowe Gry Obiad Gry Torty Gry Lody Gra Deser Gra Ciasto Gry Fast Food Gotowanie z Sarą Gry Śniadanie Gry Bar Gry Kuchnia Gry Kanapki Gry Zarabianie Gry Zrób To Sam Gry Pizza Gry Warzywa Gry Ciastka Barbie Gry Gry Hamburgery