Naleśniki Kota Toma - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Naleśniki Kota Toma – podczas oglądania telewizji Tom natrafił na program o gotowaniu i postanowił upiec naleśniki według podanego w nim przepisu. Towarzyszyć będą mu jego dzieci. Pomóż rodzince zebrać z półek odpowiednie składniki, a następnie dodawaj je do miski w odpowiedniej kolejności do miski. Spiesz się z mieszaniem i pieczeniem, bo na przygotowanie naleśników masz ograniczony czas.
Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 2 795 razy

Inne gry w kategorii: Gry Zwierzęta i Gotowanie

Tagos:)

Gry Ciastka Gry Kurczak Gry Owoce Gra Deser Gry Lody Gry Śniadanie Gry Zrób To Sam Gry Przepisy Barbie Gry Gry Fast Food Zabawy dla Dziewczynek Gotowanie z Sarą Gry Obiad Gry Kuchnia Gry z Czekoladą Gry Torty Gry Makaron Gry Zupy Gry Kanapki Gry Zarabianie Gry Hamburgery Słodkie Gry Gry Dekorowanki Gry Pieczenie Gry Zrób Sałatkę Gry Zręcznościowe Gry Bar Gra Ciasto Gry Bożonarodzeniowe Gry Warzywa