Naleśniki Kota Toma - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Naleśniki Kota Toma – podczas oglądania telewizji Tom natrafił na program o gotowaniu i postanowił upiec naleśniki według podanego w nim przepisu. Towarzyszyć będą mu jego dzieci. Pomóż rodzince zebrać z półek odpowiednie składniki, a następnie dodawaj je do miski w odpowiedniej kolejności do miski. Spiesz się z mieszaniem i pieczeniem, bo na przygotowanie naleśników masz ograniczony czas.
Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 2 698 razy

Inne gry w kategorii: Gry Zwierzęta i Gotowanie

Tagos:)

Gry Torty Gry Fast Food Gry Hamburgery Gry Owoce Gry Zręcznościowe Gry z Czekoladą Gry Makaron Gry Zrób Sałatkę Gry Śniadanie Gry Warzywa Gry Zrób To Sam Gry Przepisy Gry Zarabianie Zabawy dla Dziewczynek Gry Kanapki Gry Lody Gry Pieczenie Gry Bar Gry Dekorowanki Słodkie Gry Gotowanie z Sarą Gry Zupy Gra Deser Barbie Gry Gry Obiad Gry Bożonarodzeniowe Gry Kurczak Gry Kuchnia Gra Ciasto Gry Ciastka