Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Naleśniki Kota Toma – podczas oglądania telewizji Tom natrafił na program o gotowaniu i postanowił upiec naleśniki według podanego w nim przepisu. Towarzyszyć będą mu jego dzieci. Pomóż rodzince zebrać z półek odpowiednie składniki, a następnie dodawaj je do miski w odpowiedniej kolejności do miski. Spiesz się z mieszaniem i pieczeniem, bo na przygotowanie naleśników masz ograniczony czas.
Sterowanie – przy pomocy myszki.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 1006 razy
Zobacz także:
Gry Zwierzęta i Gotowanie, , , , ,

Inne gry w kategorii: Gry Zwierzęta i Gotowanie

Tagos:)

Gry Lody Gry Kanapki Gra Ciasto Gry Przepisy Gry Torty Gry Bar Gry Bożonarodzeniowe Gry Kuchnia Gry Owoce Barbie Gry Gry Makaron Gry Fast Food Gry Zrób To Sam Gry Kurczak Gry Ciastka Gra Deser Gry Zręcznościowe Gry Pieczenie Gry Pizza Gry Dekorowanki Gry Obiad Gry z Czekoladą Słodkie Gry Gry Zarabianie Gry Zrób Sałatkę Gry Warzywa Gotowanie z Sarą Zabawy dla Dziewczynek Gry Hamburgery Gry Śniadanie