Naleśniki Dyniowe - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
W łatwy sposób można odróżnić jajo ugotowane od surowego? Wystarczy nimi zakręcić: ugotowane jajo będzie się szybko kręcić, zaś surowe dużo wolniej.
Trwa ładowanie gry...

Naleśniki Dyniowe – przygotuj pyszne naleśniki dyniowe, dzięki którym przedłużysz okres Halloween w swoim domu. Jeśli wycinaliście dynię, to na pewno macie środek dyni i zastanawiacie się co z niego upichcić. Dlatego zapraszam na pokaz pieczenia naleśników, poznacie tu składniki i wykonanie. Oczywiście możecie je podawać nie tylko z syropem klonowym, ale jak tylko chcecie. Udanych naleśników!

Sterowanie – klikam myszką na wskazane produkty.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 4.3/10 (liczba ocen: 6)
Grano już: 9 018 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Kanapki Gry Torty Gotowanie z Sarą Zabawy dla Dziewczynek Słodkie Gry Gra Ciasto Gry Obiad Gry Owoce Gry Zręcznościowe Gry Ciastka Gry Kurczak Gry Bożonarodzeniowe Gry Zarabianie Gry Warzywa Gry Makaron Gry Lody Gry Śniadanie Gry Przepisy Gry Dekorowanki Gry Bar Gra Deser Gry Pieczenie Gry z Czekoladą Gry Hamburgery Gry Zrób To Sam Gry Fast Food Gry Kuchnia Barbie Gry Gry Zupy Gry Zrób Sałatkę