Naleśniki Dyniowe - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Naleśniki Dyniowe – przygotuj pyszne naleśniki dyniowe, dzięki którym przedłużysz okres Halloween w swoim domu. Jeśli wycinaliście dynię, to na pewno macie środek dyni i zastanawiacie się co z niego upichcić. Dlatego zapraszam na pokaz pieczenia naleśników, poznacie tu składniki i wykonanie. Oczywiście możecie je podawać nie tylko z syropem klonowym, ale jak tylko chcecie. Udanych naleśników!

Sterowanie – klikam myszką na wskazane produkty.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 4.3/10 (liczba ocen: 6)
Grano już: 9 403 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Torty Gry Śniadanie Gry Owoce Gry Zrób To Sam Gry Kanapki Gry Kurczak Słodkie Gry Barbie Gry Gry Kuchnia Gry Bar Gry Zupy Zabawy dla Dziewczynek Gry Zarabianie Gry Zręcznościowe Gry Bożonarodzeniowe Gry Warzywa Gry Zrób Sałatkę Gry Przepisy Gry Dekorowanki Gry Makaron Gry Ciastka Gry Lody Gry Fast Food Gra Deser Gra Ciasto Gry Obiad Gotowanie z Sarą Gry z Czekoladą Gry Hamburgery Gry Pieczenie