Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test
Czy wiesz że...
Róża Cukrowa to ogólna nazwa Róży Stulistnej (Rosa Centifolia) i Róży Pomarszczonej (Rosa Rugosa), których to płatki idealnie nadają się na konfiturę (dżem różany) wykorzystywaną np. do pączków, ciast i deserów. Zarówno płatki jak i owoce róży cukrowej są cennym i bogatym źródłem witaminy C.
Trwa ładowanie gry...

Naleśnikarnia Dla Dzieci – Spełniaj słodkie marzenia dzieci prowadząc najlepszą naleśnikarnię w dzielnicy! Upieczone placuszki serwuj z dodatkami wybranymi przez małych klientów, a zarobisz pieniądze, które przeniosą Cię do wyższego etapu z większą ilością składników.

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 2 177 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Bar Barbie Gry Gra Deser Gry Lody Gry Kurczak Gry z Czekoladą Gry Zrób To Sam Gry Śniadanie Zabawy dla Dziewczynek Gra Ciasto Gry Obiad Gry Pieczenie Gry Kanapki Gry Zarabianie Gry Warzywa Gry Ciastka Gry Zupy Gry Przepisy Gry Hamburgery Gry Owoce Gry Fast Food Gry Kuchnia Gry Zręcznościowe Gry Bożonarodzeniowe Gry Zrób Sałatkę Gry Torty Słodkie Gry Gry Makaron Gotowanie z Sarą Gry Dekorowanki