Naleśnikarnia Dla Dzieci | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Naleśnikarnia Dla Dzieci – Spełniaj słodkie marzenia dzieci prowadząc najlepszą naleśnikarnię w dzielnicy! Upieczone placuszki serwuj z dodatkami wybranymi przez małych klientów, a zarobisz pieniądze, które przeniosą Cię do wyższego etapu z większą ilością składników.

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 1 881 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Fast Food Barbie Gry Gry Obiad Gry Zupy Zabawy dla Dziewczynek Gry Kurczak Gry Zrób To Sam Gry Bożonarodzeniowe Gry Pizza Gry Zręcznościowe Gry Zrób Sałatkę Gry Zarabianie Gry Śniadanie Słodkie Gry Gry Kanapki Gotowanie z Sarą Gry Kuchnia Gry z Czekoladą Gra Ciasto Gry Hamburgery Gry Lody Gry Makaron Gry Owoce Gry Pieczenie Gry Dekorowanki Gry Torty Gry Przepisy Gry Warzywa Gry Bar Gra Deser