Naleśnikarnia Dla Dzieci | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Czarne Oliwki to są te same oliwki co Zielone z tym że oliwki czarne zbierane są później. Oliwki zielone, czarne czy fioletowoczarne są oczywiście jadalne i najczęściej wykorzystuje się je do przygotowania przeróżnych potraw. Jednak najważniejszym zastosowaniem oliwek jest (jak wskazuje ich nazwa) otrzymywanie oliwy - Oliwa z oliwek.
Trwa ładowanie gry...

Naleśnikarnia Dla Dzieci – Spełniaj słodkie marzenia dzieci prowadząc najlepszą naleśnikarnię w dzielnicy! Upieczone placuszki serwuj z dodatkami wybranymi przez małych klientów, a zarobisz pieniądze, które przeniosą Cię do wyższego etapu z większą ilością składników.

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 1 794 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Przepisy Zabawy dla Dziewczynek Gry Zrób Sałatkę Gry Pieczenie Gry Dekorowanki Gra Ciasto Gry z Czekoladą Gry Kuchnia Gotowanie z Sarą Gry Zarabianie Gry Obiad Gry Kurczak Gry Zupy Gry Pizza Gry Torty Gry Bożonarodzeniowe Gry Fast Food Gry Kanapki Gry Lody Barbie Gry Gry Owoce Gry Zręcznościowe Gry Zrób To Sam Gry Bar Słodkie Gry Gry Hamburgery Gry Makaron Gry Śniadanie Gra Deser Gry Warzywa