Naleśnikarnia Dla Dzieci - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Czarne Oliwki to są te same oliwki co Zielone z tym że oliwki czarne zbierane są później. Oliwki zielone, czarne czy fioletowoczarne są oczywiście jadalne i najczęściej wykorzystuje się je do przygotowania przeróżnych potraw. Jednak najważniejszym zastosowaniem oliwek jest (jak wskazuje ich nazwa) otrzymywanie oliwy - Oliwa z oliwek.
Trwa ładowanie gry...

Naleśnikarnia Dla Dzieci – Spełniaj słodkie marzenia dzieci prowadząc najlepszą naleśnikarnię w dzielnicy! Upieczone placuszki serwuj z dodatkami wybranymi przez małych klientów, a zarobisz pieniądze, które przeniosą Cię do wyższego etapu z większą ilością składników.

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 2 789 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Śniadanie Gry Zrób Sałatkę Gra Deser Gry Warzywa Gry Hamburgery Gry Bożonarodzeniowe Gry Zarabianie Gry Zrób To Sam Gry Kanapki Gry Fast Food Zabawy dla Dziewczynek Gry Dekorowanki Gry z Czekoladą Gry Lody Gry Bar Barbie Gry Gry Pieczenie Gry Owoce Gry Zupy Gry Kuchnia Gry Zręcznościowe Gry Makaron Słodkie Gry Gry Torty Gry Przepisy Gry Ciastka Gra Ciasto Gry Kurczak Gry Obiad Gotowanie z Sarą