Naleśnikarnia Dla Dzieci - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Migdały (owoce, a dokładniej pestki owoców Migdałowca Pospolitego) mają wysoką zawartość wapnia, który odpowiada za kości i zęby. Pestki migdałowe (takie ze sklepu) są dość twarde, dlatego dobrze jest sobie je wcześniej namoczyć w wodzie wtedy łatwo obierają się ze brązowej skórki i smakują jak świeże prosto z drzewa. Z migdałów wyrabia się między innymi Marcepan.
Trwa ładowanie gry...

Naleśnikarnia Dla Dzieci – Spełniaj słodkie marzenia dzieci prowadząc najlepszą naleśnikarnię w dzielnicy! Upieczone placuszki serwuj z dodatkami wybranymi przez małych klientów, a zarobisz pieniądze, które przeniosą Cię do wyższego etapu z większą ilością składników.

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 2 582 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Ciastka Gotowanie z Sarą Gry Kuchnia Gry Bożonarodzeniowe Słodkie Gry Gry Kanapki Gry Bar Gry Zrób Sałatkę Gry Śniadanie Gry Makaron Gry Zręcznościowe Gry Lody Barbie Gry Gry Owoce Gry Hamburgery Gry Warzywa Gry Pieczenie Gry Kurczak Gry z Czekoladą Gry Zrób To Sam Gry Zupy Gra Ciasto Gry Dekorowanki Gry Obiad Gra Deser Gry Zarabianie Zabawy dla Dziewczynek Gry Torty Gry Fast Food Gry Przepisy