Nakarm Żyrafę - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
W łatwy sposób można odróżnić jajo ugotowane od surowego? Wystarczy nimi zakręcić: ugotowane jajo będzie się szybko kręcić, zaś surowe dużo wolniej.
Trwa ładowanie gry...

Nakarm Żyrafę – Twoim zadaniem w tej szalonej grze jest nakarmienie żyrafy. Gra składa się z wielu etapów i w każdym z nich mamy jakieś inne zadanie. Na początek sterujemy żyrafą, która podąża za kursorem myszki i musimy nakierować ją na jabłka, następne zadanie to mycie zwierzaka, który nieźle wytaplał się w błotku i wiele wiele innych. Powodzenia z opiece nad żyrafą.

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.5/10 (liczba ocen: 13)
Grano już: 6 958 razy

Inne gry w kategorii: Gry Zwierzęta i Gotowanie

Tagos:)

Gry Dekorowanki Gry Zrób Sałatkę Gry Zrób To Sam Gry Owoce Słodkie Gry Gry z Czekoladą Gra Deser Gry Lody Gry Kurczak Gry Zarabianie Gry Torty Gry Obiad Gry Makaron Gry Kanapki Zabawy dla Dziewczynek Gry Hamburgery Gry Zręcznościowe Gry Kuchnia Barbie Gry Gry Bar Gry Fast Food Gry Warzywa Gra Ciasto Gry Bożonarodzeniowe Gry Ciastka Gry Przepisy Gry Śniadanie Gry Zupy Gry Pieczenie Gotowanie z Sarą