Nakarm Żyrafę - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Migdały (owoce, a dokładniej pestki owoców Migdałowca Pospolitego) mają wysoką zawartość wapnia, który odpowiada za kości i zęby. Pestki migdałowe (takie ze sklepu) są dość twarde, dlatego dobrze jest sobie je wcześniej namoczyć w wodzie wtedy łatwo obierają się ze brązowej skórki i smakują jak świeże prosto z drzewa. Z migdałów wyrabia się między innymi Marcepan.
Trwa ładowanie gry...

Nakarm Żyrafę – Twoim zadaniem w tej szalonej grze jest nakarmienie żyrafy. Gra składa się z wielu etapów i w każdym z nich mamy jakieś inne zadanie. Na początek sterujemy żyrafą, która podąża za kursorem myszki i musimy nakierować ją na jabłka, następne zadanie to mycie zwierzaka, który nieźle wytaplał się w błotku i wiele wiele innych. Powodzenia z opiece nad żyrafą.

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.5/10 (liczba ocen: 13)
Grano już: 7 341 razy

Inne gry w kategorii: Gry Zwierzęta i Gotowanie

Tagos:)

Gry Lody Gry Torty Gry Śniadanie Gry Zrób To Sam Gry Warzywa Gry Fast Food Gry Bar Gry Zrób Sałatkę Gry z Czekoladą Gry Makaron Gry Obiad Słodkie Gry Gotowanie z Sarą Gry Dekorowanki Gry Bożonarodzeniowe Gry Hamburgery Zabawy dla Dziewczynek Gry Zarabianie Gry Przepisy Gry Owoce Gry Zręcznościowe Gry Kanapki Gry Kurczak Gra Deser Gra Ciasto Gry Ciastka Gry Kuchnia Gry Zupy Barbie Gry Gry Pieczenie