Nakarm Ptaki | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
W łatwy sposób można odróżnić jajo ugotowane od surowego? Wystarczy nimi zakręcić: ugotowane jajo będzie się szybko kręcić, zaś surowe dużo wolniej.
Trwa ładowanie gry...

Nakarm Ptaki – ptaki przylatują do Twojego „baru” i nad ich głowami pojawiają się rzeczy, które chętnie by zjadły. Czasem jest to ryba, czy robaki, ale niektóre lubią też owoce. Klikaj na dany produkt, a ten pojawi się na talerzu, potem kliknij na talerz i na ptaka, który akurat to „zamówił”. Każdy ptak ma określony poziom cierpliwości, więc nie zwlekaj.

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.1/10 (liczba ocen: 8)
Grano już: 3 790 razy

Inne gry w kategorii: Gry Zwierzęta i Gotowanie

Tagos:)

Gry Kanapki Gry Lody Gry Torty Gry Fast Food Gry Bożonarodzeniowe Słodkie Gry Gry Zręcznościowe Gry Przepisy Gry Makaron Gry Owoce Gotowanie z Sarą Gry Śniadanie Gry Ciastka Gra Deser Gry Pieczenie Gry Obiad Zabawy dla Dziewczynek Gry Zrób Sałatkę Gry Zarabianie Gry Kurczak Gry Dekorowanki Gry Warzywa Gra Ciasto Gry Hamburgery Gry Kuchnia Gry Bar Gry z Czekoladą Gry Zrób To Sam Gry Pizza Barbie Gry