Nakarm Ptaki | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test
Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Nakarm Ptaki – ptaki przylatują do Twojego „baru” i nad ich głowami pojawiają się rzeczy, które chętnie by zjadły. Czasem jest to ryba, czy robaki, ale niektóre lubią też owoce. Klikaj na dany produkt, a ten pojawi się na talerzu, potem kliknij na talerz i na ptaka, który akurat to „zamówił”. Każdy ptak ma określony poziom cierpliwości, więc nie zwlekaj.

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.1/10 (liczba ocen: 8)
Grano już: 4 000 razy

Inne gry w kategorii: Gry Zwierzęta i Gotowanie

Tagos:)

Gry Hamburgery Gry Kuchnia Barbie Gry Gry Zarabianie Gry Zupy Gry Pieczenie Gry Lody Gry Owoce Gry Makaron Gry Zrób To Sam Gry Zrób Sałatkę Gry Dekorowanki Gry Torty Zabawy dla Dziewczynek Gry Obiad Gry Bar Gry Warzywa Gry Bożonarodzeniowe Gotowanie z Sarą Gry Kurczak Gry Śniadanie Gry z Czekoladą Gra Deser Gry Kanapki Gry Przepisy Gry Zręcznościowe Gry Ciastka Gra Ciasto Słodkie Gry Gry Fast Food