Nakarm Ptaki - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Restauracje McDonald’s słyną z hamburgerów, cheeseburgerów i innych burgerów:) czyli kanapek, których podstawowy składnik stanowi mięsny kotlet. Tymczasem w Indiach z powodów religijnych powstaje bezmięsny McDonald's, w którego ofercie nie znajdziemy typowych mięsnych hamburgerów, a odpowiadające im wegetariańskie (zapewne smaczne i zdrowe) substytuty.
Trwa ładowanie gry...

Nakarm Ptaki – ptaki przylatują do Twojego „baru” i nad ich głowami pojawiają się rzeczy, które chętnie by zjadły. Czasem jest to ryba, czy robaki, ale niektóre lubią też owoce. Klikaj na dany produkt, a ten pojawi się na talerzu, potem kliknij na talerz i na ptaka, który akurat to „zamówił”. Każdy ptak ma określony poziom cierpliwości, więc nie zwlekaj.

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.1/10 (liczba ocen: 8)
Grano już: 4 056 razy

Inne gry w kategorii: Gry Zwierzęta i Gotowanie

Tagos:)

Gry Warzywa Gra Ciasto Gry Kuchnia Gry Torty Gry Dekorowanki Gry Przepisy Gry Obiad Gry Kanapki Gry Fast Food Gry Zrób Sałatkę Gry z Czekoladą Gotowanie z Sarą Gry Bar Zabawy dla Dziewczynek Gry Makaron Gry Śniadanie Gry Kurczak Gry Zręcznościowe Gry Hamburgery Gry Pieczenie Gry Bożonarodzeniowe Gry Owoce Barbie Gry Słodkie Gry Gry Ciastka Gry Zarabianie Gra Deser Gry Lody Gry Zrób To Sam Gry Zupy