Nakarm Ptaki | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jeśli chcesz się pozbyć skórki z pomidora: natnij górę pomidorka w krzyżyk, potem zanurz we wrzątku na ok. 1-2 min, a następnie zanurz na chwilkę w zimnej wodzie. Skórkę wystarczy pociągnąć od miejsca nacięcia. Z tą metodą żadna skórka na pomidorze nie ma szans.:)
Trwa ładowanie gry...

Nakarm Ptaki – ptaki przylatują do Twojego „baru” i nad ich głowami pojawiają się rzeczy, które chętnie by zjadły. Czasem jest to ryba, czy robaki, ale niektóre lubią też owoce. Klikaj na dany produkt, a ten pojawi się na talerzu, potem kliknij na talerz i na ptaka, który akurat to „zamówił”. Każdy ptak ma określony poziom cierpliwości, więc nie zwlekaj.

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.1/10 (liczba ocen: 8)
Grano już: 3 710 razy

Inne gry w kategorii: Gry Zwierzęta i Gotowanie

Tagos:)

Gry Obiad Gry Ciastka Gry Kanapki Gry Torty Gry Warzywa Gry Bożonarodzeniowe Gry Zarabianie Gry Owoce Zabawy dla Dziewczynek Gra Ciasto Gra Deser Gry Kurczak Słodkie Gry Gry Lody Gry Pizza Gry Śniadanie Gry Zrób To Sam Gry Fast Food Gry Pieczenie Gry Przepisy Gry Dekorowanki Gry Makaron Gry Zręcznościowe Gry z Czekoladą Gry Bar Gry Kuchnia Gotowanie z Sarą Barbie Gry Gry Zrób Sałatkę Gry Hamburgery