Nakarm Pandę | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Nakarm Pandę – Przed Tobą, misiowym ninja, największe i najniebezpieczniejsze wyzwanie. Musisz… nakarmić pandę. Przecinaj swoim mieczem odpowiednie nitki, na których zawieszone jest jedzenie tak, aby samołyki trafiły prosto do buzi pandy. W każdym etapie wzrasta poziom trudności. Podołasz temu zadaniu?

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 2 602 razy

Inne gry w kategorii: Gry Zwierzęta i Gotowanie

Tagos:)

Gry Kuchnia Gry Torty Gotowanie z Sarą Gry z Czekoladą Gra Deser Gry Pizza Gry Zupy Gry Zarabianie Gry Bar Gry Dekorowanki Gry Kurczak Gra Ciasto Gry Fast Food Gry Zręcznościowe Gry Makaron Barbie Gry Gry Pieczenie Gry Bożonarodzeniowe Gry Warzywa Gry Zrób To Sam Gry Kanapki Gry Hamburgery Gry Obiad Gry Zrób Sałatkę Gry Przepisy Gry Lody Słodkie Gry Gry Owoce Gry Śniadanie Zabawy dla Dziewczynek