Nakarm Pandę | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test
Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Nakarm Pandę – Przed Tobą, misiowym ninja, największe i najniebezpieczniejsze wyzwanie. Musisz… nakarmić pandę. Przecinaj swoim mieczem odpowiednie nitki, na których zawieszone jest jedzenie tak, aby samołyki trafiły prosto do buzi pandy. W każdym etapie wzrasta poziom trudności. Podołasz temu zadaniu?

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 3 193 razy

Inne gry w kategorii: Gry Zwierzęta i Gotowanie

Tagos:)

Gry Bożonarodzeniowe Gry Lody Gry Warzywa Gry Zrób To Sam Gry Przepisy Gry z Czekoladą Gry Torty Gry Kuchnia Zabawy dla Dziewczynek Gry Owoce Gry Zręcznościowe Słodkie Gry Gry Śniadanie Gry Fast Food Gry Makaron Gry Pieczenie Barbie Gry Gotowanie z Sarą Gry Dekorowanki Gry Zarabianie Gry Zupy Gry Kurczak Gry Hamburgery Gry Ciastka Gra Ciasto Gry Zrób Sałatkę Gry Obiad Gry Bar Gra Deser Gry Kanapki