Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Nakarm Pandę – Przed Tobą, misiowym ninja, największe i najniebezpieczniejsze wyzwanie. Musisz… nakarmić pandę. Przecinaj swoim mieczem odpowiednie nitki, na których zawieszone jest jedzenie tak, aby samołyki trafiły prosto do buzi pandy. W każdym etapie wzrasta poziom trudności. Podołasz temu zadaniu?

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 2 862 razy

Inne gry w kategorii: Gry Zwierzęta i Gotowanie

Tagos:)

Gry Kanapki Gry Zrób To Sam Gry Zarabianie Gry Kuchnia Gry Lody Gry Pizza Gry Śniadanie Gry Bożonarodzeniowe Gry Zrób Sałatkę Gry Bar Gry z Czekoladą Słodkie Gry Gry Hamburgery Gry Ciastka Gry Warzywa Barbie Gry Gry Torty Gry Kurczak Gry Fast Food Gry Owoce Gry Zręcznościowe Gry Makaron Gry Dekorowanki Gra Ciasto Gry Przepisy Gry Pieczenie Gra Deser Zabawy dla Dziewczynek Gry Obiad Gotowanie z Sarą