Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Najwspanialszy Tort – ślub to wyjątkowa okazja, ważne, aby każdy, najdrobniejszy element był dopieszczony i dobrze zaplanowany. W tej grze dekorujemy tort weselny, możemy sprawdzić co dobrze komponuje się z takim tortem i pomyśleć już może o swoim wypieku weselnym. W prawym, górnym rogu ekranu gry znajdują się ikonki do zmiany wyglądu tortu. Klikaj na nie, a potem na żółtą strzałkę, aby przejść dalej.

Sterowanie – klikamy myszką.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 6.6/10 (liczba ocen: 5)
Grano już: 2 524 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Zrób Sałatkę Gry Ciastka Gry Pieczenie Gry Śniadanie Gry Hamburgery Gry Owoce Gry Dekorowanki Gry Torty Gry Zrób To Sam Gry Pizza Gry Makaron Gry Kanapki Gra Ciasto Gry Zarabianie Gry Lody Gotowanie z Sarą Gry Bożonarodzeniowe Gry Kuchnia Gry Obiad Gry Bar Gry Fast Food Gry Kurczak Zabawy dla Dziewczynek Gry Zręcznościowe Gry Przepisy Gry z Czekoladą Gra Deser Gry Warzywa Barbie Gry Słodkie Gry