Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Najwspanialszy Tort – ślub to wyjątkowa okazja, ważne, aby każdy, najdrobniejszy element był dopieszczony i dobrze zaplanowany. W tej grze dekorujemy tort weselny, możemy sprawdzić co dobrze komponuje się z takim tortem i pomyśleć już może o swoim wypieku weselnym. W prawym, górnym rogu ekranu gry znajdują się ikonki do zmiany wyglądu tortu. Klikaj na nie, a potem na żółtą strzałkę, aby przejść dalej.

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 6.6/10 (liczba ocen: 5)
Grano już: 2 612 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Lody Gry Pizza Gry Dekorowanki Gry Zrób To Sam Gry z Czekoladą Gry Fast Food Gry Makaron Gotowanie z Sarą Gry Zręcznościowe Gry Hamburgery Gra Ciasto Gry Kanapki Gry Pieczenie Gry Bożonarodzeniowe Gry Warzywa Gry Kuchnia Gra Deser Gry Śniadanie Gry Kurczak Barbie Gry Zabawy dla Dziewczynek Gry Zarabianie Gry Zrób Sałatkę Gry Torty Słodkie Gry Gry Zupy Gry Bar Gry Przepisy Gry Obiad Gry Owoce