Najwspanialszy Tort - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Najwspanialszy Tort – ślub to wyjątkowa okazja, ważne, aby każdy, najdrobniejszy element był dopieszczony i dobrze zaplanowany. W tej grze dekorujemy tort weselny, możemy sprawdzić co dobrze komponuje się z takim tortem i pomyśleć już może o swoim wypieku weselnym. W prawym, górnym rogu ekranu gry znajdują się ikonki do zmiany wyglądu tortu. Klikaj na nie, a potem na żółtą strzałkę, aby przejść dalej.

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 6.6/10 (liczba ocen: 5)
Grano już: 3 681 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Przepisy Gry Zrób To Sam Barbie Gry Gry Fast Food Gry Ciastka Gry Zręcznościowe Gra Ciasto Gry Kuchnia Gotowanie z Sarą Gry Dekorowanki Zabawy dla Dziewczynek Gry z Czekoladą Gry Makaron Gry Śniadanie Gry Torty Gry Hamburgery Gry Bar Gry Zrób Sałatkę Słodkie Gry Gra Deser Gry Lody Gry Owoce Gry Zupy Gry Warzywa Gry Kurczak Gry Zarabianie Gry Bożonarodzeniowe Gry Kanapki Gry Obiad Gry Pieczenie