Najwspanialszy Tort - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Najwspanialszy Tort – ślub to wyjątkowa okazja, ważne, aby każdy, najdrobniejszy element był dopieszczony i dobrze zaplanowany. W tej grze dekorujemy tort weselny, możemy sprawdzić co dobrze komponuje się z takim tortem i pomyśleć już może o swoim wypieku weselnym. W prawym, górnym rogu ekranu gry znajdują się ikonki do zmiany wyglądu tortu. Klikaj na nie, a potem na żółtą strzałkę, aby przejść dalej.

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 6.6/10 (liczba ocen: 5)
Grano już: 3 549 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Lody Gry Obiad Gry Makaron Słodkie Gry Gry Zarabianie Gry Ciastka Gry Fast Food Gotowanie z Sarą Gry Przepisy Gry Bar Gry z Czekoladą Zabawy dla Dziewczynek Gry Zrób To Sam Gry Kurczak Gry Śniadanie Gry Hamburgery Gry Pieczenie Gry Zrób Sałatkę Barbie Gry Gry Bożonarodzeniowe Gry Kuchnia Gry Zręcznościowe Gra Ciasto Gra Deser Gry Torty Gry Owoce Gry Zupy Gry Kanapki Gry Warzywa Gry Dekorowanki