Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test
Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Najlepsze Śniadanie Pod Słońcem – jak wygląda idealne śniadanie? Jak tylko zechcesz! Skomponuj najważniejszy posiłek dnia klikając w ikonki na dole strony. Szybko pojawią się wsz: kanapki, mięsa, warzyw, dodatków i pysznego picia. Wygląda tak smakowicie, że aż ślinka cieknie!

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.0/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 2 489 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Kurczak Gry z Czekoladą Gotowanie z Sarą Gry Bożonarodzeniowe Gry Bar Gry Warzywa Gry Kanapki Gry Zarabianie Gry Hamburgery Gry Owoce Gry Zupy Gry Zręcznościowe Gra Deser Gry Lody Gry Dekorowanki Gry Pieczenie Gry Ciastka Gry Kuchnia Gry Zrób Sałatkę Gry Zrób To Sam Gry Makaron Słodkie Gry Gry Torty Gry Fast Food Zabawy dla Dziewczynek Gry Obiad Gry Śniadanie Gra Ciasto Barbie Gry Gry Przepisy