Najlepsze Śniadanie Pod Słońcem - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jeśli chcesz się pozbyć skórki z pomidora: natnij górę pomidorka w krzyżyk, potem zanurz we wrzątku na ok. 1-2 min, a następnie zanurz na chwilkę w zimnej wodzie. Skórkę wystarczy pociągnąć od miejsca nacięcia. Z tą metodą żadna skórka na pomidorze nie ma szans.:)
Trwa ładowanie gry...

Najlepsze Śniadanie Pod Słońcem – jak wygląda idealne śniadanie? Jak tylko zechcesz! Skomponuj najważniejszy posiłek dnia klikając w ikonki na dole strony. Szybko pojawią się wsz: kanapki, mięsa, warzyw, dodatków i pysznego picia. Wygląda tak smakowicie, że aż ślinka cieknie!

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.0/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 3 116 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Hamburgery Gry z Czekoladą Gra Ciasto Gry Makaron Gry Kurczak Słodkie Gry Gry Przepisy Gry Ciastka Gry Pieczenie Gotowanie z Sarą Gry Zrób To Sam Gry Torty Gry Zarabianie Gry Obiad Gry Fast Food Gry Kanapki Gry Zręcznościowe Gry Lody Barbie Gry Gry Śniadanie Gry Bar Gry Zupy Gry Warzywa Gra Deser Gry Zrób Sałatkę Gry Kuchnia Gry Dekorowanki Gry Bożonarodzeniowe Zabawy dla Dziewczynek Gry Owoce