Najlepsze Śniadanie Pod Słońcem | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Najlepsze Śniadanie Pod Słońcem – jak wygląda idealne śniadanie? Jak tylko zechcesz! Skomponuj najważniejszy posiłek dnia klikając w ikonki na dole strony. Szybko pojawią się wsz: kanapki, mięsa, warzyw, dodatków i pysznego picia. Wygląda tak smakowicie, że aż ślinka cieknie!

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 6.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 1 968 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Pizza Gry Kuchnia Gra Deser Gry Lody Gry Bar Zabawy dla Dziewczynek Gry Kurczak Gry Pieczenie Gry Fast Food Gry Obiad Gry Zarabianie Gra Ciasto Gry Zręcznościowe Gry Zrób To Sam Gry Bożonarodzeniowe Słodkie Gry Gry Makaron Gry Kanapki Gry Śniadanie Gry Owoce Gry Torty Gry z Czekoladą Gry Przepisy Gry Dekorowanki Barbie Gry Gry Zupy Gry Zrób Sałatkę Gry Hamburgery Gotowanie z Sarą Gry Warzywa