Najlepsze Śniadanie Pod Słońcem - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Najlepsze Śniadanie Pod Słońcem – jak wygląda idealne śniadanie? Jak tylko zechcesz! Skomponuj najważniejszy posiłek dnia klikając w ikonki na dole strony. Szybko pojawią się wsz: kanapki, mięsa, warzyw, dodatków i pysznego picia. Wygląda tak smakowicie, że aż ślinka cieknie!

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.0/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 3 048 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Barbie Gry Gry Zrób Sałatkę Gry z Czekoladą Gry Kanapki Gry Warzywa Gry Fast Food Gry Zarabianie Zabawy dla Dziewczynek Gry Owoce Gry Bar Gry Przepisy Gry Zrób To Sam Gry Bożonarodzeniowe Gry Makaron Gry Torty Gry Zręcznościowe Gra Deser Gry Hamburgery Słodkie Gry Gry Zupy Gry Śniadanie Gry Kurczak Gry Obiad Gry Dekorowanki Gry Lody Gry Kuchnia Gry Pieczenie Gry Ciastka Gotowanie z Sarą Gra Ciasto