Najlepsze Śniadanie Pod Słońcem - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jeśli chcesz się pozbyć skórki z pomidora: natnij górę pomidorka w krzyżyk, potem zanurz we wrzątku na ok. 1-2 min, a następnie zanurz na chwilkę w zimnej wodzie. Skórkę wystarczy pociągnąć od miejsca nacięcia. Z tą metodą żadna skórka na pomidorze nie ma szans.:)
Trwa ładowanie gry...

Najlepsze Śniadanie Pod Słońcem – jak wygląda idealne śniadanie? Jak tylko zechcesz! Skomponuj najważniejszy posiłek dnia klikając w ikonki na dole strony. Szybko pojawią się wsz: kanapki, mięsa, warzyw, dodatków i pysznego picia. Wygląda tak smakowicie, że aż ślinka cieknie!

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.0/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 2 732 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Ciastka Gry Bożonarodzeniowe Gra Deser Gry Przepisy Gry Owoce Gotowanie z Sarą Gry Pieczenie Gry Kanapki Gry Torty Gry Zarabianie Gry Dekorowanki Gry Hamburgery Barbie Gry Gry Zupy Gra Ciasto Gry Kuchnia Zabawy dla Dziewczynek Gry Warzywa Gry Makaron Gry Fast Food Gry Zrób To Sam Gry Kurczak Gry Obiad Gry Lody Słodkie Gry Gry Śniadanie Gry Zręcznościowe Gry z Czekoladą Gry Zrób Sałatkę Gry Bar