Najlepsze Śniadanie Pod Słońcem | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Pierwsza pizza powstała w 1889 roku w Neapolu, a jej głównymi składnikami były: pomidory, ser mozarella i bazylia, które jednoznacznie kojarzą się z barwami narodowymi Włoch. Pizzę przygotował tamtejszy kucharz na cześć królowej Małgorzaty (Margherita di Savoia) odwiedzającej Neapol - stąd najpopularniejsza na świecie pizza Margherita.
Trwa ładowanie gry...

Najlepsze Śniadanie Pod Słońcem – jak wygląda idealne śniadanie? Jak tylko zechcesz! Skomponuj najważniejszy posiłek dnia klikając w ikonki na dole strony. Szybko pojawią się wsz: kanapki, mięsa, warzyw, dodatków i pysznego picia. Wygląda tak smakowicie, że aż ślinka cieknie!

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 6.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 2 073 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry z Czekoladą Gry Makaron Gry Hamburgery Gry Zupy Gry Kuchnia Gry Owoce Gry Obiad Zabawy dla Dziewczynek Gry Dekorowanki Gry Śniadanie Gry Przepisy Gry Warzywa Gry Zrób Sałatkę Gry Kanapki Gry Bar Gry Bożonarodzeniowe Gry Zrób To Sam Gry Torty Barbie Gry Gra Ciasto Gotowanie z Sarą Gra Deser Słodkie Gry Gry Zarabianie Gry Lody Gry Pieczenie Gry Zręcznościowe Gry Kurczak Gry Fast Food Gry Pizza