Najlepsze Śniadanie Pod Słońcem - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Najlepsze Śniadanie Pod Słońcem – jak wygląda idealne śniadanie? Jak tylko zechcesz! Skomponuj najważniejszy posiłek dnia klikając w ikonki na dole strony. Szybko pojawią się wsz: kanapki, mięsa, warzyw, dodatków i pysznego picia. Wygląda tak smakowicie, że aż ślinka cieknie!

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.0/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 3 312 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Lody Gry Hamburgery Gotowanie z Sarą Gry Zarabianie Gry Owoce Gry Warzywa Gry Bożonarodzeniowe Barbie Gry Gry Ciastka Gry Zrób To Sam Gry Kuchnia Gry Przepisy Słodkie Gry Gry Dekorowanki Gry Zupy Gry Makaron Gry Torty Gry Śniadanie Gry Zręcznościowe Gry z Czekoladą Zabawy dla Dziewczynek Gra Ciasto Gry Kurczak Gra Deser Gry Kanapki Gry Bar Gry Fast Food Gry Obiad Gry Pieczenie Gry Zrób Sałatkę