Najlepsza Lasagne - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Najlepsza Lasagne – Pewnie nieraz jedliście lasagne w restauracji lub taką w domu zrobioną przez mamę. Mmmmniam, pycha! A co powiecie na przepis na najlepszą na świecie lasagne? Cóż, rzeczywiście wygląda smakowicie. Czy uda Wam się zrobić taką samą, a może jeszcze lepszą. Wszystko w Waszych rękach. Zacznijcie więc przygotowywanie tego pysznego włoskiego dania. Przez całe gotowanie w grze przeprowadzi Was sympatyczna kuchareczka. Powodzenia i Smacznego!

Sterowanie – przy pomocy myszki. Klikamy i gotujemy.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.6/10 (liczba ocen: 32)
Grano już: 14 331 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Hamburgery Zabawy dla Dziewczynek Barbie Gry Gry Pieczenie Gry Owoce Gry Bar Gry Przepisy Gry Zrób To Sam Gry Śniadanie Gry Zręcznościowe Gry Torty Gotowanie z Sarą Gra Deser Gry z Czekoladą Gry Bożonarodzeniowe Gry Fast Food Słodkie Gry Gry Kuchnia Gry Dekorowanki Gry Makaron Gry Kanapki Gry Zrób Sałatkę Gry Warzywa Gry Obiad Gry Zupy Gry Zarabianie Gra Ciasto Gry Lody Gry Kurczak Gry Ciastka