Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test
Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Najlepsza Lasagne – Pewnie nieraz jedliście lasagne w restauracji lub taką w domu zrobioną przez mamę. Mmmmniam, pycha! A co powiecie na przepis na najlepszą na świecie lasagne? Cóż, rzeczywiście wygląda smakowicie. Czy uda Wam się zrobić taką samą, a może jeszcze lepszą. Wszystko w Waszych rękach. Zacznijcie więc przygotowywanie tego pysznego włoskiego dania. Przez całe gotowanie w grze przeprowadzi Was sympatyczna kuchareczka. Powodzenia i Smacznego!

Sterowanie – przy pomocy myszki. Klikamy i gotujemy.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.5/10 (liczba ocen: 30)
Grano już: 13 078 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Bar Gry Kurczak Gra Deser Gry Bożonarodzeniowe Gry Zarabianie Gry Lody Słodkie Gry Gry Zręcznościowe Gry Kuchnia Gry Zrób To Sam Gry Pieczenie Gry Owoce Gry Warzywa Gry Hamburgery Gry Torty Gry Dekorowanki Gotowanie z Sarą Gry Śniadanie Gry z Czekoladą Barbie Gry Gry Zupy Gry Obiad Gra Ciasto Gry Ciastka Gry Makaron Gry Przepisy Gry Zrób Sałatkę Zabawy dla Dziewczynek Gry Kanapki Gry Fast Food