Nadziewane Pieczarki - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Nadziewane Pieczarki – witajcie w szkole gotowania Sary. Dzisiaj lekcja o temacie pieczarek, a dokładniej nadziewanych pieczarek. Podążajcie za instrukcjami Sary, a zobaczycie i poznacie przepis na pyszne nadziewane grzyby. W lewym, górnym rogu ekranu gry widzicie obrazek z rzeczą, której należy użyć lub którą trzeba przeciągnąć na deskę. Proces powstawania tej potrawy widzimy od samego początku. Najpierw przygotowujemy pieczarki, czyli główny składnik tej potrawy. Spróbujcie namówić potem mamę, aby zrobić coś podobnego w domu.

Sterowanie – klikamy i przeciągamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.1/10 (liczba ocen: 27)
Grano już: 13 014 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Kurczak Gry Ciastka Gry z Czekoladą Gry Przepisy Gry Torty Gry Bar Gry Fast Food Gry Kanapki Gra Deser Gra Ciasto Gry Hamburgery Gry Dekorowanki Gry Obiad Gry Lody Gry Bożonarodzeniowe Gry Zarabianie Barbie Gry Gry Makaron Gry Zrób Sałatkę Gry Owoce Gry Zupy Gry Kuchnia Gry Zrób To Sam Zabawy dla Dziewczynek Gry Zręcznościowe Gotowanie z Sarą Gry Warzywa Gry Śniadanie Słodkie Gry Gry Pieczenie