Nadziewane Pieczarki - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jeśli chcesz się pozbyć skórki z pomidora: natnij górę pomidorka w krzyżyk, potem zanurz we wrzątku na ok. 1-2 min, a następnie zanurz na chwilkę w zimnej wodzie. Skórkę wystarczy pociągnąć od miejsca nacięcia. Z tą metodą żadna skórka na pomidorze nie ma szans.:)
Trwa ładowanie gry...

Nadziewane Pieczarki – witajcie w szkole gotowania Sary. Dzisiaj lekcja o temacie pieczarek, a dokładniej nadziewanych pieczarek. Podążajcie za instrukcjami Sary, a zobaczycie i poznacie przepis na pyszne nadziewane grzyby. W lewym, górnym rogu ekranu gry widzicie obrazek z rzeczą, której należy użyć lub którą trzeba przeciągnąć na deskę. Proces powstawania tej potrawy widzimy od samego początku. Najpierw przygotowujemy pieczarki, czyli główny składnik tej potrawy. Spróbujcie namówić potem mamę, aby zrobić coś podobnego w domu.

Sterowanie – klikamy i przeciągamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.1/10 (liczba ocen: 27)
Grano już: 13 457 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Kanapki Gry Owoce Gry Kuchnia Gry Zarabianie Gry Hamburgery Gry Obiad Zabawy dla Dziewczynek Gry Fast Food Gry Pieczenie Gry Torty Gry Zręcznościowe Gry Lody Barbie Gry Gra Ciasto Gry Zrób Sałatkę Gry Zupy Gry Przepisy Gry z Czekoladą Gry Makaron Gry Warzywa Gry Ciastka Gry Dekorowanki Gra Deser Gry Śniadanie Gry Zrób To Sam Gotowanie z Sarą Gry Bożonarodzeniowe Słodkie Gry Gry Bar Gry Kurczak