Na Winobraniu - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Na Winobraniu – czas na winobranie, czyli zbieranie dojrzałych winogron, aby zrobić z nich wino. Pola z winogronami wyglądają niezwykle. Rodziny, które zajmują się produkcją wina mają wtedy swoje święto. Ta mała dziewczynka należy właśnie do takiej rodziny i to dziś jest dzień wielkiego święta, czyli winobrania. Wokół niej widzisz ikonki, klikaj na nie wielokrotnie, a po każdym kliknięciu zmieni się coś na postaci dziewczynki. Udanej zabawy!

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.0/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 2 717 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Słodkie Gry Gry Dekorowanki Gry Kanapki Gry Kurczak Gry Owoce Gry Zręcznościowe Gry Obiad Gry Zupy Gry Przepisy Gry z Czekoladą Gry Warzywa Gry Pieczenie Gry Śniadanie Gra Ciasto Gotowanie z Sarą Gry Bar Gry Zrób Sałatkę Gry Ciastka Gry Hamburgery Gry Torty Gry Lody Gry Makaron Barbie Gry Gry Bożonarodzeniowe Zabawy dla Dziewczynek Gry Kuchnia Gry Fast Food Gra Deser Gry Zarabianie Gry Zrób To Sam