Na Winobraniu - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Na Winobraniu – czas na winobranie, czyli zbieranie dojrzałych winogron, aby zrobić z nich wino. Pola z winogronami wyglądają niezwykle. Rodziny, które zajmują się produkcją wina mają wtedy swoje święto. Ta mała dziewczynka należy właśnie do takiej rodziny i to dziś jest dzień wielkiego święta, czyli winobrania. Wokół niej widzisz ikonki, klikaj na nie wielokrotnie, a po każdym kliknięciu zmieni się coś na postaci dziewczynki. Udanej zabawy!

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.0/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 2 557 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Ciastka Barbie Gry Gry Zrób Sałatkę Gry Fast Food Gry Hamburgery Gra Deser Gry Śniadanie Gry Kurczak Gry Przepisy Gry Obiad Gry Dekorowanki Gotowanie z Sarą Gry Zrób To Sam Gry Torty Gry z Czekoladą Gry Bożonarodzeniowe Gry Warzywa Gry Lody Gry Bar Gry Owoce Gry Kuchnia Gry Zarabianie Gry Makaron Zabawy dla Dziewczynek Gry Kanapki Gry Zręcznościowe Gry Zupy Gry Pieczenie Słodkie Gry Gra Ciasto