Mufinki Elsy - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Mufinki Elsy (Elsa Cooking Banana Cream Muffin) – W swoim kraju Elsa jest księżniczką, ale to nie znaczy, że nie umie przygotować pyszności. Wręcz przeciwnie. Zobaczcie jak radzi sobie w kuchni i dołączcie do niej. Wspólnymi siłami stworzycie cukiernicze arcydzieło.

Sterowanie – myszką

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 1 173 razy

Inne gry w kategorii: Gry Ciastka i Ciasteczka

Tagos:)

Gry Torty Słodkie Gry Gry Bożonarodzeniowe Gry Kuchnia Gry Zrób To Sam Gotowanie z Sarą Gry Pieczenie Gry Zarabianie Gry Zręcznościowe Zabawy dla Dziewczynek Gry z Czekoladą Gry Przepisy Gra Deser Gry Bar Barbie Gry Gry Zrób Sałatkę Gry Makaron Gry Kurczak Gry Hamburgery Gry Obiad Gry Fast Food Gra Ciasto Gry Dekorowanki Gry Zupy Gry Śniadanie Gry Lody Gry Ciastka Gry Owoce Gry Kanapki Gry Warzywa