Mufinki Elsy - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak to jest z tym jedzonkiem na Słowacji? Na śniadanie, które po słowacku to Rańajky, możemy zjeść jajecznicę (Prażenica) ze świeżym chlebem (Chlieb Cerstvy) to tego wypić herbatkę czyli Ćaj. Na obiad (Obed) proponujemy frytki (Hranolki) i warzywa (Zelenina) z sosem (Omaćka), natomiast na deser lody (Zmrzlina). Na kolację (Većera) proponujemy zdrowy sok (Dżus) i ewentualnie kanapkę (Oblożeny Chlebićek). Pozostaje tylko życzyć Smacznego! (Dobrú Chuť!)
Trwa ładowanie gry...

Mufinki Elsy (Elsa Cooking Banana Cream Muffin) – W swoim kraju Elsa jest księżniczką, ale to nie znaczy, że nie umie przygotować pyszności. Wręcz przeciwnie. Zobaczcie jak radzi sobie w kuchni i dołączcie do niej. Wspólnymi siłami stworzycie cukiernicze arcydzieło.

Sterowanie – myszką

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 1 661 razy

Inne gry w kategorii: Gry Ciastka i Ciasteczka

Tagos:)

Gry Zarabianie Gry Przepisy Gry Owoce Barbie Gry Gry Bożonarodzeniowe Gra Deser Gry Obiad Gry Fast Food Gry Bar Gry Zrób Sałatkę Gry z Czekoladą Gry Dekorowanki Gry Kanapki Gotowanie z Sarą Gry Ciastka Gry Makaron Gry Śniadanie Zabawy dla Dziewczynek Gry Kuchnia Gra Ciasto Gry Torty Gry Pieczenie Gry Zręcznościowe Gry Hamburgery Gry Zupy Gry Zrób To Sam Gry Warzywa Gry Lody Gry Kurczak Słodkie Gry