Mufinki Elsy - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Pierwsza pizza powstała w 1889 roku w Neapolu, a jej głównymi składnikami były: pomidory, ser mozarella i bazylia, które jednoznacznie kojarzą się z barwami narodowymi Włoch. Pizzę przygotował tamtejszy kucharz na cześć królowej Małgorzaty (Margherita di Savoia) odwiedzającej Neapol - stąd najpopularniejsza na świecie pizza Margherita.
Trwa ładowanie gry...

Mufinki Elsy (Elsa Cooking Banana Cream Muffin) – W swoim kraju Elsa jest księżniczką, ale to nie znaczy, że nie umie przygotować pyszności. Wręcz przeciwnie. Zobaczcie jak radzi sobie w kuchni i dołączcie do niej. Wspólnymi siłami stworzycie cukiernicze arcydzieło.

Sterowanie – myszką

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 1 332 razy

Inne gry w kategorii: Gry Ciastka i Ciasteczka

Tagos:)

Gry Warzywa Gra Ciasto Gry Owoce Gry Zrób To Sam Gry Ciastka Zabawy dla Dziewczynek Gry Kurczak Barbie Gry Gry Zarabianie Słodkie Gry Gry Torty Gry Pieczenie Gotowanie z Sarą Gry Bar Gry Fast Food Gry Zręcznościowe Gry Dekorowanki Gry Hamburgery Gry Bożonarodzeniowe Gry z Czekoladą Gry Śniadanie Gry Zrób Sałatkę Gry Kuchnia Gry Przepisy Gry Lody Gry Makaron Gry Obiad Gra Deser Gry Zupy Gry Kanapki