Mufinki Elsy - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
W łatwy sposób można odróżnić jajo ugotowane od surowego? Wystarczy nimi zakręcić: ugotowane jajo będzie się szybko kręcić, zaś surowe dużo wolniej.
Trwa ładowanie gry...

Mufinki Elsy (Elsa Cooking Banana Cream Muffin) – W swoim kraju Elsa jest księżniczką, ale to nie znaczy, że nie umie przygotować pyszności. Wręcz przeciwnie. Zobaczcie jak radzi sobie w kuchni i dołączcie do niej. Wspólnymi siłami stworzycie cukiernicze arcydzieło.

Sterowanie – myszką

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 1 085 razy

Inne gry w kategorii: Gry Ciastka i Ciasteczka

Tagos:)

Gry Zrób Sałatkę Gry Fast Food Gry Dekorowanki Gry Pieczenie Gry Zarabianie Gry Bar Gry Kanapki Gry Lody Słodkie Gry Gry Makaron Gry Warzywa Gry Zrób To Sam Gra Deser Gry Śniadanie Gry Bożonarodzeniowe Gry Torty Barbie Gry Gry Przepisy Gry z Czekoladą Gotowanie z Sarą Gry Zręcznościowe Gry Obiad Gry Owoce Gry Kurczak Gry Zupy Gry Hamburgery Gry Kuchnia Gra Ciasto Gry Ciastka Zabawy dla Dziewczynek