Mufinki Elsy | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Mufinki Elsy (Elsa Cooking Banana Cream Muffin) – W swoim kraju Elsa jest księżniczką, ale to nie znaczy, że nie umie przygotować pyszności. Wręcz przeciwnie. Zobaczcie jak radzi sobie w kuchni i dołączcie do niej. Wspólnymi siłami stworzycie cukiernicze arcydzieło.

Sterowanie – myszką

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 367 razy

Inne gry w kategorii: Gry Ciastka i Ciasteczka

Tagos:)

Gry z Czekoladą Gry Obiad Gry Owoce Gry Torty Gry Pizza Gry Kanapki Gry Kuchnia Barbie Gry Gry Hamburgery Gry Warzywa Gry Lody Gry Zrób Sałatkę Gra Ciasto Gry Zarabianie Gry Fast Food Gry Zręcznościowe Gry Makaron Gry Przepisy Gotowanie z Sarą Gry Bożonarodzeniowe Gry Dekorowanki Gry Kurczak Zabawy dla Dziewczynek Gry Pieczenie Gry Śniadanie Gry Bar Gra Deser Gry Zrób To Sam Słodkie Gry Gry Zupy