Mufinki Elsy - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Mufinki Elsy (Elsa Cooking Banana Cream Muffin) – W swoim kraju Elsa jest księżniczką, ale to nie znaczy, że nie umie przygotować pyszności. Wręcz przeciwnie. Zobaczcie jak radzi sobie w kuchni i dołączcie do niej. Wspólnymi siłami stworzycie cukiernicze arcydzieło.

Sterowanie – myszką

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 1 389 razy

Inne gry w kategorii: Gry Ciastka i Ciasteczka

Tagos:)

Gry Bar Słodkie Gry Gry Pieczenie Zabawy dla Dziewczynek Gry Hamburgery Gry Dekorowanki Gry Przepisy Gry Śniadanie Gry Obiad Gotowanie z Sarą Gry Makaron Barbie Gry Gry Ciastka Gra Ciasto Gry Kurczak Gry Lody Gry Bożonarodzeniowe Gry Kuchnia Gry Zrób To Sam Gry Torty Gry Kanapki Gry Zrób Sałatkę Gry Zupy Gry Zręcznościowe Gry z Czekoladą Gry Owoce Gry Zarabianie Gry Fast Food Gry Warzywa Gra Deser