Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Muffinkowe Szaleństwo – stwórz swoją własną muffinkę, która może być udekorowana niekończącą się ilością dodatków. Wrzuć produkty do miski, zmiksuj i upiecz babeczkę. Uważaj, żeby nie przesadzić, bo spalisz ją całkowicie i wyjdzie węgielek, zamiast babeczki. Udekoruj ja na koniec i wyślij przyjacielowi! Powodzenia!

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.7/10 (liczba ocen: 11)
Grano już: 3 612 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Gry Bożonarodzeniowe Gry Warzywa Gry Śniadanie Gry Kuchnia Gry Lody Gry Zupy Gry Zręcznościowe Zabawy dla Dziewczynek Gry Owoce Gry Fast Food Gry Pizza Gry z Czekoladą Gry Obiad Gry Dekorowanki Gry Zrób To Sam Gry Zarabianie Gra Deser Gry Przepisy Gry Torty Gry Kanapki Gotowanie z Sarą Słodkie Gry Gry Bar Gry Pieczenie Gry Hamburgery Gry Makaron Barbie Gry Gry Zrób Sałatkę Gry Kurczak Gra Ciasto