Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Muffinkowe Szaleństwo – stwórz swoją własną muffinkę, która może być udekorowana niekończącą się ilością dodatków. Wrzuć produkty do miski, zmiksuj i upiecz babeczkę. Uważaj, żeby nie przesadzić, bo spalisz ją całkowicie i wyjdzie węgielek, zamiast babeczki. Udekoruj ja na koniec i wyślij przyjacielowi! Powodzenia!

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.7/10 (liczba ocen: 11)
Grano już: 4 063 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Gry Makaron Gry Warzywa Gry Obiad Gry Lody Gry Przepisy Zabawy dla Dziewczynek Gry Kuchnia Gotowanie z Sarą Gry Fast Food Gry Torty Gry Hamburgery Gry Bożonarodzeniowe Gry Ciastka Gry Śniadanie Gry Owoce Gry Zrób Sałatkę Gry Zręcznościowe Gry Zarabianie Gry Kanapki Gra Deser Gry Kurczak Gry Bar Gry Dekorowanki Gry Pizza Gry Pieczenie Słodkie Gry Gra Ciasto Gry Zrób To Sam Gry z Czekoladą Barbie Gry