Muffinkowe Szaleństwo | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Muffinkowe Szaleństwo – stwórz swoją własną muffinkę, która może być udekorowana niekończącą się ilością dodatków. Wrzuć produkty do miski, zmiksuj i upiecz babeczkę. Uważaj, żeby nie przesadzić, bo spalisz ją całkowicie i wyjdzie węgielek, zamiast babeczki. Udekoruj ja na koniec i wyślij przyjacielowi! Powodzenia!

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.7/10 (liczba ocen: 11)
Grano już: 3 656 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Słodkie Gry Gry Pizza Gry Zupy Gry Dekorowanki Gry Przepisy Gry Śniadanie Gry Obiad Gra Ciasto Gra Deser Gry Kuchnia Gry Lody Gry Owoce Gry Warzywa Gry Torty Gotowanie z Sarą Zabawy dla Dziewczynek Gry Zrób To Sam Gry Makaron Gry Fast Food Gry Kanapki Gry Zręcznościowe Gry Bożonarodzeniowe Gry Bar Gry Hamburgery Gry Zrób Sałatkę Gry Pieczenie Gry Zarabianie Gry Kurczak Barbie Gry Gry z Czekoladą