Muffinkowe Szaleństwo | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Muffinkowe Szaleństwo – stwórz swoją własną muffinkę, która może być udekorowana niekończącą się ilością dodatków. Wrzuć produkty do miski, zmiksuj i upiecz babeczkę. Uważaj, żeby nie przesadzić, bo spalisz ją całkowicie i wyjdzie węgielek, zamiast babeczki. Udekoruj ja na koniec i wyślij przyjacielowi! Powodzenia!

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.7/10 (liczba ocen: 11)
Grano już: 3 896 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Gry Ciastka Gotowanie z Sarą Gry Owoce Gry Fast Food Barbie Gry Gry Zarabianie Gra Deser Gry Dekorowanki Gry Zręcznościowe Słodkie Gry Gra Ciasto Gry Kanapki Gry Zrób Sałatkę Gry Bar Gry z Czekoladą Gry Warzywa Gry Pieczenie Gry Bożonarodzeniowe Gry Hamburgery Gry Kurczak Gry Lody Gry Makaron Zabawy dla Dziewczynek Gry Torty Gry Zrób To Sam Gry Przepisy Gry Śniadanie Gry Pizza Gry Kuchnia Gry Obiad