Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test
Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Muffinki Wprost ze Snu (Creamy Dreamy Cupcakes) – Och… Gdyby słodkie sny mogły się spełniać. Lody, ciasteczka, muffinki i inne pyszności czekałyby na nas rano po przebudzeniu. Urocza owieczka śni sobie o takich słodkościach. Zróbmy jej niespodziankę i przygotujmy właśnie taką wyśnioną muffinkę. Nie tylko owieczka o takiej marzy.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 361 razy

Inne gry w kategorii: Gry Ciastka i Ciasteczka

Tagos:)

Gry Zupy Zabawy dla Dziewczynek Gry Zrób To Sam Gry Pieczenie Gry Bar Gry Bożonarodzeniowe Gry Kurczak Gry Śniadanie Gry Zręcznościowe Gry Ciastka Gry Fast Food Gotowanie z Sarą Gra Deser Gry Makaron Gry Kanapki Gry Dekorowanki Słodkie Gry Gry z Czekoladą Gra Ciasto Gry Hamburgery Gry Zarabianie Gry Torty Gry Przepisy Gry Kuchnia Gry Warzywa Gry Zrób Sałatkę Barbie Gry Gry Owoce Gry Obiad Gry Lody