Muffinki Na Specjalną Okazję - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Muffinki Na Specjalną Okazję – poznaj super przepis na muffinki, czyli na pyszne babeczki. Ciasto wlane do foremek w kształcie babeczek sprawia, że wyrastają piękne okazy. Wykonuj instrukcje, czyli klikaj lub przeciągaj produkty, które wskazuje strzałka. Wkładaj je do miski, miksuj, mieszaj i upiecz swoje wypieki. Powodzenia!

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.5/10 (liczba ocen: 11)
Grano już: 7 200 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Zabawy dla Dziewczynek Gry Przepisy Gry Bar Gry Śniadanie Gry Kuchnia Gry Zupy Gry z Czekoladą Gry Torty Gry Makaron Gry Zręcznościowe Gry Hamburgery Gry Obiad Gry Bożonarodzeniowe Gry Owoce Gry Dekorowanki Gotowanie z Sarą Gra Deser Gry Pieczenie Słodkie Gry Gry Zrób Sałatkę Gry Warzywa Gry Ciastka Gry Kanapki Barbie Gry Gra Ciasto Gry Zrób To Sam Gry Zarabianie Gry Lody Gry Fast Food Gry Kurczak