Muffinki Na Specjalną Okazję - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Muffinki Na Specjalną Okazję – poznaj super przepis na muffinki, czyli na pyszne babeczki. Ciasto wlane do foremek w kształcie babeczek sprawia, że wyrastają piękne okazy. Wykonuj instrukcje, czyli klikaj lub przeciągaj produkty, które wskazuje strzałka. Wkładaj je do miski, miksuj, mieszaj i upiecz swoje wypieki. Powodzenia!

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.5/10 (liczba ocen: 11)
Grano już: 7 000 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Gry Kanapki Gry Zupy Gry Kuchnia Gry Hamburgery Gotowanie z Sarą Gra Ciasto Gry Obiad Gry Pieczenie Gry Bar Zabawy dla Dziewczynek Gry Ciastka Gry Dekorowanki Gry Przepisy Gry Bożonarodzeniowe Gry Warzywa Gry Lody Barbie Gry Gra Deser Gry z Czekoladą Słodkie Gry Gry Zręcznościowe Gry Zrób Sałatkę Gry Zarabianie Gry Fast Food Gry Kurczak Gry Makaron Gry Śniadanie Gry Owoce Gry Torty Gry Zrób To Sam