Muffinki Na Specjalną Okazję - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Muffinki Na Specjalną Okazję – poznaj super przepis na muffinki, czyli na pyszne babeczki. Ciasto wlane do foremek w kształcie babeczek sprawia, że wyrastają piękne okazy. Wykonuj instrukcje, czyli klikaj lub przeciągaj produkty, które wskazuje strzałka. Wkładaj je do miski, miksuj, mieszaj i upiecz swoje wypieki. Powodzenia!

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.5/10 (liczba ocen: 11)
Grano już: 7 273 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Gry Zrób To Sam Gry Ciastka Gry Zrób Sałatkę Gry z Czekoladą Gry Fast Food Gry Hamburgery Zabawy dla Dziewczynek Gry Makaron Gry Śniadanie Gry Owoce Gry Pieczenie Barbie Gry Gry Kanapki Gry Przepisy Gry Bar Gry Zupy Gry Kurczak Gry Obiad Gra Ciasto Gry Kuchnia Gry Zręcznościowe Gry Warzywa Gry Lody Gry Dekorowanki Gra Deser Gry Bożonarodzeniowe Słodkie Gry Gry Zarabianie Gotowanie z Sarą Gry Torty