Muffinki Bananowe Sary | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test
Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Muffinki Bananowe Sary – Sara zaprasza do poznania i wykonania kolejnego przepisu. Tym razem będą to pyszne babeczki bananowe. Wykonuj instrukcje pojawiające się na ekranie gry, a przy pomocy Sary będziesz prawdziwym mistrzem słodkości. Na początku gry wyszukujemy potrzebne produkty i akcesoria kuchenne. Możemy otwierać szafki i odkładamy te rzeczy na swoje miejsce na blacie. Udanych wypieków!

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.3/10 (liczba ocen: 43)
Grano już: 9 183 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Gry Obiad Gry Zrób To Sam Gry Owoce Słodkie Gry Gra Ciasto Gry Zupy Gry Bar Gry Zręcznościowe Gry Makaron Barbie Gry Gry Hamburgery Gry Zarabianie Gry z Czekoladą Gry Lody Gra Deser Gotowanie z Sarą Gry Zrób Sałatkę Gry Torty Gry Przepisy Gry Dekorowanki Gry Kanapki Gry Warzywa Gry Bożonarodzeniowe Gry Ciastka Gry Kuchnia Gry Śniadanie Gry Fast Food Gry Pieczenie Zabawy dla Dziewczynek Gry Kurczak