Muffinki Bananowe Sary - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Muffinki Bananowe Sary – Sara zaprasza do poznania i wykonania kolejnego przepisu. Tym razem będą to pyszne babeczki bananowe. Wykonuj instrukcje pojawiające się na ekranie gry, a przy pomocy Sary będziesz prawdziwym mistrzem słodkości. Na początku gry wyszukujemy potrzebne produkty i akcesoria kuchenne. Możemy otwierać szafki i odkładamy te rzeczy na swoje miejsce na blacie. Udanych wypieków!

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.3/10 (liczba ocen: 43)
Grano już: 10 084 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Gry Warzywa Gry Bożonarodzeniowe Gry Fast Food Gry Kurczak Gry Bar Gra Deser Gry Śniadanie Gry Dekorowanki Gry Ciastka Gry Obiad Gry Kuchnia Barbie Gry Gry z Czekoladą Gry Pieczenie Gry Zrób Sałatkę Gotowanie z Sarą Gry Zrób To Sam Słodkie Gry Gry Hamburgery Gry Torty Gra Ciasto Zabawy dla Dziewczynek Gry Zręcznościowe Gry Przepisy Gry Makaron Gry Zupy Gry Lody Gry Kanapki Gry Zarabianie Gry Owoce