Monster High Burger - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Monster High Burger – dzisiaj tworzymy upiornie pysznego burgera. Do wyboru jest kształt bułki oraz jej kolor, cebulka, ogórek, papryka, ser, zmiana talerza, dodatek. Zmieniaj klikając na ikonki z obrazkami i baw się dobrze!

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.0/10 (liczba ocen: 102)
Grano już: 19 280 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gry Zupy Zabawy dla Dziewczynek Gry Zarabianie Gry Fast Food Gry Makaron Gry Zrób Sałatkę Gotowanie z Sarą Gry Ciastka Gry Śniadanie Gry Pieczenie Gry Bożonarodzeniowe Gry Warzywa Gry Hamburgery Gry Lody Gry Owoce Gra Deser Gry Kurczak Gry Zręcznościowe Gry Torty Barbie Gry Gry Obiad Gry Kanapki Gry Przepisy Gry Kuchnia Gry Bar Słodkie Gry Gry z Czekoladą Gry Zrób To Sam Gry Dekorowanki Gra Ciasto