Monster High Burger | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Monster High Burger – dzisiaj tworzymy upiornie pysznego burgera. Do wyboru jest kształt bułki oraz jej kolor, cebulka, ogórek, papryka, ser, zmiana talerza, dodatek. Zmieniaj klikając na ikonki z obrazkami i baw się dobrze!

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.0/10 (liczba ocen: 102)
Grano już: 18 205 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gry Kuchnia Gry Przepisy Gry Owoce Gry Warzywa Gry Zarabianie Gotowanie z Sarą Gry Dekorowanki Zabawy dla Dziewczynek Gry Zręcznościowe Gry Fast Food Słodkie Gry Gry z Czekoladą Gra Deser Gry Hamburgery Gry Pizza Gry Makaron Gry Lody Barbie Gry Gry Zrób To Sam Gry Zrób Sałatkę Gry Kanapki Gra Ciasto Gry Obiad Gry Kurczak Gry Bożonarodzeniowe Gry Zupy Gry Śniadanie Gry Bar Gry Pieczenie Gry Torty