Monster High Burger | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak to jest z tym jedzonkiem na Słowacji? Na śniadanie, które po słowacku to Rańajky, możemy zjeść jajecznicę (Prażenica) ze świeżym chlebem (Chlieb Cerstvy) to tego wypić herbatkę czyli Ćaj. Na obiad (Obed) proponujemy frytki (Hranolki) i warzywa (Zelenina) z sosem (Omaćka), natomiast na deser lody (Zmrzlina). Na kolację (Većera) proponujemy zdrowy sok (Dżus) i ewentualnie kanapkę (Oblożeny Chlebićek). Pozostaje tylko życzyć Smacznego! (Dobrú Chuť!)
Trwa ładowanie gry...

Monster High Burger – dzisiaj tworzymy upiornie pysznego burgera. Do wyboru jest kształt bułki oraz jej kolor, cebulka, ogórek, papryka, ser, zmiana talerza, dodatek. Zmieniaj klikając na ikonki z obrazkami i baw się dobrze!

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.0/10 (liczba ocen: 102)
Grano już: 18 438 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gra Deser Słodkie Gry Gry Dekorowanki Gry Kurczak Gry Ciastka Gry Lody Gry Zrób Sałatkę Zabawy dla Dziewczynek Gry z Czekoladą Gry Przepisy Gry Zręcznościowe Gry Bar Gry Obiad Gry Kuchnia Gry Śniadanie Gry Pizza Gry Kanapki Gry Fast Food Gry Makaron Gry Warzywa Gry Owoce Gry Hamburgery Gry Pieczenie Gotowanie z Sarą Barbie Gry Gry Zrób To Sam Gry Torty Gry Bożonarodzeniowe Gry Zarabianie Gra Ciasto