Monster High Burger - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Monster High Burger – dzisiaj tworzymy upiornie pysznego burgera. Do wyboru jest kształt bułki oraz jej kolor, cebulka, ogórek, papryka, ser, zmiana talerza, dodatek. Zmieniaj klikając na ikonki z obrazkami i baw się dobrze!

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.0/10 (liczba ocen: 102)
Grano już: 19 034 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gry Zręcznościowe Gry Zrób To Sam Gry z Czekoladą Gry Obiad Gry Owoce Gry Zarabianie Gry Przepisy Gra Deser Gry Warzywa Gry Lody Gry Bar Gry Torty Barbie Gry Gry Śniadanie Gry Hamburgery Gry Kanapki Gry Makaron Zabawy dla Dziewczynek Gry Zrób Sałatkę Gry Zupy Gry Dekorowanki Gry Bożonarodzeniowe Słodkie Gry Gry Kuchnia Gry Pieczenie Gotowanie z Sarą Gra Ciasto Gry Ciastka Gry Kurczak Gry Fast Food