Monster High Burger - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Monster High Burger – dzisiaj tworzymy upiornie pysznego burgera. Do wyboru jest kształt bułki oraz jej kolor, cebulka, ogórek, papryka, ser, zmiana talerza, dodatek. Zmieniaj klikając na ikonki z obrazkami i baw się dobrze!

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.0/10 (liczba ocen: 102)
Grano już: 19 189 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gry Zrób Sałatkę Gry Ciastka Gry Przepisy Gry Dekorowanki Gry Bożonarodzeniowe Gry Bar Gry Lody Gry Zręcznościowe Gra Deser Gry Zarabianie Gry Makaron Gry Warzywa Gry Fast Food Gra Ciasto Gry Śniadanie Gry Owoce Gry Hamburgery Gry Zrób To Sam Gry Pieczenie Gotowanie z Sarą Gry Torty Gry Zupy Gry Obiad Gry Kurczak Słodkie Gry Zabawy dla Dziewczynek Barbie Gry Gry z Czekoladą Gry Kuchnia Gry Kanapki