Moje Słodkie Zoo | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Czarne Oliwki to są te same oliwki co Zielone z tym że oliwki czarne zbierane są później. Oliwki zielone, czarne czy fioletowoczarne są oczywiście jadalne i najczęściej wykorzystuje się je do przygotowania przeróżnych potraw. Jednak najważniejszym zastosowaniem oliwek jest (jak wskazuje ich nazwa) otrzymywanie oliwy - Oliwa z oliwek.
Trwa ładowanie gry...

Moje Słodkie Zoo – ta sympatyczna dziewczynka ma bardzo wiele łakoci w kształcie zwierzątek. Zobacz je wszystkie i wybierz to najfajniejsze. Klikaj na ikonki znajdujące się na ekranie gry i sprawdzaj na rozwiniętej liście co możesz dodać do obrazka. Przyjemnych dekorowanek.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.0/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 2 352 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Zręcznościowe Gry Zrób To Sam Gotowanie z Sarą Gra Deser Gry Przepisy Gry Kanapki Gry Śniadanie Gry Torty Gra Ciasto Gry Zupy Gry Fast Food Słodkie Gry Gry Pieczenie Gry Bar Gry Hamburgery Gry Owoce Gry z Czekoladą Gry Warzywa Gry Lody Gry Kurczak Zabawy dla Dziewczynek Gry Obiad Gry Makaron Barbie Gry Gry Pizza Gry Zarabianie Gry Kuchnia Gry Dekorowanki Gry Bożonarodzeniowe Gry Zrób Sałatkę