Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Pierwsza pizza powstała w 1889 roku w Neapolu, a jej głównymi składnikami były: pomidory, ser mozarella i bazylia, które jednoznacznie kojarzą się z barwami narodowymi Włoch. Pizzę przygotował tamtejszy kucharz na cześć królowej Małgorzaty (Margherita di Savoia) odwiedzającej Neapol - stąd najpopularniejsza na świecie pizza Margherita.
Trwa ładowanie gry...

Moje Słodkie Zoo – ta sympatyczna dziewczynka ma bardzo wiele łakoci w kształcie zwierzątek. Zobacz je wszystkie i wybierz to najfajniejsze. Klikaj na ikonki znajdujące się na ekranie gry i sprawdzaj na rozwiniętej liście co możesz dodać do obrazka. Przyjemnych dekorowanek.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.0/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 2 182 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Barbie Gry Gry Zupy Gry Lody Słodkie Gry Gry Bar Zabawy dla Dziewczynek Gry Torty Gry Makaron Gry Pizza Gry Dekorowanki Gry Zrób Sałatkę Gry Pieczenie Gry Warzywa Gry Śniadanie Gry z Czekoladą Gry Zręcznościowe Gry Kanapki Gry Obiad Gry Kurczak Gry Kuchnia Gry Hamburgery Gry Owoce Gry Bożonarodzeniowe Gry Fast Food Gry Zarabianie Gra Deser Gry Przepisy Gotowanie z Sarą Gry Zrób To Sam Gra Ciasto