Moje Słodkie Zoo - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jeśli chcesz się pozbyć skórki z pomidora: natnij górę pomidorka w krzyżyk, potem zanurz we wrzątku na ok. 1-2 min, a następnie zanurz na chwilkę w zimnej wodzie. Skórkę wystarczy pociągnąć od miejsca nacięcia. Z tą metodą żadna skórka na pomidorze nie ma szans.:)
Trwa ładowanie gry...

Moje Słodkie Zoo – ta sympatyczna dziewczynka ma bardzo wiele łakoci w kształcie zwierzątek. Zobacz je wszystkie i wybierz to najfajniejsze. Klikaj na ikonki znajdujące się na ekranie gry i sprawdzaj na rozwiniętej liście co możesz dodać do obrazka. Przyjemnych dekorowanek.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.0/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 2 889 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Zręcznościowe Gry Kurczak Gry Śniadanie Gry Kanapki Gry Zrób Sałatkę Gry Pieczenie Gry Fast Food Gry Hamburgery Gry Zupy Gra Ciasto Gra Deser Gry Zarabianie Gry z Czekoladą Gotowanie z Sarą Gry Bożonarodzeniowe Gry Ciastka Gry Owoce Gry Lody Gry Przepisy Gry Dekorowanki Gry Makaron Gry Bar Barbie Gry Słodkie Gry Zabawy dla Dziewczynek Gry Zrób To Sam Gry Torty Gry Obiad Gry Kuchnia Gry Warzywa