Moje Słodkie Zoo - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Moje Słodkie Zoo – ta sympatyczna dziewczynka ma bardzo wiele łakoci w kształcie zwierzątek. Zobacz je wszystkie i wybierz to najfajniejsze. Klikaj na ikonki znajdujące się na ekranie gry i sprawdzaj na rozwiniętej liście co możesz dodać do obrazka. Przyjemnych dekorowanek.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.0/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 2 747 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Barbie Gry Gry Ciastka Gry Makaron Gry Kurczak Gry Hamburgery Gra Deser Gry Owoce Gry Kuchnia Gry Torty Gry Zrób Sałatkę Gry Zupy Gry z Czekoladą Gry Fast Food Gry Bożonarodzeniowe Gry Zarabianie Gry Obiad Zabawy dla Dziewczynek Gry Dekorowanki Gotowanie z Sarą Gry Kanapki Gry Przepisy Gry Zręcznościowe Słodkie Gry Gry Bar Gry Warzywa Gry Zrób To Sam Gry Pieczenie Gry Lody Gry Śniadanie Gra Ciasto