Moja Super Lasagne - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Moja Super Lasagne – pomóż Melissie przygotować wyśmienitą lasagne dla jej chłopaka. Będziesz musiał wykonywać instrukcje Melissy. Pierwsze zadanie to obranie cebuli, klikaj na nią jak szybko potrafisz, a przejdziesz do kolejnego wyzwania. Gra jest na czas, więc nie trać go. Miłej zabawy, a przy okazji poznasz przepis na super obiad.

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.8/10 (liczba ocen: 12)
Grano już: 7 709 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Kanapki Gry Zupy Gry Ciastka Gotowanie z Sarą Gry Kuchnia Gry Lody Gra Ciasto Gry Śniadanie Gry Kurczak Gry Owoce Gry Hamburgery Gry z Czekoladą Gry Warzywa Gry Makaron Gry Zręcznościowe Słodkie Gry Gry Zarabianie Gry Torty Gry Zrób To Sam Gry Dekorowanki Barbie Gry Gry Bar Gry Zrób Sałatkę Gry Pieczenie Gry Obiad Gry Bożonarodzeniowe Gry Fast Food Gra Deser Gry Przepisy Zabawy dla Dziewczynek