Moja Dziewczęca Kuchnia - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Moja Dziewczęca Kuchnia – marzenia się spełniają i już teraz każda z dziewczynek może stworzyć własną, wymarzoną kuchnię. Wystarczy kliknąć na ikonki w menu, a zmieni się wygląd poszczególnych elementów wystroju kuchni – ścian, podłogi, mebli kuchennych czy lodówki. Czy widziałyście kiedykolwiek tak szybkie przemeblowanie?:)

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 2 637 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Barbie Gry Gry Pieczenie Zabawy dla Dziewczynek Gry Zrób To Sam Gry Kurczak Gry Lody Gry Zupy Gry Przepisy Gry Fast Food Gry Torty Gry Ciastka Gry z Czekoladą Gry Makaron Gry Bar Gra Ciasto Gry Kuchnia Gry Kanapki Gry Owoce Gry Obiad Słodkie Gry Gry Zarabianie Gry Bożonarodzeniowe Gry Zręcznościowe Gry Dekorowanki Gotowanie z Sarą Gry Zrób Sałatkę Gra Deser Gry Śniadanie Gry Hamburgery Gry Warzywa