Moja Dziewczęca Kuchnia | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Moja Dziewczęca Kuchnia – marzenia się spełniają i już teraz każda z dziewczynek może stworzyć własną, wymarzoną kuchnię. Wystarczy kliknąć na ikonki w menu, a zmieni się wygląd poszczególnych elementów wystroju kuchni – ścian, podłogi, mebli kuchennych czy lodówki. Czy widziałyście kiedykolwiek tak szybkie przemeblowanie?:)

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 1 732 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gra Ciasto Gry Pizza Gry z Czekoladą Gotowanie z Sarą Gry Zręcznościowe Gry Makaron Gry Owoce Gry Warzywa Gry Kanapki Gry Zarabianie Gry Dekorowanki Gry Bar Gry Zrób To Sam Gry Przepisy Zabawy dla Dziewczynek Gry Lody Gry Pieczenie Barbie Gry Gry Torty Gry Ciastka Słodkie Gry Gry Hamburgery Gra Deser Gry Bożonarodzeniowe Gry Zrób Sałatkę Gry Fast Food Gry Kuchnia Gry Śniadanie Gry Obiad Gry Kurczak