Moja Dziewczęca Kuchnia - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Pierwsza pizza powstała w 1889 roku w Neapolu, a jej głównymi składnikami były: pomidory, ser mozarella i bazylia, które jednoznacznie kojarzą się z barwami narodowymi Włoch. Pizzę przygotował tamtejszy kucharz na cześć królowej Małgorzaty (Margherita di Savoia) odwiedzającej Neapol - stąd najpopularniejsza na świecie pizza Margherita.
Trwa ładowanie gry...

Moja Dziewczęca Kuchnia – marzenia się spełniają i już teraz każda z dziewczynek może stworzyć własną, wymarzoną kuchnię. Wystarczy kliknąć na ikonki w menu, a zmieni się wygląd poszczególnych elementów wystroju kuchni – ścian, podłogi, mebli kuchennych czy lodówki. Czy widziałyście kiedykolwiek tak szybkie przemeblowanie?:)

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 2 330 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Słodkie Gry Gry Hamburgery Gry Lody Gry Owoce Zabawy dla Dziewczynek Gry Makaron Gry Kuchnia Gry Fast Food Barbie Gry Gry Obiad Gotowanie z Sarą Gry Śniadanie Gry Przepisy Gry Torty Gry Ciastka Gry Zarabianie Gry Kanapki Gry Zrób Sałatkę Gry Zrób To Sam Gra Deser Gry Bożonarodzeniowe Gry Zupy Gry Warzywa Gra Ciasto Gry Dekorowanki Gry z Czekoladą Gry Kurczak Gry Zręcznościowe Gry Pieczenie Gry Bar