Moja Dziewczęca Kuchnia - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Moja Dziewczęca Kuchnia – marzenia się spełniają i już teraz każda z dziewczynek może stworzyć własną, wymarzoną kuchnię. Wystarczy kliknąć na ikonki w menu, a zmieni się wygląd poszczególnych elementów wystroju kuchni – ścian, podłogi, mebli kuchennych czy lodówki. Czy widziałyście kiedykolwiek tak szybkie przemeblowanie?:)

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 2 389 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gry Fast Food Gry Kurczak Gry Pieczenie Gry Zarabianie Gra Ciasto Gry Torty Gry Zręcznościowe Gry Przepisy Gry Bożonarodzeniowe Gry Owoce Gry Bar Zabawy dla Dziewczynek Gry Zupy Słodkie Gry Gry Kanapki Gry Makaron Gry Zrób To Sam Gry Obiad Gry Kuchnia Gra Deser Barbie Gry Gry Śniadanie Gry Warzywa Gry Lody Gry Dekorowanki Gry Hamburgery Gry Ciastka Gry Zrób Sałatkę Gry z Czekoladą Gotowanie z Sarą