Mój Własny Pączek - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Restauracje McDonald’s słyną z hamburgerów, cheeseburgerów i innych burgerów:) czyli kanapek, których podstawowy składnik stanowi mięsny kotlet. Tymczasem w Indiach z powodów religijnych powstaje bezmięsny McDonald's, w którego ofercie nie znajdziemy typowych mięsnych hamburgerów, a odpowiadające im wegetariańskie (zapewne smaczne i zdrowe) substytuty.
Trwa ładowanie gry...

Mój Własny Pączek – stwórzmy naszego własnego pączka, który zadziwi dekoracyjnymi elementami. Na talerzu czeka już pączek z dziurką, ale jest taki zwykły i smutny. Musimy rozweselić go i nadać mu kolory. Po lewej stronie ekranu gry widzimy ikonki z różnymi kategoriami do zmiany. Po kliknięciu na którąś z nich rozwinie się lista dostępnych rzeczy u góry. Wybierajcie spośród nich najlepsze dodatki.

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.8/10 (liczba ocen: 11)
Grano już: 5 349 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Słodkie Gry Gry Hamburgery Gry Obiad Gry Kurczak Gry Kanapki Gry Zupy Gry Owoce Gry Lody Gry Kuchnia Gry Warzywa Zabawy dla Dziewczynek Gry Ciastka Gry Torty Gry Dekorowanki Gra Ciasto Gry Przepisy Gry Fast Food Barbie Gry Gry Bożonarodzeniowe Gry Zrób Sałatkę Gry Pieczenie Gry Zręcznościowe Gotowanie z Sarą Gry Śniadanie Gry z Czekoladą Gry Zrób To Sam Gry Makaron Gry Bar Gry Zarabianie Gra Deser