Mój Własny Pączek - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Restauracje McDonald’s słyną z hamburgerów, cheeseburgerów i innych burgerów:) czyli kanapek, których podstawowy składnik stanowi mięsny kotlet. Tymczasem w Indiach z powodów religijnych powstaje bezmięsny McDonald's, w którego ofercie nie znajdziemy typowych mięsnych hamburgerów, a odpowiadające im wegetariańskie (zapewne smaczne i zdrowe) substytuty.
Trwa ładowanie gry...

Mój Własny Pączek – stwórzmy naszego własnego pączka, który zadziwi dekoracyjnymi elementami. Na talerzu czeka już pączek z dziurką, ale jest taki zwykły i smutny. Musimy rozweselić go i nadać mu kolory. Po lewej stronie ekranu gry widzimy ikonki z różnymi kategoriami do zmiany. Po kliknięciu na którąś z nich rozwinie się lista dostępnych rzeczy u góry. Wybierajcie spośród nich najlepsze dodatki.

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.8/10 (liczba ocen: 11)
Grano już: 4 958 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Zarabianie Gry Fast Food Gotowanie z Sarą Gra Deser Gry Hamburgery Słodkie Gry Gry Owoce Gry Pieczenie Zabawy dla Dziewczynek Gry Bożonarodzeniowe Gry Śniadanie Gry Zręcznościowe Gry Kuchnia Gry Warzywa Gry Obiad Gry Przepisy Gry Ciastka Gry Torty Gry Kurczak Gry Zrób Sałatkę Gry Lody Gry Bar Gry Dekorowanki Gry Zupy Gry Makaron Gra Ciasto Gry Zrób To Sam Gry Kanapki Gry z Czekoladą Barbie Gry