Mój Talerz - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Pierwsza pizza powstała w 1889 roku w Neapolu, a jej głównymi składnikami były: pomidory, ser mozarella i bazylia, które jednoznacznie kojarzą się z barwami narodowymi Włoch. Pizzę przygotował tamtejszy kucharz na cześć królowej Małgorzaty (Margherita di Savoia) odwiedzającej Neapol - stąd najpopularniejsza na świecie pizza Margherita.
Trwa ładowanie gry...

Mój Talerz– podejmij wyzwanie odnalezienie przedmiotów na ogromnym talerzu. Po prawej stronie u góry widzicie przedmiot, który należy odnaleźć i na niego kliknąć. Uwaga Dziewczyny, nie klikamy byle gdzie, ani na przedmiot, który jest prawie taki sam. Musimy odnaleźć identyczną rzecz, unikniecie wtedy minusowych punktów. Gra jest na czas, a poziomów bardzo wiele.

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.0/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 4 789 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Obiad Gry Zręcznościowe Słodkie Gry Gry Pieczenie Barbie Gry Gry Bożonarodzeniowe Gry Zupy Gry Kuchnia Gry Śniadanie Gry Zrób To Sam Gry Hamburgery Gry z Czekoladą Gra Deser Zabawy dla Dziewczynek Gry Fast Food Gry Ciastka Gry Torty Gry Przepisy Gry Kurczak Gry Owoce Gry Lody Gry Kanapki Gry Bar Gry Makaron Gry Zarabianie Gry Dekorowanki Gra Ciasto Gry Zrób Sałatkę Gotowanie z Sarą Gry Warzywa