Mój Talerz - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Mój Talerz– podejmij wyzwanie odnalezienie przedmiotów na ogromnym talerzu. Po prawej stronie u góry widzicie przedmiot, który należy odnaleźć i na niego kliknąć. Uwaga Dziewczyny, nie klikamy byle gdzie, ani na przedmiot, który jest prawie taki sam. Musimy odnaleźć identyczną rzecz, unikniecie wtedy minusowych punktów. Gra jest na czas, a poziomów bardzo wiele.

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.0/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 4 378 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Kanapki Zabawy dla Dziewczynek Słodkie Gry Gry z Czekoladą Gry Bar Gry Pieczenie Gry Zręcznościowe Barbie Gry Gry Śniadanie Gry Hamburgery Gry Zupy Gry Przepisy Gry Makaron Gry Zarabianie Gry Lody Gry Kuchnia Gry Kurczak Gry Owoce Gry Zrób Sałatkę Gry Warzywa Gry Dekorowanki Gry Fast Food Gra Deser Gry Obiad Gry Torty Gry Bożonarodzeniowe Gry Ciastka Gry Zrób To Sam Gotowanie z Sarą Gra Ciasto