Mój Talerz - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Mój Talerz– podejmij wyzwanie odnalezienie przedmiotów na ogromnym talerzu. Po prawej stronie u góry widzicie przedmiot, który należy odnaleźć i na niego kliknąć. Uwaga Dziewczyny, nie klikamy byle gdzie, ani na przedmiot, który jest prawie taki sam. Musimy odnaleźć identyczną rzecz, unikniecie wtedy minusowych punktów. Gra jest na czas, a poziomów bardzo wiele.

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.0/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 4 693 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Owoce Gry Dekorowanki Gotowanie z Sarą Gry Zręcznościowe Gry Zrób Sałatkę Gry Kuchnia Gry Pieczenie Gry Zrób To Sam Gry Fast Food Gry Torty Gry Makaron Gry Bożonarodzeniowe Gry Hamburgery Gry Ciastka Gra Ciasto Gry Obiad Słodkie Gry Gry Śniadanie Gry Kanapki Gry Zupy Gry Zarabianie Gry Lody Gry z Czekoladą Zabawy dla Dziewczynek Gry Bar Gra Deser Gry Przepisy Gry Warzywa Gry Kurczak Barbie Gry