Mój Talerz - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Hamburger nie wywodzi się od słowa Ham (ang. szynka), ale od niemieckiego miasta Hamburg. Hamburgera czyli "befsztyk po hambursku" wymyślił w 1904 roku niemiecki garncarz Fletcher Davis, który pewnego razu swoim gościom w barze w Teksasie zaproponował kotlet na grzance z sałatą, musztardą i majonezem. Tak powstał znany dziś na całym świecie hamburger i jego różne odmiany jak cheeseburger, fishburger czy chickenburger.
Trwa ładowanie gry...

Mój Talerz– podejmij wyzwanie odnalezienie przedmiotów na ogromnym talerzu. Po prawej stronie u góry widzicie przedmiot, który należy odnaleźć i na niego kliknąć. Uwaga Dziewczyny, nie klikamy byle gdzie, ani na przedmiot, który jest prawie taki sam. Musimy odnaleźć identyczną rzecz, unikniecie wtedy minusowych punktów. Gra jest na czas, a poziomów bardzo wiele.

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.0/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 4 882 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Słodkie Gry Gra Deser Gry Bożonarodzeniowe Gry Przepisy Gry Śniadanie Gry Zarabianie Gry Zręcznościowe Gry Fast Food Gry z Czekoladą Gra Ciasto Gry Obiad Barbie Gry Gry Zrób To Sam Gry Ciastka Gry Kuchnia Gry Lody Gry Zupy Gry Kanapki Gry Warzywa Gry Bar Gry Torty Gry Zrób Sałatkę Gry Dekorowanki Zabawy dla Dziewczynek Gry Owoce Gotowanie z Sarą Gry Kurczak Gry Pieczenie Gry Makaron Gry Hamburgery