Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test
Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Modna Kuchareczka (Fashionable Cooking Girl) – Elegancka kobieta w każdym miejscu i przy każdej czynności stara się świetnie wyglądać. Wybierzcie dla naszej modnej kuchareczki ubrania, które będą praktyczne a jednocześnie miłe dla oka.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 1 065 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gry Zrób Sałatkę Gotowanie z Sarą Gry Lody Gry Ciastka Zabawy dla Dziewczynek Gry Śniadanie Gry Kurczak Gry Zupy Gry Obiad Gry Dekorowanki Gry Makaron Gry Przepisy Gry Hamburgery Gry Kanapki Gry Zarabianie Gry Bar Gry Zrób To Sam Gry Zręcznościowe Gry Warzywa Gry Fast Food Gry Bożonarodzeniowe Słodkie Gry Gry Owoce Gry Pieczenie Gra Deser Gry z Czekoladą Gra Ciasto Gry Torty Gry Kuchnia Barbie Gry