Modna Kuchareczka - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jeśli chcesz się pozbyć skórki z pomidora: natnij górę pomidorka w krzyżyk, potem zanurz we wrzątku na ok. 1-2 min, a następnie zanurz na chwilkę w zimnej wodzie. Skórkę wystarczy pociągnąć od miejsca nacięcia. Z tą metodą żadna skórka na pomidorze nie ma szans.:)
Trwa ładowanie gry...

Modna Kuchareczka (Fashionable Cooking Girl) – Elegancka kobieta w każdym miejscu i przy każdej czynności stara się świetnie wyglądać. Wybierzcie dla naszej modnej kuchareczki ubrania, które będą praktyczne a jednocześnie miłe dla oka.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 1 252 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gry Dekorowanki Gry Owoce Gry Bar Gry Fast Food Gry Zręcznościowe Zabawy dla Dziewczynek Gra Deser Gotowanie z Sarą Gry Obiad Gry Pieczenie Gry Bożonarodzeniowe Gry Makaron Gry Zrób To Sam Gry Kurczak Gry Przepisy Gry Hamburgery Gry Zrób Sałatkę Gry Kanapki Barbie Gry Gry Kuchnia Gry z Czekoladą Gry Lody Gra Ciasto Gry Torty Gry Śniadanie Gry Ciastka Gry Zupy Słodkie Gry Gry Zarabianie Gry Warzywa