Modna Kuchareczka - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Modna Kuchareczka (Fashionable Cooking Girl) – Elegancka kobieta w każdym miejscu i przy każdej czynności stara się świetnie wyglądać. Wybierzcie dla naszej modnej kuchareczki ubrania, które będą praktyczne a jednocześnie miłe dla oka.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 1 687 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Słodkie Gry Gry Pieczenie Gry z Czekoladą Gry Hamburgery Gotowanie z Sarą Gry Zrób To Sam Gry Bar Barbie Gry Gry Zupy Gry Bożonarodzeniowe Gry Kuchnia Gry Zarabianie Gry Zręcznościowe Gry Zrób Sałatkę Gry Ciastka Gry Dekorowanki Gry Kanapki Gry Przepisy Gry Owoce Gry Warzywa Zabawy dla Dziewczynek Gra Deser Gry Torty Gry Obiad Gry Fast Food Gry Lody Gra Ciasto Gry Makaron Gry Kurczak Gry Śniadanie