Modna Kuchareczka - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak to jest z tym jedzonkiem na Słowacji? Na śniadanie, które po słowacku to Rańajky, możemy zjeść jajecznicę (Prażenica) ze świeżym chlebem (Chlieb Cerstvy) to tego wypić herbatkę czyli Ćaj. Na obiad (Obed) proponujemy frytki (Hranolki) i warzywa (Zelenina) z sosem (Omaćka), natomiast na deser lody (Zmrzlina). Na kolację (Većera) proponujemy zdrowy sok (Dżus) i ewentualnie kanapkę (Oblożeny Chlebićek). Pozostaje tylko życzyć Smacznego! (Dobrú Chuť!)
Trwa ładowanie gry...

Modna Kuchareczka (Funny Chef) – W kuchni są kucharze i kuchareczki. Te drugie, jak tylko mogą to starają się modnie i fajnie wyglądać. Pomóż naszej modnej kuchareczce w doborze ubrań na dzisiejszy pełen wyzwań dzień. Dobierz rajstopki, bluzeczkę a do tego spodnie lub spódniczkę. Nie zapomnij o atrybutach kucharza – fartuszku i nakryciu głowy.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.5/10 (liczba ocen: 6)
Grano już: 3 210 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gry Bar Gry Bożonarodzeniowe Gry Kurczak Gry Hamburgery Gry Zarabianie Gry Zrób Sałatkę Gry Kuchnia Gry Fast Food Gotowanie z Sarą Gry Obiad Barbie Gry Gry Zupy Gry Dekorowanki Gry Ciastka Gry Przepisy Gry Kanapki Gry Warzywa Gry Zręcznościowe Gry Pieczenie Gra Deser Gry Makaron Gra Ciasto Gry Zrób To Sam Gry Torty Gry Owoce Gry Lody Gry z Czekoladą Zabawy dla Dziewczynek Słodkie Gry Gry Śniadanie