Modna Kuchareczka - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Czarne Oliwki to są te same oliwki co Zielone z tym że oliwki czarne zbierane są później. Oliwki zielone, czarne czy fioletowoczarne są oczywiście jadalne i najczęściej wykorzystuje się je do przygotowania przeróżnych potraw. Jednak najważniejszym zastosowaniem oliwek jest (jak wskazuje ich nazwa) otrzymywanie oliwy - Oliwa z oliwek.
Trwa ładowanie gry...

Modna Kuchareczka (Funny Chef) – W kuchni są kucharze i kuchareczki. Te drugie, jak tylko mogą to starają się modnie i fajnie wyglądać. Pomóż naszej modnej kuchareczce w doborze ubrań na dzisiejszy pełen wyzwań dzień. Dobierz rajstopki, bluzeczkę a do tego spodnie lub spódniczkę. Nie zapomnij o atrybutach kucharza – fartuszku i nakryciu głowy.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.2/10 (liczba ocen: 5)
Grano już: 2 407 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gry Zręcznościowe Gry Owoce Gry Hamburgery Gry Kanapki Gry Kurczak Gry z Czekoladą Gra Ciasto Gry Warzywa Gry Śniadanie Gry Dekorowanki Gry Przepisy Gry Torty Słodkie Gry Gry Pieczenie Gry Fast Food Gry Bar Gry Ciastka Gra Deser Gry Makaron Gry Kuchnia Gry Lody Gry Zupy Gry Bożonarodzeniowe Gry Obiad Barbie Gry Gotowanie z Sarą Gry Zrób Sałatkę Zabawy dla Dziewczynek Gry Zrób To Sam Gry Zarabianie