Modna Kuchareczka - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Pierwsza pizza powstała w 1889 roku w Neapolu, a jej głównymi składnikami były: pomidory, ser mozarella i bazylia, które jednoznacznie kojarzą się z barwami narodowymi Włoch. Pizzę przygotował tamtejszy kucharz na cześć królowej Małgorzaty (Margherita di Savoia) odwiedzającej Neapol - stąd najpopularniejsza na świecie pizza Margherita.
Trwa ładowanie gry...

Modna Kuchareczka (Funny Chef) – W kuchni są kucharze i kuchareczki. Te drugie, jak tylko mogą to starają się modnie i fajnie wyglądać. Pomóż naszej modnej kuchareczce w doborze ubrań na dzisiejszy pełen wyzwań dzień. Dobierz rajstopki, bluzeczkę a do tego spodnie lub spódniczkę. Nie zapomnij o atrybutach kucharza – fartuszku i nakryciu głowy.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.5/10 (liczba ocen: 6)
Grano już: 2 756 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gra Ciasto Barbie Gry Gry Bożonarodzeniowe Gry Obiad Gry Ciastka Gry Makaron Gry Kanapki Gry Kuchnia Gry Zręcznościowe Gry Śniadanie Gra Deser Gry z Czekoladą Gotowanie z Sarą Zabawy dla Dziewczynek Gry Zupy Gry Dekorowanki Słodkie Gry Gry Hamburgery Gry Zrób Sałatkę Gry Torty Gry Warzywa Gry Owoce Gry Zrób To Sam Gry Kurczak Gry Zarabianie Gry Lody Gry Bar Gry Pieczenie Gry Fast Food Gry Przepisy