Modna Kuchareczka | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test
Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Modna Kuchareczka (Funny Chef) – W kuchni są kucharze i kuchareczki. Te drugie, jak tylko mogą to starają się modnie i fajnie wyglądać. Pomóż naszej modnej kuchareczce w doborze ubrań na dzisiejszy pełen wyzwań dzień. Dobierz rajstopki, bluzeczkę a do tego spodnie lub spódniczkę. Nie zapomnij o atrybutach kucharza – fartuszku i nakryciu głowy.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.0/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 888 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gry Zrób To Sam Gry Kurczak Gra Ciasto Gry Kanapki Gry z Czekoladą Gra Deser Gry Zupy Słodkie Gry Gry Owoce Gry Zrób Sałatkę Gry Bar Zabawy dla Dziewczynek Gry Przepisy Gry Pieczenie Gry Hamburgery Gry Śniadanie Gry Lody Barbie Gry Gry Zarabianie Gry Obiad Gry Torty Gry Dekorowanki Gotowanie z Sarą Gry Warzywa Gry Kuchnia Gry Bożonarodzeniowe Gry Makaron Gry Zręcznościowe Gry Ciastka Gry Fast Food