Modna Kuchareczka - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Modna Kuchareczka (Funny Chef) – W kuchni są kucharze i kuchareczki. Te drugie, jak tylko mogą to starają się modnie i fajnie wyglądać. Pomóż naszej modnej kuchareczce w doborze ubrań na dzisiejszy pełen wyzwań dzień. Dobierz rajstopki, bluzeczkę a do tego spodnie lub spódniczkę. Nie zapomnij o atrybutach kucharza – fartuszku i nakryciu głowy.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.8/10 (liczba ocen: 4)
Grano już: 1 716 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gry Fast Food Gry Ciastka Gry Makaron Gry Obiad Gry Zręcznościowe Gry Owoce Gry Zrób Sałatkę Gry Zarabianie Gry Przepisy Gry Dekorowanki Gry Warzywa Gry Zrób To Sam Gry Bar Gotowanie z Sarą Gry Kanapki Gry Hamburgery Gry z Czekoladą Gry Torty Gry Lody Gry Zupy Zabawy dla Dziewczynek Barbie Gry Gry Bożonarodzeniowe Gra Deser Gry Kurczak Gry Śniadanie Słodkie Gry Gry Kuchnia Gra Ciasto Gry Pieczenie