Modna Kuchareczka - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Modna Kuchareczka (Funny Chef) – W kuchni są kucharze i kuchareczki. Te drugie, jak tylko mogą to starają się modnie i fajnie wyglądać. Pomóż naszej modnej kuchareczce w doborze ubrań na dzisiejszy pełen wyzwań dzień. Dobierz rajstopki, bluzeczkę a do tego spodnie lub spódniczkę. Nie zapomnij o atrybutach kucharza – fartuszku i nakryciu głowy.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.2/10 (liczba ocen: 5)
Grano już: 2 049 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gry Śniadanie Gry Zrób Sałatkę Gry Lody Gry Zupy Gry Pieczenie Gry Warzywa Gry Torty Gry z Czekoladą Gry Ciastka Gry Zręcznościowe Gry Kurczak Gry Przepisy Zabawy dla Dziewczynek Gry Fast Food Gry Hamburgery Gra Ciasto Gry Dekorowanki Barbie Gry Gry Makaron Słodkie Gry Gry Zarabianie Gry Owoce Gry Bar Gry Kanapki Gotowanie z Sarą Gry Obiad Gry Kuchnia Gra Deser Gry Bożonarodzeniowe Gry Zrób To Sam