Modna Kelnereczka - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Modna Kelnereczka (Cakeshop Dress Up) – W cukierni z prawdziwego zdarzenia skosztujecie cudownych słodkości a obsługa będzie profesjonalna. Wybierzcie strój dla kelnerki, która pracuje w waszej cukierni i udekorujcie ciasto, które właśnie niesie na salę.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 946 razy

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Gry Kanapki Gry Makaron Zabawy dla Dziewczynek Gry Dekorowanki Słodkie Gry Gry Zręcznościowe Gry Zarabianie Gry Owoce Gry Fast Food Gry Kuchnia Gry Bar Gra Ciasto Gry Śniadanie Gry Przepisy Gry Zupy Gry Zrób Sałatkę Gry Zrób To Sam Gry Bożonarodzeniowe Gry Warzywa Gotowanie z Sarą Gry Pieczenie Gry Kurczak Gry z Czekoladą Barbie Gry Gry Lody Gra Deser Gry Hamburgery Gry Torty Gry Ciastka Gry Obiad