Modna Kelnereczka - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Czarne Oliwki to są te same oliwki co Zielone z tym że oliwki czarne zbierane są później. Oliwki zielone, czarne czy fioletowoczarne są oczywiście jadalne i najczęściej wykorzystuje się je do przygotowania przeróżnych potraw. Jednak najważniejszym zastosowaniem oliwek jest (jak wskazuje ich nazwa) otrzymywanie oliwy - Oliwa z oliwek.
Trwa ładowanie gry...

Modna Kelnereczka (Cakeshop Dress Up) – W cukierni z prawdziwego zdarzenia skosztujecie cudownych słodkości a obsługa będzie profesjonalna. Wybierzcie strój dla kelnerki, która pracuje w waszej cukierni i udekorujcie ciasto, które właśnie niesie na salę.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 984 razy

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Gry Ciastka Gry Warzywa Gry Bożonarodzeniowe Gry Kuchnia Gry Hamburgery Słodkie Gry Gry z Czekoladą Gry Kanapki Gry Torty Gra Ciasto Gry Obiad Gry Przepisy Gra Deser Gry Bar Gry Fast Food Gry Zrób To Sam Gry Pieczenie Gry Kurczak Gry Zarabianie Zabawy dla Dziewczynek Gry Śniadanie Gry Zupy Gry Dekorowanki Gry Zręcznościowe Gry Lody Gry Makaron Gry Zrób Sałatkę Gotowanie z Sarą Gry Owoce Barbie Gry