Modna Kelnereczka - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Restauracje McDonald’s słyną z hamburgerów, cheeseburgerów i innych burgerów:) czyli kanapek, których podstawowy składnik stanowi mięsny kotlet. Tymczasem w Indiach z powodów religijnych powstaje bezmięsny McDonald's, w którego ofercie nie znajdziemy typowych mięsnych hamburgerów, a odpowiadające im wegetariańskie (zapewne smaczne i zdrowe) substytuty.
Trwa ładowanie gry...

Modna Kelnereczka (Cakeshop Dress Up) – W cukierni z prawdziwego zdarzenia skosztujecie cudownych słodkości a obsługa będzie profesjonalna. Wybierzcie strój dla kelnerki, która pracuje w waszej cukierni i udekorujcie ciasto, które właśnie niesie na salę.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 1 189 razy

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Gry Warzywa Gry Śniadanie Gry z Czekoladą Gry Dekorowanki Gry Zupy Gotowanie z Sarą Gry Kuchnia Gry Makaron Gry Zrób To Sam Gry Ciastka Gry Bożonarodzeniowe Gry Owoce Gry Zrób Sałatkę Gry Torty Gry Hamburgery Gry Kanapki Barbie Gry Gry Lody Gra Deser Gry Pieczenie Gry Zarabianie Słodkie Gry Gry Kurczak Gry Zręcznościowe Gry Przepisy Zabawy dla Dziewczynek Gry Obiad Gra Ciasto Gry Fast Food Gry Bar