Modna Kelnereczka - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak to jest z tym jedzonkiem na Słowacji? Na śniadanie, które po słowacku to Rańajky, możemy zjeść jajecznicę (Prażenica) ze świeżym chlebem (Chlieb Cerstvy) to tego wypić herbatkę czyli Ćaj. Na obiad (Obed) proponujemy frytki (Hranolki) i warzywa (Zelenina) z sosem (Omaćka), natomiast na deser lody (Zmrzlina). Na kolację (Većera) proponujemy zdrowy sok (Dżus) i ewentualnie kanapkę (Oblożeny Chlebićek). Pozostaje tylko życzyć Smacznego! (Dobrú Chuť!)
Trwa ładowanie gry...

Modna Kelnereczka (Cakeshop Dress Up) – W cukierni z prawdziwego zdarzenia skosztujecie cudownych słodkości a obsługa będzie profesjonalna. Wybierzcie strój dla kelnerki, która pracuje w waszej cukierni i udekorujcie ciasto, które właśnie niesie na salę.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 1 075 razy

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Gry Bar Gry Dekorowanki Gry Zupy Barbie Gry Gry Owoce Gra Ciasto Gry Ciastka Gry z Czekoladą Gry Zręcznościowe Gry Kurczak Gry Fast Food Gry Torty Gry Zarabianie Gry Warzywa Gry Bożonarodzeniowe Gry Obiad Gry Przepisy Gry Kanapki Gry Śniadanie Gotowanie z Sarą Gra Deser Gry Kuchnia Gry Hamburgery Słodkie Gry Gry Lody Gry Pieczenie Gry Makaron Zabawy dla Dziewczynek Gry Zrób To Sam Gry Zrób Sałatkę