Modna Kelnereczka - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Migdały (owoce, a dokładniej pestki owoców Migdałowca Pospolitego) mają wysoką zawartość wapnia, który odpowiada za kości i zęby. Pestki migdałowe (takie ze sklepu) są dość twarde, dlatego dobrze jest sobie je wcześniej namoczyć w wodzie wtedy łatwo obierają się ze brązowej skórki i smakują jak świeże prosto z drzewa. Z migdałów wyrabia się między innymi Marcepan.
Trwa ładowanie gry...

Modna Kelnereczka (Cakeshop Dress Up) – W cukierni z prawdziwego zdarzenia skosztujecie cudownych słodkości a obsługa będzie profesjonalna. Wybierzcie strój dla kelnerki, która pracuje w waszej cukierni i udekorujcie ciasto, które właśnie niesie na salę.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 775 razy

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Gry Zupy Gotowanie z Sarą Gra Ciasto Gra Deser Gry Torty Gry Warzywa Gry Kuchnia Gry Ciastka Gry Śniadanie Gry Hamburgery Gry Przepisy Gry Zręcznościowe Gry Kurczak Zabawy dla Dziewczynek Gry Kanapki Gry Zrób To Sam Gry Pieczenie Gry Zrób Sałatkę Gry Obiad Gry Lody Gry Dekorowanki Gry z Czekoladą Gry Zarabianie Gry Bożonarodzeniowe Słodkie Gry Gry Makaron Gry Owoce Gry Bar Gry Fast Food Barbie Gry