Modna Kelnereczka | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak to jest z tym jedzonkiem na Słowacji? Na śniadanie, które po słowacku to Rańajky, możemy zjeść jajecznicę (Prażenica) ze świeżym chlebem (Chlieb Cerstvy) to tego wypić herbatkę czyli Ćaj. Na obiad (Obed) proponujemy frytki (Hranolki) i warzywa (Zelenina) z sosem (Omaćka), natomiast na deser lody (Zmrzlina). Na kolację (Većera) proponujemy zdrowy sok (Dżus) i ewentualnie kanapkę (Oblożeny Chlebićek). Pozostaje tylko życzyć Smacznego! (Dobrú Chuť!)
Trwa ładowanie gry...

Modna Kelnereczka (Cakeshop Dress Up) – W cukierni z prawdziwego zdarzenia skosztujecie cudownych słodkości a obsługa będzie profesjonalna. Wybierzcie strój dla kelnerki, która pracuje w waszej cukierni i udekorujcie ciasto, które właśnie niesie na salę.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 197 razy

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Zabawy dla Dziewczynek Gry Śniadanie Gry Przepisy Gry Zupy Gry Hamburgery Gry Fast Food Gry Kanapki Gry Obiad Gry z Czekoladą Gry Warzywa Słodkie Gry Gry Owoce Gry Torty Gry Bar Gry Lody Gry Zarabianie Gra Deser Gry Kuchnia Gry Pieczenie Gry Zrób To Sam Gotowanie z Sarą Gry Makaron Gra Ciasto Barbie Gry Gry Zrób Sałatkę Gry Zręcznościowe Gry Bożonarodzeniowe Gry Kurczak Gry Dekorowanki Gry Pizza