Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
W łatwy sposób można odróżnić jajo ugotowane od surowego? Wystarczy nimi zakręcić: ugotowane jajo będzie się szybko kręcić, zaś surowe dużo wolniej.
Trwa ładowanie gry...

Moda na Pizze – te dwie sympatyczne dziewczyny wybrały się razem na zakupy i na małą przekąskę. Każda z nas uwielbia pizzę, więc nie ma się co dziwić, że postanowiły zjeść kilka trójkącików pizzy. Wasze zadanie to zaproponować fajne ubranie na wypad z takiej właśnie okazji. Pamiętajcie, że powinno być wygodnie, ale i ładnie, bo kto wie, może spotkają tam swoje drugie połówki. Klikajcie wielokrotnie na ikonki znajdujące się po lewej i po prawej stronie ekranu gry. Po każdym kliknięciu zmieni się coś na postaciach dziewczyn.

Sterowanie – klikamy myszką.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 5.8/10 (liczba ocen: 4)
Grano już: 2252 razy
Zobacz także:
Gry Dekorowanie, ,

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Barbie Gry Gry Obiad Gry Hamburgery Zabawy dla Dziewczynek Gry Ciastka Gry z Czekoladą Gry Makaron Gry Dekorowanki Gry Lody Gry Kanapki Gry Bożonarodzeniowe Gry Przepisy Gry Warzywa Gry Zarabianie Gry Fast Food Gra Ciasto Gry Kuchnia Gotowanie z Sarą Gry Śniadanie Gry Bar Gry Pizza Gry Kurczak Gry Torty Gry Zrób Sałatkę Słodkie Gry Gry Zręcznościowe Gra Deser Gry Pieczenie Gry Owoce Gry Zrób To Sam