Moda na Pizze | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Moda na Pizze – te dwie sympatyczne dziewczyny wybrały się razem na zakupy i na małą przekąskę. Każda z nas uwielbia pizzę, więc nie ma się co dziwić, że postanowiły zjeść kilka trójkącików pizzy. Wasze zadanie to zaproponować fajne ubranie na wypad z takiej właśnie okazji. Pamiętajcie, że powinno być wygodnie, ale i ładnie, bo kto wie, może spotkają tam swoje drugie połówki. Klikajcie wielokrotnie na ikonki znajdujące się po lewej i po prawej stronie ekranu gry. Po każdym kliknięciu zmieni się coś na postaciach dziewczyn.

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 5.8/10 (liczba ocen: 4)
Grano już: 2 497 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gry Pieczenie Gry Dekorowanki Gry Zręcznościowe Gra Deser Zabawy dla Dziewczynek Gry Bar Gry Obiad Gry Zupy Gry Lody Gry Warzywa Gry Fast Food Gra Ciasto Gry Kanapki Gry Śniadanie Gry Makaron Gry Kurczak Gry Hamburgery Gry Przepisy Gry Zrób To Sam Gry Owoce Barbie Gry Gry z Czekoladą Gry Zarabianie Gry Pizza Gry Kuchnia Gry Bożonarodzeniowe Gry Zrób Sałatkę Gry Torty Gotowanie z Sarą Słodkie Gry