Mix Soków | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Mix Soków – przygotuj świeżo wyciskane soki. Twoje zadanie to pokrojenie owoców i zrobienie soczków. Zobacz jak łatwo zrobić domowy sok. Jest to o wiele tańsze niż kupowanie gotowych soków w sklepie, a co najważniejsze jest to samo zdrowie. Wyciskamy soki? Przeciągajcie myszką wzdłuż żółtej strzałki, aby kroić owoce.

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.1/10 (liczba ocen: 19)
Grano już: 4 885 razy

Inne gry w kategorii: Gry Napoje

Tagos:)

Gry Kurczak Słodkie Gry Gry Pieczenie Gry Fast Food Gry Pizza Gry Zarabianie Barbie Gry Gry Kuchnia Gry Obiad Gotowanie z Sarą Gry z Czekoladą Gry Śniadanie Gra Ciasto Gry Bar Gry Hamburgery Gry Zupy Gry Dekorowanki Zabawy dla Dziewczynek Gry Kanapki Gry Bożonarodzeniowe Gry Przepisy Gry Lody Gry Makaron Gra Deser Gry Zrób Sałatkę Gry Warzywa Gry Owoce Gry Torty Gry Zrób To Sam Gry Zręcznościowe