Mistrzyni Pączków - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak to jest z tym jedzonkiem na Słowacji? Na śniadanie, które po słowacku to Rańajky, możemy zjeść jajecznicę (Prażenica) ze świeżym chlebem (Chlieb Cerstvy) to tego wypić herbatkę czyli Ćaj. Na obiad (Obed) proponujemy frytki (Hranolki) i warzywa (Zelenina) z sosem (Omaćka), natomiast na deser lody (Zmrzlina). Na kolację (Većera) proponujemy zdrowy sok (Dżus) i ewentualnie kanapkę (Oblożeny Chlebićek). Pozostaje tylko życzyć Smacznego! (Dobrú Chuť!)
Trwa ładowanie gry...

Mistrzyni Pączków (Donuts Delight) – Zostań uczniem mistrzyni w zakresie wypiekania pysznych pączków. Jeśli będziesz postępować zgodnie z jej podpowiedziami to na pewno osiągniesz sukces. Poznaj więc tajniki i przepis na pyszności. Możesz je robić w trakcie tej gry ale może kiedyś skusisz się na zrobienie ich we własnej kuchni. Wtedy doświadczenie się przyda na pewno.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.9/10 (liczba ocen: 10)
Grano już: 3 779 razy

Inne gry w kategorii: Gry Ciastka i Ciasteczka

Tagos:)

Gry Bożonarodzeniowe Gry z Czekoladą Gry Obiad Gry Kurczak Gra Deser Gry Kuchnia Gry Fast Food Gry Lody Gry Pieczenie Gry Dekorowanki Gry Warzywa Gry Makaron Gry Zarabianie Gry Śniadanie Gotowanie z Sarą Gry Zręcznościowe Słodkie Gry Gry Owoce Gry Przepisy Gry Zrób To Sam Gry Kanapki Barbie Gry Zabawy dla Dziewczynek Gry Ciastka Gry Hamburgery Gry Zrób Sałatkę Gry Bar Gra Ciasto Gry Zupy Gry Torty