Mistrzyni Pączków | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test
Czy wiesz że...
Pierwsza pizza powstała w 1889 roku w Neapolu, a jej głównymi składnikami były: pomidory, ser mozarella i bazylia, które jednoznacznie kojarzą się z barwami narodowymi Włoch. Pizzę przygotował tamtejszy kucharz na cześć królowej Małgorzaty (Margherita di Savoia) odwiedzającej Neapol - stąd najpopularniejsza na świecie pizza Margherita.
Trwa ładowanie gry...

Mistrzyni Pączków (Donuts Delight) – Zostań uczniem mistrzyni w zakresie wypiekania pysznych pączków. Jeśli będziesz postępować zgodnie z jej podpowiedziami to na pewno osiągniesz sukces. Poznaj więc tajniki i przepis na pyszności. Możesz je robić w trakcie tej gry ale może kiedyś skusisz się na zrobienie ich we własnej kuchni. Wtedy doświadczenie się przyda na pewno.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 4.7/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 1 410 razy

Inne gry w kategorii: Gry Ciastka i Ciasteczka

Tagos:)

Gry Zrób To Sam Gry Owoce Gotowanie z Sarą Gry Ciastka Gry Torty Gra Deser Gry Kanapki Gry Makaron Słodkie Gry Gry Obiad Gry Śniadanie Gry Hamburgery Gry Dekorowanki Zabawy dla Dziewczynek Gry Kuchnia Gry Warzywa Gry Zarabianie Gry Bożonarodzeniowe Gry Zrób Sałatkę Gry Bar Gry Zupy Gry Przepisy Barbie Gry Gry Fast Food Gry Zręcznościowe Gry Lody Gra Ciasto Gry Pieczenie Gry Kurczak Gry z Czekoladą