Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test
Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Mistrzyni Pączków (Donuts Delight) – Zostań uczniem mistrzyni w zakresie wypiekania pysznych pączków. Jeśli będziesz postępować zgodnie z jej podpowiedziami to na pewno osiągniesz sukces. Poznaj więc tajniki i przepis na pyszności. Możesz je robić w trakcie tej gry ale może kiedyś skusisz się na zrobienie ich we własnej kuchni. Wtedy doświadczenie się przyda na pewno.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 1.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 55 razy

Inne gry w kategorii: Gry Ciastka i Ciasteczka

Tagos:)

Gry Hamburgery Gry Zarabianie Gry Kuchnia Gry Zupy Gry Bar Gry Lody Barbie Gry Gry Przepisy Gry Fast Food Gry Kanapki Gry Zrób Sałatkę Gry Torty Gotowanie z Sarą Gry Pieczenie Gry Ciastka Gry Obiad Gra Deser Gry Owoce Zabawy dla Dziewczynek Gry Zrób To Sam Gry Śniadanie Gra Ciasto Gry Kurczak Gry z Czekoladą Gry Zręcznościowe Gry Dekorowanki Gry Warzywa Słodkie Gry Gry Bożonarodzeniowe Gry Makaron