Mistrzyni Pączków - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Czarne Oliwki to są te same oliwki co Zielone z tym że oliwki czarne zbierane są później. Oliwki zielone, czarne czy fioletowoczarne są oczywiście jadalne i najczęściej wykorzystuje się je do przygotowania przeróżnych potraw. Jednak najważniejszym zastosowaniem oliwek jest (jak wskazuje ich nazwa) otrzymywanie oliwy - Oliwa z oliwek.
Trwa ładowanie gry...

Mistrzyni Pączków (Donuts Delight) – Zostań uczniem mistrzyni w zakresie wypiekania pysznych pączków. Jeśli będziesz postępować zgodnie z jej podpowiedziami to na pewno osiągniesz sukces. Poznaj więc tajniki i przepis na pyszności. Możesz je robić w trakcie tej gry ale może kiedyś skusisz się na zrobienie ich we własnej kuchni. Wtedy doświadczenie się przyda na pewno.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 4.7/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 1 787 razy

Inne gry w kategorii: Gry Ciastka i Ciasteczka

Tagos:)

Gry Zarabianie Zabawy dla Dziewczynek Gotowanie z Sarą Gry Torty Gra Deser Gry Owoce Gry Zupy Barbie Gry Gry Zręcznościowe Gry Kanapki Gry z Czekoladą Gry Zrób Sałatkę Gry Obiad Gry Makaron Gry Lody Gry Śniadanie Gry Przepisy Gry Hamburgery Gry Kurczak Gry Warzywa Gry Fast Food Słodkie Gry Gra Ciasto Gry Dekorowanki Gry Zrób To Sam Gry Bar Gry Ciastka Gry Bożonarodzeniowe Gry Pieczenie Gry Kuchnia