Mistrzyni Pączków - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jeśli chcesz się pozbyć skórki z pomidora: natnij górę pomidorka w krzyżyk, potem zanurz we wrzątku na ok. 1-2 min, a następnie zanurz na chwilkę w zimnej wodzie. Skórkę wystarczy pociągnąć od miejsca nacięcia. Z tą metodą żadna skórka na pomidorze nie ma szans.:)
Trwa ładowanie gry...

Mistrzyni Pączków (Donuts Delight) – Zostań uczniem mistrzyni w zakresie wypiekania pysznych pączków. Jeśli będziesz postępować zgodnie z jej podpowiedziami to na pewno osiągniesz sukces. Poznaj więc tajniki i przepis na pyszności. Możesz je robić w trakcie tej gry ale może kiedyś skusisz się na zrobienie ich we własnej kuchni. Wtedy doświadczenie się przyda na pewno.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.4/10 (liczba ocen: 7)
Grano już: 2 633 razy

Inne gry w kategorii: Gry Ciastka i Ciasteczka

Tagos:)

Gry Zupy Gry Zarabianie Gry Makaron Gry Śniadanie Gry Ciastka Gry Przepisy Gry Kanapki Barbie Gry Gotowanie z Sarą Gry Owoce Gry z Czekoladą Gry Bożonarodzeniowe Gry Zrób To Sam Gry Hamburgery Słodkie Gry Gry Zrób Sałatkę Gry Dekorowanki Gry Lody Gry Fast Food Gry Kurczak Gry Bar Gry Zręcznościowe Gra Ciasto Gra Deser Gry Torty Gry Pieczenie Zabawy dla Dziewczynek Gry Obiad Gry Warzywa Gry Kuchnia