Mistrzyni Pączków - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
W łatwy sposób można odróżnić jajo ugotowane od surowego? Wystarczy nimi zakręcić: ugotowane jajo będzie się szybko kręcić, zaś surowe dużo wolniej.
Trwa ładowanie gry...

Mistrzyni Pączków (Donuts Delight) – Zostań uczniem mistrzyni w zakresie wypiekania pysznych pączków. Jeśli będziesz postępować zgodnie z jej podpowiedziami to na pewno osiągniesz sukces. Poznaj więc tajniki i przepis na pyszności. Możesz je robić w trakcie tej gry ale może kiedyś skusisz się na zrobienie ich we własnej kuchni. Wtedy doświadczenie się przyda na pewno.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.9/10 (liczba ocen: 10)
Grano już: 4 223 razy

Inne gry w kategorii: Gry Ciastka i Ciasteczka

Tagos:)

Gry Dekorowanki Gry Fast Food Gry Przepisy Gry Obiad Gry Kurczak Gry z Czekoladą Gry Zupy Gry Bożonarodzeniowe Gry Śniadanie Gry Torty Gotowanie z Sarą Gry Bar Gra Deser Gry Hamburgery Gry Owoce Gra Ciasto Gry Lody Gry Zrób Sałatkę Gry Kanapki Zabawy dla Dziewczynek Gry Zarabianie Gry Zrób To Sam Barbie Gry Gry Kuchnia Słodkie Gry Gry Warzywa Gry Ciastka Gry Zręcznościowe Gry Makaron Gry Pieczenie