Mistrz Urodzinowych Wypieków | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test
Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Mistrz Urodzinowych Wypieków (Birthday Cake Chef-2) – Urodziny to bardzo ważne wydarzenie w życiu  każdego. Fajnie jest wtedy zrobić imprezę i spotkać się z najbliższymi. Trzeba więc zadbać o poczęstunek. A najważniejszym wypiekiem urodzinowym jest tort.  Jego przygotowanie leży w rękach mistrza. Pomóż mu w udekorowaniu tego ciasta najpiękniej i najsmaczniej, jak się da.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 5.5/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 529 razy

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Zabawy dla Dziewczynek Barbie Gry Gry Dekorowanki Gry Hamburgery Gry Obiad Gry Warzywa Gry Bożonarodzeniowe Gry Śniadanie Gry Torty Gry Lody Gry Bar Gry Kurczak Gra Ciasto Gry Ciastka Gry z Czekoladą Gry Zarabianie Gry Zrób To Sam Gotowanie z Sarą Gry Fast Food Gry Przepisy Gry Makaron Słodkie Gry Gry Kuchnia Gry Zręcznościowe Gra Deser Gry Zupy Gry Kanapki Gry Owoce Gry Pieczenie Gry Zrób Sałatkę