Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Mistrz Sushi – pomóż temu sympatycznemu szefowi kuchni w prowadzeniu restauracji. Nie jest to jednak zwykła restauracja, ale prawdziwy bar sushi. W każdym dniu masz do zdobycia określoną liczbę pieniędzy, wykonaj to zadanie, aby przejść do kolejnego etapu gry. Zwracaj uwagę co zamawia klient i obsłuż go tak szybko jak tylko to możliwe. Zawsze możesz zapauzować grę.

Sterowanie – klikaj myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 4 627 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Zrób To Sam Gry Przepisy Gry Zarabianie Gotowanie z Sarą Barbie Gry Gry Zrób Sałatkę Słodkie Gry Gry Śniadanie Gry Warzywa Gra Deser Gry Dekorowanki Gry Bożonarodzeniowe Gry Fast Food Gry Kuchnia Gry Torty Zabawy dla Dziewczynek Gry z Czekoladą Gry Kanapki Gry Obiad Gry Makaron Gry Hamburgery Gry Owoce Gry Bar Gra Ciasto Gry Lody Gry Kurczak Gry Pieczenie Gry Zręcznościowe Gry Pizza Gry Ciastka