Mistrz Sushi | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test
Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Mistrz Sushi – pomóż temu sympatycznemu szefowi kuchni w prowadzeniu restauracji. Nie jest to jednak zwykła restauracja, ale prawdziwy bar sushi. W każdym dniu masz do zdobycia określoną liczbę pieniędzy, wykonaj to zadanie, aby przejść do kolejnego etapu gry. Zwracaj uwagę co zamawia klient i obsłuż go tak szybko jak tylko to możliwe. Zawsze możesz zapauzować grę.

Sterowanie – klikaj myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 4 689 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Zręcznościowe Gry Hamburgery Gry Przepisy Zabawy dla Dziewczynek Gry Makaron Gry Zrób To Sam Barbie Gry Gra Deser Gry Torty Gry Kuchnia Włoska Gry Pieczenie Gry Fast Food Gra Ciasto Gry Kuchnia Gry Ciastka Gry Lody Gry z Czekoladą Gotowanie z Sarą Gry Bar Gry Kurczak Gry Kanapki Gry Dekorowanki Słodkie Gry Gry Śniadanie Gry Bożonarodzeniowe Gry Zarabianie Gry Owoce Gry Zrób Sałatkę Gry Obiad Gry Warzywa