Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test
Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Mistrz Sushi – pomóż temu sympatycznemu szefowi kuchni w prowadzeniu restauracji. Nie jest to jednak zwykła restauracja, ale prawdziwy bar sushi. W każdym dniu masz do zdobycia określoną liczbę pieniędzy, wykonaj to zadanie, aby przejść do kolejnego etapu gry. Zwracaj uwagę co zamawia klient i obsłuż go tak szybko jak tylko to możliwe. Zawsze możesz zapauzować grę.

Sterowanie – klikaj myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 4 761 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Obiad Gra Ciasto Gry Fast Food Gry Kuchnia Gry Kanapki Gry Ciastka Gry z Czekoladą Gry Bar Gotowanie z Sarą Gry Zarabianie Gry Dekorowanki Gry Torty Gry Bożonarodzeniowe Gry Kurczak Gry Makaron Gry Śniadanie Barbie Gry Gry Przepisy Gry Zrób To Sam Gry Lody Gry Pieczenie Gra Deser Gry Owoce Gry Zrób Sałatkę Gry Zupy Gry Warzywa Gry Hamburgery Słodkie Gry Gry Zręcznościowe Zabawy dla Dziewczynek