Mistrz Pierniczków - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Mistrz Pierniczków – podążaj za żółtą strzałką i przygotuj pierniczki, które zachwycą wszystkich. Kliknij na wskazany produkt i trzymając wciśnięty przycisk myszy przenieś go do dużej misy. zobacz jakie składniki są potrzebne, a następnie upiecz pyszne ciasteczka.

Sterowanie – klikamy i przeciągamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.5/10 (liczba ocen: 13)
Grano już: 8 744 razy

Inne gry w kategorii: Gry Ciastka i Ciasteczka

Tagos:)

Gry Zrób Sałatkę Gry Owoce Gry Kurczak Gry Fast Food Gra Ciasto Gry z Czekoladą Gry Kanapki Gry Lody Gry Śniadanie Zabawy dla Dziewczynek Gry Pieczenie Gra Deser Gry Zarabianie Gry Kuchnia Gry Obiad Gry Ciastka Gry Bożonarodzeniowe Gry Zupy Gry Bar Gry Warzywa Gry Zręcznościowe Gry Hamburgery Gry Zrób To Sam Gry Przepisy Barbie Gry Gry Dekorowanki Gry Torty Gotowanie z Sarą Gry Makaron Słodkie Gry