Mistrz Pierniczków - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Czarne Oliwki to są te same oliwki co Zielone z tym że oliwki czarne zbierane są później. Oliwki zielone, czarne czy fioletowoczarne są oczywiście jadalne i najczęściej wykorzystuje się je do przygotowania przeróżnych potraw. Jednak najważniejszym zastosowaniem oliwek jest (jak wskazuje ich nazwa) otrzymywanie oliwy - Oliwa z oliwek.
Trwa ładowanie gry...

Mistrz Pierniczków – podążaj za żółtą strzałką i przygotuj pierniczki, które zachwycą wszystkich. Kliknij na wskazany produkt i trzymając wciśnięty przycisk myszy przenieś go do dużej misy. zobacz jakie składniki są potrzebne, a następnie upiecz pyszne ciasteczka.

Sterowanie – klikamy i przeciągamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.5/10 (liczba ocen: 13)
Grano już: 8 636 razy

Inne gry w kategorii: Gry Ciastka i Ciasteczka

Tagos:)

Gry Zręcznościowe Gra Deser Gry Śniadanie Barbie Gry Gry Bożonarodzeniowe Słodkie Gry Gry Owoce Gry Dekorowanki Zabawy dla Dziewczynek Gry Kuchnia Gry Pieczenie Gry Ciastka Gra Ciasto Gry Obiad Gry Kurczak Gry Makaron Gry Kanapki Gry Zrób Sałatkę Gry Fast Food Gry Hamburgery Gry Lody Gotowanie z Sarą Gry Zarabianie Gry z Czekoladą Gry Bar Gry Torty Gry Warzywa Gry Zupy Gry Zrób To Sam Gry Przepisy