Mistrz Pierniczków | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test
Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Mistrz Pierniczków – podążaj za żółtą strzałką i przygotuj pierniczki, które zachwycą wszystkich. Kliknij na wskazany produkt i trzymając wciśnięty przycisk myszy przenieś go do dużej misy. zobacz jakie składniki są potrzebne, a następnie upiecz pyszne ciasteczka.

Sterowanie – klikamy i przeciągamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.5/10 (liczba ocen: 13)
Grano już: 7 705 razy

Inne gry w kategorii: Gry Ciastka i Ciasteczka

Tagos:)

Gry Makaron Gry Fast Food Gry Zupy Gry z Czekoladą Barbie Gry Gry Kurczak Gry Kuchnia Gry Zrób To Sam Gra Deser Słodkie Gry Gry Śniadanie Gry Obiad Gry Zarabianie Gry Owoce Gry Zręcznościowe Gry Bar Gry Warzywa Gra Ciasto Gry Przepisy Gry Kanapki Zabawy dla Dziewczynek Gry Hamburgery Gry Zrób Sałatkę Gry Torty Gry Pieczenie Gry Lody Gotowanie z Sarą Gry Ciastka Gry Bożonarodzeniowe Gry Dekorowanki