Mistrz Pierniczków - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Mistrz Pierniczków – podążaj za żółtą strzałką i przygotuj pierniczki, które zachwycą wszystkich. Kliknij na wskazany produkt i trzymając wciśnięty przycisk myszy przenieś go do dużej misy. zobacz jakie składniki są potrzebne, a następnie upiecz pyszne ciasteczka.

Sterowanie – klikamy i przeciągamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.5/10 (liczba ocen: 13)
Grano już: 8 796 razy

Inne gry w kategorii: Gry Ciastka i Ciasteczka

Tagos:)

Gry Warzywa Gry Przepisy Gry Hamburgery Gry Makaron Gry Ciastka Gry Zupy Gry Lody Gry Zręcznościowe Gry Torty Gry Kurczak Słodkie Gry Gry z Czekoladą Gry Kuchnia Barbie Gry Gry Bożonarodzeniowe Zabawy dla Dziewczynek Gry Zrób To Sam Gotowanie z Sarą Gry Obiad Gry Dekorowanki Gry Śniadanie Gra Deser Gry Pieczenie Gry Owoce Gra Ciasto Gry Fast Food Gry Kanapki Gry Zrób Sałatkę Gry Bar Gry Zarabianie