Mistrz Naleśników - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
W łatwy sposób można odróżnić jajo ugotowane od surowego? Wystarczy nimi zakręcić: ugotowane jajo będzie się szybko kręcić, zaś surowe dużo wolniej.
Trwa ładowanie gry...

Mistrz Naleśników – prowadzisz najlepszy w mieście punkt sprzedaży naleśników. Pyszne, chrupiące, słodkie naleśniki rozpływają się w ustach i mają mega dodatki, dlatego jesteś mistrzem naleśników. Odwiedza Cię duża liczba klientów, dlatego trzeba się sprężyć i wydawać naleśniki szybko, aby zarobić pieniądze i nie stracić reputacji. U góry ekranu gry widzimy na zielono zaznaczony utarg, który powinien być zrealizowany, aby przejść do kolejnego etapu gry oraz żeby zarobić więcej pieniędzy. Kliknij na ciasto naleśnikowe, wylej na foremkę kuchenki, kiedy będzie gotowe przełóż na blat, sięgnij po polewę i kliknij na naleśnika. Podaj klientowi i zabierz pieniądze. Powodzenia!

Sterowanie – klikaj myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.2/10 (liczba ocen: 6)
Grano już: 9 563 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Owoce Gra Deser Gry Zrób To Sam Gry Torty Gry Zrób Sałatkę Gry Kanapki Słodkie Gry Gry Kuchnia Gotowanie z Sarą Gry Obiad Gry Ciastka Gry z Czekoladą Gry Bar Gry Makaron Zabawy dla Dziewczynek Gry Lody Gra Ciasto Gry Kurczak Gry Zarabianie Gry Zręcznościowe Gry Przepisy Gry Fast Food Gry Pieczenie Gry Bożonarodzeniowe Gry Śniadanie Gry Zupy Gry Warzywa Gry Dekorowanki Barbie Gry Gry Hamburgery