Mistrz Naleśników - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
W łatwy sposób można odróżnić jajo ugotowane od surowego? Wystarczy nimi zakręcić: ugotowane jajo będzie się szybko kręcić, zaś surowe dużo wolniej.
Trwa ładowanie gry...

Mistrz Naleśników – prowadzisz najlepszy w mieście punkt sprzedaży naleśników. Pyszne, chrupiące, słodkie naleśniki rozpływają się w ustach i mają mega dodatki, dlatego jesteś mistrzem naleśników. Odwiedza Cię duża liczba klientów, dlatego trzeba się sprężyć i wydawać naleśniki szybko, aby zarobić pieniądze i nie stracić reputacji. U góry ekranu gry widzimy na zielono zaznaczony utarg, który powinien być zrealizowany, aby przejść do kolejnego etapu gry oraz żeby zarobić więcej pieniędzy. Kliknij na ciasto naleśnikowe, wylej na foremkę kuchenki, kiedy będzie gotowe przełóż na blat, sięgnij po polewę i kliknij na naleśnika. Podaj klientowi i zabierz pieniądze. Powodzenia!

Sterowanie – klikaj myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.2/10 (liczba ocen: 6)
Grano już: 9 202 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Słodkie Gry Gotowanie z Sarą Gry Bar Gry Fast Food Gry Śniadanie Gra Deser Gry Zarabianie Gry Hamburgery Gry Zupy Gry Kanapki Zabawy dla Dziewczynek Gry z Czekoladą Gry Ciastka Gry Zręcznościowe Gry Obiad Gry Zrób Sałatkę Gry Lody Gry Kuchnia Gry Pieczenie Gry Kurczak Gry Bożonarodzeniowe Gry Owoce Gry Zrób To Sam Gra Ciasto Gry Warzywa Barbie Gry Gry Przepisy Gry Dekorowanki Gry Torty Gry Makaron