Mistrz Naleśników | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test
Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Mistrz Naleśników – prowadzisz najlepszy w mieście punkt sprzedaży naleśników. Pyszne, chrupiące, słodkie naleśniki rozpływają się w ustach i mają mega dodatki, dlatego jesteś mistrzem naleśników. Odwiedza Cię duża liczba klientów, dlatego trzeba się sprężyć i wydawać naleśniki szybko, aby zarobić pieniądze i nie stracić reputacji. U góry ekranu gry widzimy na zielono zaznaczony utarg, który powinien być zrealizowany, aby przejść do kolejnego etapu gry oraz żeby zarobić więcej pieniędzy. Kliknij na ciasto naleśnikowe, wylej na foremkę kuchenki, kiedy będzie gotowe przełóż na blat, sięgnij po polewę i kliknij na naleśnika. Podaj klientowi i zabierz pieniądze. Powodzenia!

Sterowanie – klikaj myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.2/10 (liczba ocen: 6)
Grano już: 8 694 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Kuchnia Gry Bożonarodzeniowe Gry Torty Gry Zarabianie Gry Lody Gry Kurczak Gry Zręcznościowe Gra Deser Gry Ciastka Barbie Gry Gotowanie z Sarą Gry z Czekoladą Gry Zupy Gry Zrób Sałatkę Gry Fast Food Gry Warzywa Gra Ciasto Słodkie Gry Gry Hamburgery Gry Owoce Gry Makaron Zabawy dla Dziewczynek Gry Przepisy Gry Śniadanie Gry Bar Gry Kanapki Gry Obiad Gry Zrób To Sam Gry Pieczenie Gry Dekorowanki