Mistrz Kuchni: Włochy | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
W łatwy sposób można odróżnić jajo ugotowane od surowego? Wystarczy nimi zakręcić: ugotowane jajo będzie się szybko kręcić, zaś surowe dużo wolniej.
Trwa ładowanie gry...

Mistrz Kuchni: Włochy – nic tak nie sprawdza się w kuchni, jak tradycyjne, włoskie przepisy, a spaghetti z mięsnymi kulkami kochają chyba wszyscy. Przygotujcie swoje stanowisko i rozpocznijcie pracę od postawienia w oznaczonym miejscu miski. Resztę podpowie wam mistrz kuchni. Smacznego!
Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 1 703 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Pieczenie Gry Bar Barbie Gry Zabawy dla Dziewczynek Gry Obiad Gry Lody Gry Zrób To Sam Gry Kurczak Gry Fast Food Gry Zręcznościowe Gry Zarabianie Gra Ciasto Gry Bożonarodzeniowe Gry Pizza Gry Kuchnia Gry z Czekoladą Gry Zrób Sałatkę Gry Torty Słodkie Gry Gra Deser Gry Makaron Gry Hamburgery Gry Owoce Gry Przepisy Gry Warzywa Gotowanie z Sarą Gry Dekorowanki Gry Zupy Gry Kanapki Gry Śniadanie