Mistrz Kuchni: Włochy - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Pierwsza pizza powstała w 1889 roku w Neapolu, a jej głównymi składnikami były: pomidory, ser mozarella i bazylia, które jednoznacznie kojarzą się z barwami narodowymi Włoch. Pizzę przygotował tamtejszy kucharz na cześć królowej Małgorzaty (Margherita di Savoia) odwiedzającej Neapol - stąd najpopularniejsza na świecie pizza Margherita.
Trwa ładowanie gry...

Mistrz Kuchni: Włochy – nic tak nie sprawdza się w kuchni, jak tradycyjne, włoskie przepisy, a spaghetti z mięsnymi kulkami kochają chyba wszyscy. Przygotujcie swoje stanowisko i rozpocznijcie pracę od postawienia w oznaczonym miejscu miski. Resztę podpowie wam mistrz kuchni. Smacznego!
Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 3 034 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Śniadanie Słodkie Gry Gry Zupy Gry Bożonarodzeniowe Gry Hamburgery Gry Kanapki Gry Pieczenie Gra Ciasto Gra Deser Gry Makaron Gry z Czekoladą Gry Ciastka Zabawy dla Dziewczynek Gry Bar Gry Dekorowanki Gry Zręcznościowe Gry Zrób To Sam Gry Zarabianie Gry Warzywa Gry Owoce Gry Zrób Sałatkę Gry Kuchnia Gry Obiad Gry Lody Gry Fast Food Gotowanie z Sarą Gry Kurczak Barbie Gry Gry Przepisy Gry Torty