Mistrz Kuchni: Włochy - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak to jest z tym jedzonkiem na Słowacji? Na śniadanie, które po słowacku to Rańajky, możemy zjeść jajecznicę (Prażenica) ze świeżym chlebem (Chlieb Cerstvy) to tego wypić herbatkę czyli Ćaj. Na obiad (Obed) proponujemy frytki (Hranolki) i warzywa (Zelenina) z sosem (Omaćka), natomiast na deser lody (Zmrzlina). Na kolację (Većera) proponujemy zdrowy sok (Dżus) i ewentualnie kanapkę (Oblożeny Chlebićek). Pozostaje tylko życzyć Smacznego! (Dobrú Chuť!)
Trwa ładowanie gry...

Mistrz Kuchni: Włochy – nic tak nie sprawdza się w kuchni, jak tradycyjne, włoskie przepisy, a spaghetti z mięsnymi kulkami kochają chyba wszyscy. Przygotujcie swoje stanowisko i rozpocznijcie pracę od postawienia w oznaczonym miejscu miski. Resztę podpowie wam mistrz kuchni. Smacznego!
Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 2 697 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Dekorowanki Gry Zręcznościowe Słodkie Gry Gry Zarabianie Gry z Czekoladą Gry Warzywa Gry Fast Food Gry Hamburgery Gry Kanapki Gry Przepisy Gry Kurczak Gry Obiad Zabawy dla Dziewczynek Gry Kuchnia Gry Makaron Gry Bożonarodzeniowe Gry Zrób To Sam Gry Bar Gry Pieczenie Gry Owoce Gra Ciasto Gry Ciastka Barbie Gry Gra Deser Gry Lody Gry Zupy Gotowanie z Sarą Gry Torty Gry Śniadanie Gry Zrób Sałatkę