Mistrz Kuchni: Włochy - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Restauracje McDonald’s słyną z hamburgerów, cheeseburgerów i innych burgerów:) czyli kanapek, których podstawowy składnik stanowi mięsny kotlet. Tymczasem w Indiach z powodów religijnych powstaje bezmięsny McDonald's, w którego ofercie nie znajdziemy typowych mięsnych hamburgerów, a odpowiadające im wegetariańskie (zapewne smaczne i zdrowe) substytuty.
Trwa ładowanie gry...

Mistrz Kuchni: Włochy – nic tak nie sprawdza się w kuchni, jak tradycyjne, włoskie przepisy, a spaghetti z mięsnymi kulkami kochają chyba wszyscy. Przygotujcie swoje stanowisko i rozpocznijcie pracę od postawienia w oznaczonym miejscu miski. Resztę podpowie wam mistrz kuchni. Smacznego!
Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 2 555 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Zrób To Sam Gry Bożonarodzeniowe Gry Zarabianie Gry Lody Gry Kanapki Gry Hamburgery Gry z Czekoladą Gra Ciasto Gotowanie z Sarą Gry Zupy Gry Owoce Gry Zręcznościowe Gry Śniadanie Gry Bar Gra Deser Gry Pieczenie Gry Ciastka Słodkie Gry Gry Kuchnia Gry Zrób Sałatkę Gry Przepisy Gry Kurczak Zabawy dla Dziewczynek Gry Makaron Gry Fast Food Gry Warzywa Gry Torty Barbie Gry Gry Obiad Gry Dekorowanki