Mistrz Kuchni: Rosja | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test
Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Mistrz Kuchni: Rosja – dziś Szefowa Kuchni poleca wyjątkowe danie prosto z Rosji, a mianowicie zupę marchewkowo-cebulowo-selerową! Niby wydaje się banalna, ale takiej na pewno jeszcze nie jedliście:) Jak zwykle Pinky przygotowała dla was też kilka zabaw, które rozerwą was podczas gotowania.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 2 358 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Lody Gry Śniadanie Gry Dekorowanki Gotowanie z Sarą Gry Bożonarodzeniowe Gry Fast Food Gry Zręcznościowe Gry Bar Gry Zrób Sałatkę Gry Zupy Gry Przepisy Gry Obiad Gry Owoce Gry Warzywa Zabawy dla Dziewczynek Gry Hamburgery Gry Kanapki Gry Makaron Gra Deser Gry Zrób To Sam Słodkie Gry Gry Zarabianie Gra Ciasto Gry Kuchnia Gry Pieczenie Gry z Czekoladą Barbie Gry Gry Kurczak Gry Ciastka Gry Torty