Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Mistrz Kuchni: Indie – przygotujcie noże, garnki i łyżki, bo oto przed wami indyjski przepis na kurczaka w pomidorach. Szef kuchni, Pinky, wszystko wam pokaże. Do dzieła!

Sterowanie – przy użyciu myszki.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.0/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 790 razy
Zobacz także:
Gry Gotowanie, , ,

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Zabawy dla Dziewczynek Gry Kurczak Gry Fast Food Gry Hamburgery Gry Przepisy Gry Warzywa Gotowanie z Sarą Gry Obiad Gry Lody Gry Bożonarodzeniowe Gry Zrób Sałatkę Gra Ciasto Gry Owoce Gry z Czekoladą Gry Zrób To Sam Gry Makaron Słodkie Gry Gry Kuchnia Gry Pieczenie Barbie Gry Gry Pizza Gra Deser Gry Śniadanie Gry Bar Gry Zręcznościowe Gry Zarabianie Gry Kanapki Gry Ciastka Gry Torty Gry Dekorowanki