Mistrz Kuchni: Indie | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak to jest z tym jedzonkiem na Słowacji? Na śniadanie, które po słowacku to Rańajky, możemy zjeść jajecznicę (Prażenica) ze świeżym chlebem (Chlieb Cerstvy) to tego wypić herbatkę czyli Ćaj. Na obiad (Obed) proponujemy frytki (Hranolki) i warzywa (Zelenina) z sosem (Omaćka), natomiast na deser lody (Zmrzlina). Na kolację (Većera) proponujemy zdrowy sok (Dżus) i ewentualnie kanapkę (Oblożeny Chlebićek). Pozostaje tylko życzyć Smacznego! (Dobrú Chuť!)
Trwa ładowanie gry...

Mistrz Kuchni: Indie – przygotujcie noże, garnki i łyżki, bo oto przed wami indyjski przepis na kurczaka w pomidorach. Szef kuchni, Pinky, wszystko wam pokaże. Do dzieła!

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.0/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 1 196 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Ciastka Gry Fast Food Gry Owoce Gry Dekorowanki Gry Przepisy Gry Lody Gry Kurczak Gra Ciasto Gry Pieczenie Gry Pizza Gry Kanapki Gry Śniadanie Gry Kuchnia Gotowanie z Sarą Gry Bożonarodzeniowe Gry Warzywa Słodkie Gry Gry Zręcznościowe Gry Makaron Gry Zarabianie Gry z Czekoladą Gry Hamburgery Gry Zrób Sałatkę Gry Zrób To Sam Barbie Gry Gry Bar Gry Obiad Gry Torty Zabawy dla Dziewczynek Gra Deser