Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Mistrz Kuchni: Indie – przygotujcie noże, garnki i łyżki, bo oto przed wami indyjski przepis na kurczaka w pomidorach. Szef kuchni, Pinky, wszystko wam pokaże. Do dzieła!

Sterowanie – przy użyciu myszki.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.0/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 861 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Owoce Gry Przepisy Gry Ciastka Gry Kuchnia Barbie Gry Gry Warzywa Gry Kurczak Gry Hamburgery Gry Makaron Gry Obiad Gry Śniadanie Gry Torty Gry Zarabianie Zabawy dla Dziewczynek Gry Zrób Sałatkę Gry Pieczenie Gotowanie z Sarą Gry Kanapki Gry Bożonarodzeniowe Gra Deser Gry z Czekoladą Gry Pizza Gry Zręcznościowe Gra Ciasto Gry Dekorowanki Słodkie Gry Gry Zrób To Sam Gry Fast Food Gry Lody Gry Bar