Mistrz Kuchni: Indie - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jeśli chcesz się pozbyć skórki z pomidora: natnij górę pomidorka w krzyżyk, potem zanurz we wrzątku na ok. 1-2 min, a następnie zanurz na chwilkę w zimnej wodzie. Skórkę wystarczy pociągnąć od miejsca nacięcia. Z tą metodą żadna skórka na pomidorze nie ma szans.:)
Trwa ładowanie gry...

Mistrz Kuchni: Indie – przygotujcie noże, garnki i łyżki, bo oto przed wami indyjski przepis na kurczaka w pomidorach. Szef kuchni, Pinky, wszystko wam pokaże. Do dzieła!

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.0/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 2 030 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Zupy Gry Hamburgery Gry Zrób To Sam Gry Kurczak Gra Deser Gry Torty Gry Kuchnia Gry Przepisy Gry Fast Food Gry Obiad Słodkie Gry Gry Warzywa Gry Bożonarodzeniowe Gry Makaron Zabawy dla Dziewczynek Gry Zręcznościowe Gry Śniadanie Gry Owoce Gotowanie z Sarą Gra Ciasto Gry Zarabianie Gry Pieczenie Barbie Gry Gry Lody Gry Kanapki Gry Zrób Sałatkę Gry Bar Gry Ciastka Gry Dekorowanki Gry z Czekoladą