Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Mistrz Kuchni: Holandia – przysmakiem holenderskiej kuchni jest zupa grochowa. Pinky przedstawi wam fajny przepis na tę niepozorną zupę, którą na pewno mieliście okazję nieraz jeść. Wykonujcie polecenia w razie potrzeby przeszukując półki i pozostałe części kuchni. Bawcie się dobrze i eet smakelijk!

Sterowanie – przy użyciu myszki.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 1 008 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Obiad Gry Zręcznościowe Barbie Gry Gry Hamburgery Gry Zrób To Sam Gry Ciastka Gry Zrób Sałatkę Gry Owoce Gotowanie z Sarą Gry Bar Słodkie Gry Zabawy dla Dziewczynek Gry Bożonarodzeniowe Gra Ciasto Gry Kurczak Gry Pieczenie Gry z Czekoladą Gry Warzywa Gry Przepisy Gry Fast Food Gra Deser Gry Kanapki Gry Torty Gry Pizza Gry Kuchnia Gry Lody Gry Dekorowanki Gry Zarabianie Gry Śniadanie Gry Makaron