Mistrz Kuchni: Holandia | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Mistrz Kuchni: Holandia – przysmakiem holenderskiej kuchni jest zupa grochowa. Pinky przedstawi wam fajny przepis na tę niepozorną zupę, którą na pewno mieliście okazję nieraz jeść. Wykonujcie polecenia w razie potrzeby przeszukując półki i pozostałe części kuchni. Bawcie się dobrze i eet smakelijk!

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 1 166 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Owoce Gry Zrób To Sam Gry Pieczenie Gry Kuchnia Gry Zarabianie Gry Bożonarodzeniowe Barbie Gry Gry Zręcznościowe Gry Fast Food Gry Przepisy Gry Kurczak Gotowanie z Sarą Gry Hamburgery Gry Śniadanie Gry Dekorowanki Gry Pizza Gra Ciasto Gry Bar Gry Warzywa Słodkie Gry Gry Makaron Gry Kanapki Gry z Czekoladą Zabawy dla Dziewczynek Gry Obiad Gra Deser Gry Torty Gry Lody Gry Zrób Sałatkę Gry Zupy