Mistrz Kuchni: Hiszpania | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
W łatwy sposób można odróżnić jajo ugotowane od surowego? Wystarczy nimi zakręcić: ugotowane jajo będzie się szybko kręcić, zaś surowe dużo wolniej.
Trwa ładowanie gry...

Mistrz Kuchni: Hiszpania – co powiecie na Nacho Supreme? To wspaniała hiszpańska potrawa, na której widok cieknie ślinka… W tej grze zapoznacie się z przepisem i sposobem jej przyrządzenia. Pinky pokazuje czego potrzebujecie, a Waszym zadaniem jest znalezienie danej rzeczy w kuchni i wykonanie polecenia. Cóż dodać? Chyba tylko: smacznego Nacho Supereme!

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 2 549 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Zręcznościowe Gry Kuchnia Barbie Gry Gry Śniadanie Gry Zrób Sałatkę Gry Owoce Gry Zrób To Sam Gry Pieczenie Gry Obiad Gry Hamburgery Gry Makaron Gra Deser Gry Kanapki Gry Kurczak Gotowanie z Sarą Gra Ciasto Gry Fast Food Gry Przepisy Gry Pizza Gry Bar Gry z Czekoladą Gry Dekorowanki Zabawy dla Dziewczynek Słodkie Gry Gry Lody Gry Warzywa Gry Ciastka Gry Bożonarodzeniowe Gry Zarabianie Gry Torty