Mistrz Kuchni: Hiszpania - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Mistrz Kuchni: Hiszpania – co powiecie na Nacho Supreme? To wspaniała hiszpańska potrawa, na której widok cieknie ślinka… W tej grze zapoznacie się z przepisem i sposobem jej przyrządzenia. Pinky pokazuje czego potrzebujecie, a Waszym zadaniem jest znalezienie danej rzeczy w kuchni i wykonanie polecenia. Cóż dodać? Chyba tylko: smacznego Nacho Supereme!

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 3 571 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gra Ciasto Gry Lody Gry Obiad Gra Deser Gry Makaron Gry Przepisy Gry Bar Gotowanie z Sarą Gry Zrób Sałatkę Gry Śniadanie Gry Zupy Gry Torty Słodkie Gry Gry Fast Food Gry Ciastka Gry Zarabianie Gry Warzywa Gry Kanapki Gry Bożonarodzeniowe Gry Hamburgery Gry Kurczak Gry z Czekoladą Gry Dekorowanki Zabawy dla Dziewczynek Gry Zręcznościowe Gry Zrób To Sam Gry Owoce Gry Kuchnia Barbie Gry Gry Pieczenie