Mistrz Kuchni: Hiszpania | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Mistrz Kuchni: Hiszpania – co powiecie na Nacho Supreme? To wspaniała hiszpańska potrawa, na której widok cieknie ślinka… W tej grze zapoznacie się z przepisem i sposobem jej przyrządzenia. Pinky pokazuje czego potrzebujecie, a Waszym zadaniem jest znalezienie danej rzeczy w kuchni i wykonanie polecenia. Cóż dodać? Chyba tylko: smacznego Nacho Supereme!

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 2 369 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Zupy Gry Pizza Gry Warzywa Gry Obiad Barbie Gry Słodkie Gry Gry Kanapki Gry z Czekoladą Gry Torty Gry Zarabianie Gra Deser Zabawy dla Dziewczynek Gry Makaron Gry Fast Food Gra Ciasto Gry Pieczenie Gry Śniadanie Gry Kurczak Gotowanie z Sarą Gry Bar Gry Lody Gry Zręcznościowe Gry Kuchnia Gry Bożonarodzeniowe Gry Owoce Gry Dekorowanki Gry Hamburgery Gry Przepisy Gry Zrób To Sam Gry Zrób Sałatkę