Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak to jest z tym jedzonkiem na Słowacji? Na śniadanie, które po słowacku to Rańajky, możemy zjeść jajecznicę (Prażenica) ze świeżym chlebem (Chlieb Cerstvy) to tego wypić herbatkę czyli Ćaj. Na obiad (Obed) proponujemy frytki (Hranolki) i warzywa (Zelenina) z sosem (Omaćka), natomiast na deser lody (Zmrzlina). Na kolację (Većera) proponujemy zdrowy sok (Dżus) i ewentualnie kanapkę (Oblożeny Chlebićek). Pozostaje tylko życzyć Smacznego! (Dobrú Chuť!)
Trwa ładowanie gry...

Mistrz Kuchni: Hiszpania – co powiecie na Nacho Supreme? To wspaniała hiszpańska potrawa, na której widok cieknie ślinka… W tej grze zapoznacie się z przepisem i sposobem jej przyrządzenia. Pinky pokazuje czego potrzebujecie, a Waszym zadaniem jest znalezienie danej rzeczy w kuchni i wykonanie polecenia. Cóż dodać? Chyba tylko: smacznego Nacho Supereme!

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 2 244 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Słodkie Gry Gry Zrób To Sam Gry Pizza Gry Dekorowanki Barbie Gry Gry Torty Gry Fast Food Gry Owoce Gry Obiad Gotowanie z Sarą Gry Zrób Sałatkę Gry Lody Gry Bożonarodzeniowe Gry Hamburgery Gry Zarabianie Gra Ciasto Gry Śniadanie Gry Zręcznościowe Gry z Czekoladą Gry Kanapki Gry Kuchnia Gry Warzywa Gra Deser Gry Makaron Zabawy dla Dziewczynek Gry Pieczenie Gry Kurczak Gry Zupy Gry Przepisy Gry Bar