Mistrz Kuchni: Hiszpania - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jeśli chcesz się pozbyć skórki z pomidora: natnij górę pomidorka w krzyżyk, potem zanurz we wrzątku na ok. 1-2 min, a następnie zanurz na chwilkę w zimnej wodzie. Skórkę wystarczy pociągnąć od miejsca nacięcia. Z tą metodą żadna skórka na pomidorze nie ma szans.:)
Trwa ładowanie gry...

Mistrz Kuchni: Hiszpania – co powiecie na Nacho Supreme? To wspaniała hiszpańska potrawa, na której widok cieknie ślinka… W tej grze zapoznacie się z przepisem i sposobem jej przyrządzenia. Pinky pokazuje czego potrzebujecie, a Waszym zadaniem jest znalezienie danej rzeczy w kuchni i wykonanie polecenia. Cóż dodać? Chyba tylko: smacznego Nacho Supereme!

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 3 441 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Lody Gry Fast Food Gry Śniadanie Gry Kurczak Gra Ciasto Barbie Gry Gry Warzywa Gry Makaron Zabawy dla Dziewczynek Gry Dekorowanki Słodkie Gry Gotowanie z Sarą Gry Kuchnia Gry Zarabianie Gry z Czekoladą Gry Pieczenie Gry Bar Gry Owoce Gry Zrób Sałatkę Gry Hamburgery Gry Przepisy Gra Deser Gry Bożonarodzeniowe Gry Ciastka Gry Zupy Gry Torty Gry Zręcznościowe Gry Obiad Gry Kanapki Gry Zrób To Sam