Mistrz Kuchni: Hiszpania - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Mistrz Kuchni: Hiszpania – co powiecie na Nacho Supreme? To wspaniała hiszpańska potrawa, na której widok cieknie ślinka… W tej grze zapoznacie się z przepisem i sposobem jej przyrządzenia. Pinky pokazuje czego potrzebujecie, a Waszym zadaniem jest znalezienie danej rzeczy w kuchni i wykonanie polecenia. Cóż dodać? Chyba tylko: smacznego Nacho Supereme!

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 2 968 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gotowanie z Sarą Gry Makaron Gry Kurczak Gra Deser Gry Zupy Zabawy dla Dziewczynek Gry Zręcznościowe Słodkie Gry Gry Dekorowanki Gry Bar Gry Hamburgery Gry Kanapki Gry Zrób To Sam Gry Torty Gry Lody Gry Pieczenie Gry Zarabianie Gry Ciastka Barbie Gry Gry Fast Food Gry Śniadanie Gry Warzywa Gry Obiad Gry z Czekoladą Gry Owoce Gry Przepisy Gry Zrób Sałatkę Gra Ciasto Gry Bożonarodzeniowe Gry Kuchnia