Mistrz Kuchni: Hiszpania - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Mistrz Kuchni: Hiszpania – co powiecie na Nacho Supreme? To wspaniała hiszpańska potrawa, na której widok cieknie ślinka… W tej grze zapoznacie się z przepisem i sposobem jej przyrządzenia. Pinky pokazuje czego potrzebujecie, a Waszym zadaniem jest znalezienie danej rzeczy w kuchni i wykonanie polecenia. Cóż dodać? Chyba tylko: smacznego Nacho Supereme!

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 3 330 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Torty Gry Kanapki Gotowanie z Sarą Gry Obiad Gry Ciastka Gry Owoce Gry Śniadanie Gry Lody Gry Bożonarodzeniowe Gry Fast Food Gry Makaron Gry Zupy Gry Hamburgery Gry Zrób To Sam Gra Deser Gry Kurczak Gry Kuchnia Gry Bar Gry Zrób Sałatkę Gry Zarabianie Słodkie Gry Gry Zręcznościowe Gry Warzywa Gry Przepisy Gra Ciasto Gry Dekorowanki Gry z Czekoladą Barbie Gry Zabawy dla Dziewczynek Gry Pieczenie